Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise-Nisfilo

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:30 am

Hory

V lezu za nimi a setřepu ze sebe sníh kterým jsem byl obalen.Rozhlížím se po podlaze a po stěnách jestli zde nejsou známky že zde někdo byl.NEchci být překvapen když budu odpočívat.Sednu si a zabalím se do pláště.Rozhlížím se okolo jestli tu nejsou aspon nějaké úlomky dřeva aby jsme se mohli ohřát.NEchám toho po chvíli když si vzpomenu že jsme v horách a strom jsem nikde neviděl již dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:32 am

Horry

Začněte rozdělávat ohen

Zařval z dálky Hadir a vracel se s náručí plnou polen
Murmil na něj nechápavě civěl a Haldir se jen usmál
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:38 am

Hory

Když se ozval Haldir pomyslel jsem si co je to za vtip.Když jsem ho ale viděl nést to dřevo vstal jsem a pomohl mu.Shodil jsem dřevo na zem a začal rozdělávat ohen.
Pane kde jste vzal to dřevo vždyt po stromu tu nikde nebylo ani památky co jsem viděl
¨VYslovím otázku která podle pohledu zajímala i MUrmila.Ohen se nechtěl rozhořet ale po nějaké době chytl a začal sálat teplo.Konečně se trochu ohřejeme.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:40 am

hory

Hraničáři-což jsem i já- si na cestách na takovýchto místech pomáhají tím že si nechávají něco co by se jiným mohlo hodit.
Navíc je bezpečně skryto , takže tupý skřet nenajde nic

Řekl Haldir a shodil zrbaně na zed jeskyně.
Sedl si vedle a přemýšlel.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:45 am

Hory

To je dobré vědět pro příště zase něco nového.
Novinka pro mne,ale dosti poučná pro případ že bych se zde někdy ocitl sám.Stačí jen trochu hledat.Ohen mně ohřál a já také sundal toulec a luk opřel o zed.Meč jsem nechal na zádech.Skoro jsem ho necítil a nijak my nepřekážel.Vzal jsem si trochu lembasu.A zahleděl se do plamenů ohně.
JAk dlouho se zde zdržíme?Než odezní boužře asi že?
Zeptím se trochu pitomně ale aspon sem trochu prolomil to tich co zde bylo
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:47 am

Hory

No ne jestli chceš tak si di teď
Řekl chytře Murmil.
Hej..Jestli chceš tak jdi ty ale ty tvoje nemístné poznámky jsou ubohé tak si je schovej
Okřikl ho Haldir
.Ano panee
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:51 am

Hory
¨
Hodím pohled směrem k Murmilovi a opět se zadívám do plamenů.Tato malá roztžka nás trochu probrala.Podívám se ven z jeskyně na stav bouře.Hvozd měl jednu výhodu nikdy tam nesněžilo přes husté koruny stromů se dostalo málo vody.A sníh už vůbec ne.KDyž pršelo voda stékala po větvých v jasných pramenech,kterým se dalo vyhnout.Z popisů jsem věděl že Roklinka a LOthrien jsou krásná místa ale těšil jsem se až je uvidím na vlastní oči.Uždíbnu další kousek lembasu a schovám ho na později.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:54 am

Hory

Murmil se naštvaně zazubil.
Haldir:Běžte si dozadu klidně lehnout..já budu hlídat
Řekl,.
Murmil šel a vzal si deku a ustlal si na konci jeskyně
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:51 am

Hory

Dobře za chvíli mně vzbudte at si můžete jít také odpočinout.
Dojdu dozadu a vytáhnu si svou deku.LEhnu si na plášt a prikryji se dekou podhlavu si dám svůj toulec aby se my lépe leželo.ZAvřu oči a pokusím se spát.Jsem zvyklí lehnout a spát abych nabral síly.ZAvřu oči a ponořím se do říše snů.Dokud mně Haldir nevzbudí abych šel na hlídku.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:56 am

Hory

Když tebou probudilo škubání mohlo bejt okolo půlnoci.
Haldir se nad tebou skláněl.
Jsi na řadě.
Až budeš chtít vzbud toho snílka
Ukázal směrem k Murmilovi
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:06 pm

Hory

Mněl jsem docela dobré spaní a nic mně nevzbudilo až na HAldira který mnou začal škubat.Probudím se a vstanu.
Dobře já ho vzbudím
Řeknu napolo se smíchem a dojdu ke stěně kde mám luk.Vezmu si svůj toulec a hodím ho na zádá společně s mečem který jsem sio sundal když jsem si lehal.Sednu si na kraj jeskyně luk si dám na kolena a zabalím se do pláště.A pozoruji okolí jestli se někdo neblíží.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:07 pm

Hory

Přestalo sněžit takže bylo skvěle vidět na krok.
zima ale byla strašlivá a pro někoho kdo není zvyklí straškivá.
ohen dohoříval.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:15 pm

Hory

Sníh skončil a já viděl na cestu bylo to dobrý na hlídku.BYla sice tma ale já zvyklí z hvozdu jsem viděl docela dobře.Zima mně docela ubíjela ale snažil jsem se jí přestát podíval jsem se na hromádku dřeva co zbyla vezmu dvě polínka a hodím je do ohně.Přisunu se k němu trochu blíž a dál pozoruji cestu.Pře svítáním vzbudím Murmila aby vzal na chvíli hlídku.První noc mimo hvozd takhle daleko.ZAtím probíhala klidně
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:17 pm

hory

Už jsi ho chtěl jít vzbudit když se ti zdálo že jsi ve tmě zahlédl pár červených očí.
nehýbalo se to.
Přemýšlel jsi co dělat
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:25 pm

Hory

Docela klidnou hlídku nic nenarušilo a chtěl jsem jít vzbudit Murmila,když jsem viděl pár červených očí.Nevěděl jsem co dělat.VYtáhnu s toulce šíp a založím ho do luku.Podívám se do jeskyně a zpět na oči.
HAldire máme tu návštěvu.
Řeknu do jeskyně a připravuju se na možný útok který by mohl přijít.Snažím se prokouknout tmu a odhalit další postavy či zvířata.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:29 pm

Hory

Haldir zřejmě neusnul.
Rychle se skulil a přišel už se šípem v luku.
Kde?Zeptal se a hledal
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 2:10 am

Hory

Docela mně překvapilo, že Haldir se zvedl tak rychle.Přeci jen jsem již byl nějakou dobu na stráži.Podívám se na tu stranu ze které se objevili ty oči.
Támhle odsud.BYl ito rudé oči.Nevím co to bylo.MYslím že toho mohlo být víc omolouvám se že sem vás budil pane.
Řeknu a opět namířím šíp na místo ze kterého na mně oči koukali.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 4:49 am

Hory

Z místa kde jsi koukal jsi už nic neviděl.
Byl tam jen otisk prstů ve sněhu.
Haldir si byl vědom toho že tam někdo nebo něco je...
Pomalu ale ladně opustil jeskyni a zanechal tě samotného.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 6:16 am

Hory

Nic už jsem neviděl,ale to stvoření zanechalo jisté stopy.Haldir mně opustil aniž by cokoliv řekl nebo naznačil.No co sám to tu snad zvládnu.Otočím se na stále spícího Murmila.POdívám se na toho muže jak klidně spí.
Hej ty ospalče vstávej.
Houknu do jeskyně zatímco sleduji okolí jeskyně jestli neuvidím vracejícího se Haldira nebo opět to stvoření.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 6:52 am

HOORY

Když jsi se otočil letěl na tebe horský skřet.
Než ale stihl cokli udělat zabodl se do něj Hladirův šíp a on se na tebe skácel mrtev.
Murmil rychle vyskočil.
Kde co ?
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 11:02 am

Hory

Otočím se a proti mně letí skřet.Než stihnu cokoliv udělat ze skřetova krku trčí šíp a na mně dopadá jeho mrtvola.Shodí mne na zem a já sletím na záda.Odhodím skřetí mrtvolu a vstanu.
Děkuji Haldire je jich tu víc?Jen tu byl skřet jinak nic Murmile.
5eknu a zašklebím se na Murmila a otočím se zpět k Halditrovi který my právě zachránil život.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 11:04 am

Hory

Haldir přišel a vytáhl šíp.
Nevím ale už jdeme není moudré zde zůstávat
Řekl a udusil ohen.
Vstávej spáči jdeme
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 11:08 am

Hory

JIstě pane půjdeme.
Podívám se na Murmila který se ještě hrabal z deky.ZAsunu šíp který jsem měl připravený na tětivě zpět do toulce a jdu zbalit svou deku.Urovnám si věci na zádech a jdu k východu připraven k odchodu.NAposledy se podívám po této útulné jeskynce a poté vyjdu ven čekat na ostatní a hlavně Murmila,který je z nás v balení nejpomalejší stále ještě skoro spí.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 11:12 am

hory

Vyjdete ven kde je krásně.Slunce začínalo vycházet a odráželo se od sněžných krstalů.
Murmil ještě zíval ale nic neříkal a zač¨řadil se nakonec kolony.
Haldir už zase spěchal.
Byl to zvláštní elf...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 11:33 am

Hory

Slunce svítí a jde se o hodně lépe než v té vánici.Doborvolně se Murmil zařadil nakonec a já šel v prostřed.Haldir šel kupředu.BYl zvláštní,ale ta jeho zvláštnost nám již několikrát pomohla s nepěkných situací.BY lto pravý hraničář a strážce svého lidu.Bylo poučné jít s ním na tuhle výpravu.Tyhle hory asi zná a pohybuje se tu jako v lese.BYl to dobrý velitel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Nisfilo   Mise-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise-Nisfilo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mise-Ruplikon
» Mise-Lerdenth
» Mise pro Ewan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: