Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Ruplikon

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 10:55 am

Vaše jednotka už asi dva týdny tábořila na Cair Andros (ostrov dlouhé pěny). Trenink-Ruplikon CairAndros4 Původní úkol byl doprovodit na ostrov konvoj se zásobami, ale protože posádku znepokojovala aktivita horských skřetů na levém břehu Anduiny, rozhodl váš velitel, že tu zůstanete, dokud se situace nevyřeší. Seděl jsi zrovna u ohně, když k tobě přišel Berhal, přítel tvého otce a jeden z veteránů Gondorské armády. Tak co zelenáči? Jak snášíš život v armádě? usmál se a přisedl si
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 10:58 am

Cair Andros

Přiložil jsem poleno do ohně a uchopil rukojet meče který byl v pochvě.
Zatím jsem neměl tu čest k nějaké akci ale jinak je to zde paráda.
Řeknu ironicky.
Jak může tady na tom ostrově bejt něco dobrého.
Pomyslím si a vzpomenu na domov.
Při vzpomínkách se zasním a z přemýšlení mě vytrhne hlas ..
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 11:06 am

Cair Andros

Možná dostaneš k akci šanci dřív než si myslíš řekl a pak se na chvíli odmlčel Naši zvědové viděli zkupinku skřetů tábořit kousek odsud. Jdu to tam s několika chlapama prozkoumat a napadlo mě, že by ses možná rád přidal řekl a zase usmál. Nejde o nic nebezpečnýho, ale říkal jsem si, že sedět tu 14 dní na zadku není asi právě zábavný řekl Berhal a zasmál se hrdelním smíchem
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 11:10 am

Cair Andros

Jasné.Tohle beru ihned.
Řekl jsem a ihned jsem vstal.
Konečně se blížila akce.Nemohl jsem přece zůstat zde.
Ze zad jsem sňal štít a připevnil si ho řemenem na levou ruku.
Do pravé jsem vhodil meč a divoce jsem jím zamával ve vzdcuhu.
Kdy Vyrážíme?
Zeptám se a meč strčím za štít.Podívím se na Berhala a čekám na odpoveď.
Měl jsem na jazyku tolik otázek...kolik nás jde...jaký je plán a tak dále ale nedokázal jsem ze svého hrdla vypravit jediné slovo.
Polkl jsem a suchu v hrdle trochu povolillo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:36 pm

Cair Andros

Pomalu pomalu Zasmál se Berhal Podívej se, vyrážíme za soumraku, takže máš ještě chvilku času, jo a je to průzkumná mise, k boji doufejme vůbec nedojde, tak at si tak za hodinu tamhle u veže řekl Berhal, stoupl si a odešel směrem ke skladu zásob. Na tábor pomalu padal soumrak
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:38 pm

Cair Andros

Tak jsem si sedl a nedočkavě jsem šlapal nohama po spálené zemi.
Nedokázal jsem vydžet a tak jsem se zvedl a vzal luk.)
Aspoň chvíli si dám trochu cvičení...potřebuju to
Řeknu to a natánu tětivu do které jsem dal šíp.
Zamířl a vypálil do jedné z beden u kterých nikdo nestál.
Šíp se zabodl těsně před bednou do země.
No nic musim cvičit dál
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:56 pm

Cair Andros

Zkoušel si opakovaně střílet na terč, ale nervozitou se ti chvěly ruce tak, že jsi se jen málokdy trefil. Strážných ohnů přibývalo a ty sis uvědomil, že je pomalu čas, aby jsi šel. Vojáci co neměli hlídky nebo mise si šli lehnout nebo hrát kostky.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 12:59 pm

Cair Andros

Stál jsem u bedny a vytahoval z ní šipy.
Konečně
Pomylsim si a odhodim luk.
Znovu si suindám ze zad štít a vezmu do ruky meč.
Doběhnu k věži a čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:15 pm

Cair Andros

Z věže stálo 5 mužů. Když jsi přišel až k nim jeden z nich se obrátil na Berhala. Co tu chce to štěne? zeptal se ho. Klídek Dirnhele, je to můj známej, chci ho trošku zaškolit řekl mu Berhal a stále se usmíval. Fajn, ale jde na tvou zodpovědnost řekl zase Dirnhel. Samozřejmě kývnul Berhal a Dirnhel začal: Takže, jdeme na průzkumnou výpravu, chceme zjistit co dělají skřeti tak blízko Androsu. Nikdo si nebude hrát na hrdinu a nikdo nezautočí bez mého svolení, nějaký otázky? dopověděl a ty jsi měl nepřijemnej pocit, že ty poslední dvě varování patřila hlavně tobě
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:17 pm

Cair Andros

Ne pane
Řeknu s nahlodaným hlasem.
Podívám se na Berhala kterému zřejmě nic nemůže zkazit náladu.
Tak jdeme...jdeme
Říkám si a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:30 pm

Cair Andros

Tak tedy vyrážíme. Jeden z vojáků, nejspíš zvěd vyšel první, přes záda měl luk a u pasu meč. Druhý šel Dirnhel za ním další dva vojáci, všichni 3 meli meč a štít. Poslední šel Berhal se svým velkým mečem. Pojd za mnou, a dávej pozor na cestu řekl ti Tohle není hra, ale zkutečnej ukol, jde tu o život řekl a vyšel za ostatními
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:33 pm

Cair Andros

Poslechl jsem Berhala a šel jsem potichu.
Dýchal jsem málo a nejpotiššeji jak jen to šlo.
Našlapoval jsem opatrně, protože na zemi se válelo nakkolik větví.
Neviděl jsem pořádně na cestu a tak jsem spoléhal na ty přede-mnou že ví kam jdou.
Sevřel jsem meč a přestal myslet na nejhorší myšlenky
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:45 pm

Cair Andros

Prošli jste táborem, minuli stráž a vyšli z Cair Androsu. No, za chvíli budeme v lese, mějte oči na stopkách řekl Dirnhel. Pomalu jste přešli střeženou plán před ostrovem a a přiblížili se k lesu. Voják co šel první se otočil a říká: A ted potichu, skřeti sice dělají kravál jako stádo skotu, ale i oni umí přepadnout ze zálohya tomu můžeme zabránit jen tak, že o nás nebudou vědět. Takže pssst řekl a opatrně vešel do lesa. kdyby ho někdo viděl, řekl by že jde jako elf. Ostatní šli za ním. Les byl temný a nebylo skoro nic vidět
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 1:55 pm

Cair Andros

Vskutku jsem neviděl na krok a tak jsem se pekleně soustředil abych byl potichu a přece jen vždy připraven k boji.
Meč jsem svíral tak pevně že mě začali bolet svaly v dlani.
Trochu jsem povolil a instinktivně se otočil vzad.
Nelíbilo se mi že jdu poslední.
Otočím se zpět na Berhala ale ten se mi téměř ztratil když jsem od něj oodvrátil zrak.
A tak jsem musel já zaostřit a pořádně si zvyknout na tmu přede mnou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:00 pm

les u Cair Andros

Bylo slyšet akorát oddychování vojáků před tebou a praskání větví. V dálce bylo vidět světlo. Zdálo se, že skřeti měli veliký oheň. V lese zahoukala sova, jednou, dvarkát... třikrát a zdálo se že pokaždé z jiného směru. Podle zvuků se zdálo, že vojáci před tebou se zastavili.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:02 pm

Cair Andros

Vypadá to že se skřeti nebojí že je objevíme[i]
Pomyslím si , když v tom zaslechnu sovu.To by nebylo nic zvláštního kdyby pokaždé nehoukala trpochu jinak a pokaždé od jinud.Málem narazím do Belhala který se stčejně jako ostatní zastavili.
Také se zastavím a pro jistotu se trochu skrčím.
Rozhlížím se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:06 pm

les u Cair Andros

Ví o nás, ale neví kde jsme ozval se zepředu šepot Pojdte rychle za mnou, směrem k tomu ohni ozvalo se zase. V tichu lesa a za dané situace se i šeptání zdálo hrozně hlasité. Vojáci zrychlili krok, už sis pomalu zvykal na tmu a viděl jejich obrysy jak se ztrácejí v lese
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:08 pm

Cair Andros-Les

Vojáci byli čím dál tím více u ohně a jeho světlo je pomalu ale jistě začalo ozařovat.
Šel jsem stále pomalým krokem aby brnění nějak nerachotilo.
Stále jsem se otáčel.
ví o nás....ví o nás...
Znělo mi v hlavě.To není dobré
Pomyslím si znovu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 2:12 pm

les u Cair Andros

najednou se událo několik věcí. Ticho lesa prořízl svist šípů. Ozval se výkřik jednoho vojáka před tebou. V tu samou chvíli někdo zkočil zezadu po tobě a strhl tě na zem. Ozval se zvuk tasených zbraní a troubení skřetích rohů. Zdálo se, že les je najednou plný skřetů
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeSun Apr 13, 2008 10:32 pm

Les u Cair andros

Než jsem stihl na to vše zareagovat ležel jsem na zemi a ned mnou se skláněl skřet.
Bleskurychle jsem se po jeho hlavě ohnal štítem a snažil se ho odrazit.
Jestli alespon trochu odpadne, probodnu mu hrdlo mečem kterým jsem si teď nemohl nic dovolit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:09 am

Les u Cair andros

Skřet tohle asi nečekal a po ráně štítem se skácel. Bleskurychle k tobě přiskočil Berhal, z jeho obouručáku odkápávala skřetí krev. Rychle, tohle není chvíle pro válení se na zemi řekl a pomohl ti na nohy. Dirnhel byl obklopen asi půtuctem skřetů, váš zvěd nebyl nikde vidět a zbylí dva vojáci stáli zády k sobě a bojovali se skřety, jeden z nich měl v rameni šíp. A ted ukaž chlapče, zda je v tobě tolik kolik doufám řekl zase Berhal a osekl nebližšímu skřetovi hlavu
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:24 am

Les u Cair Androsu

Štítem vykryju útok jednoho ze skřetů který měl v pozdějších chvílíc h v břiše meč.
Rychle jsem ho vyňal a ohnal se po dalším skřetovi který po mě skákal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:39 am

Les u Cair Androsu

Zdálo se, že prudkost obrany nepřítele zaskočila. Skřeti začali utíkat. Ještě asi dva padli v běhu, ale ostatní zmizeli ve tmavém lese. Všichni v pořádku? vykřikl Dirnhel a vrhl se k vojákovi zasaženému šípem. Jsi v pořádku? zeptal se Berhal. Byl jsi trošku otřesený ale jinak v pořádku
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:41 am

Les u Cair androsu

Ano myslím že ano...
Řekl jsem i kdyý ne uplně pravdivě.
Sklonil jsem se k jednomu mrtvému skřetu a o jeho kůži jsem utřel krev která na mém meči zbyla po bitvě.
Čistý meč jsem hodi zpět do pochvy a podíval se na raněného.
Takže...není to tak jednoduché jak nás učili v Osgiliath
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:31 am

Les u Cair androsu

Tohle nebude jen průzkumná hlídka, tohle je něco víc... musíme tomu přijít na kloub řekl Dirnhel, když vytáhl zraněnému vojákovi šíp. Rána nebyla hluboká, numenorejské brnění přeci jen něco vydrží a potomci dávných králů také. Souhlasím, ale musíme rychle odsud, než přijdou další řekl Berhal. Souhlasím, ale nedjříve musíme prozkoumat tábor, pokud se nemýlím, tak skřeti sice utekli, ale za chvíli se vrátí a bude jich mnohem víc řekl Dirnhel a vedl vás k táboru. Tábor bylo ohniště, kolem kterého stály naryhlo zbudované přístřešky z větví. Jak si se tak rozhlížel kolem něco si uviděl válet se na zemi, vypadalo jako červený hadr
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Ruplikon Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Ruplikon   Trenink-Ruplikon I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Ruplikon
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mise2-Ruplikon
» Mise-Ruplikon
» Saitachi -Trenink
» Mise3-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: