Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:18 am

Poblíž Cair Andros

Hmmm bezva řekl jsem a stoupl si před onu díru. Vyhlížel jsem nepřítele
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:27 am

Poblíž Cair Andors

Po chvíli jste si mohli všimnout jak skřet divoce utíká.
Nadskakoval aby se vyhl šípům.
Byl už skoro u vás ale nepřítel nikde.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:46 am

Poblíž Cair Andors

5ekl jsem ostatním at jsi stuopnou vedle mě a střelcům at se připravěj. Kde sou? zeptal jsem se skřeta. Doufal jsem, že případný utok ze strany odvrati bud záloha nebo ta zkupinka v lesíku
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 10:48 am

Cair Andros

Ještě před chvílí byli hned za mnou
Řekl skřet.
Rychle
Ozval se lidský hlas a v tom se na cestě objeivli jezdci na koních.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 23, 2008 1:21 am

Cair Andros

Kývnul jsem na střelce. Stály jsme před dírou. A až střelci budou blíž tak jenom uhneme. Vykřikl jsem zplnahrdla bitevní pokřik.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 07, 2008 3:37 am

Cair Andors

Bylo ticho jen dusot koní zněl v okolí.
Byli stále blíž.
Skřeti pevně uchopili zbraně a připraveni na tvůj povel čekali.
Byli tady...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 07, 2008 4:53 am

Cair Andors

TAK TED !!! vykrikl jsem a uhnul jsem z cesty. Zároven jsem dal povel střelcům
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 09, 2008 5:27 am

Cair Andros

Skřeti vystřelili na tvůj povel. Dusot koní však neusával. Ozvala se bouře. Stáli jste najednou na rozbahněné trávě. Koním Gondoru bahno nijak nevadilo. Zbabělí skřeti začali panikařit.
Pryč! Pryč! Ječeli.
Gondorská jízda se náhle zastavila. Pohlédl si nad sebe. Všiml sis ohromných lodí Haradu přepravující jejich válečníky .
Palte! Palte na jízdu Gondorských! Zařval velitel na Haradské zahalený do rudého pláště.


Naposledy upravil Darth Assmondeus dne Fri May 09, 2008 8:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 09, 2008 2:53 pm

Cair Andros

Krysy hnusný řekl jsem si a rozpáral jednomu z koní břicho. Jezdce jsem srazil z koně a probodl ho. Vy hnusná chátro, koukejte bojovat nebo vás voddělám sám zařval jsem a dal signál záloze
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 10, 2008 1:12 am

Cair Andros

Skřeti začali trochu více bojovat. Ale i tak většina z nich jen pobíhala a ječela. Měli jste štestí že koně nemohli přes rozbahněnou trávu jet tak rychle. Koně zapadávali a jezdci padali z koní. Skřeti je pobíjeli. Haradští se přidali střelbou. Přese všechno vás jízda tlačila k lodím za vámi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 10, 2008 4:07 am

Cair Andros

Vy hnusná chátro, jste jak krysy tak vylezte sakra a bojujte zařval jsem když jsem dalšímu koni podsekl nohy. Co tu sakra chtěj tihle blbci řekl jsem si na adresu těch krys z Haradu
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 10, 2008 4:27 am

Cair Andros

Skřeti se viditelně báli. Nechtěli zemřít rukou Gondorských ani tvých. Proto se krčili u země. V duchu si záviděl Haradskému velitelovi že jeho vojáci bojují beze strachu. Neviděl jsi to rád avšak bez nich by tví zbabělci dozajista prohráli. Gondorské jezdectvo pod palbou z Haradských lodí ochabovalo a někteří začali ustopovat. Ty jsi dále pobíjel koně pod lidmy a kopal do zababělích skřetů. Rozlilo se ještě více. Připluli další lodě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed May 14, 2008 10:49 am

Cair Andros

Chamrad jedna řekl jsem si. KDO OKAMZITE NEZACNE BOJOVAT TOHO HLAVU SI NECHAM NAPICHNOUT NA ZASTAVU zařfval jsem a utnul hlavu jednomu opěšalému jezdci co mi přišel do cesty
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jun 02, 2008 1:03 pm

Cair Andros

Mrňousům docházely síly. Viditelně je držel na nohou jen strach z tebe. Nicméně Gondorští na tom také nebyli nejlépe. Bitva se pomalu ale jistě chýlila ke konci. Přímý útok na ně by ale byl sebevražda. Vzal si proto luk po nějakém skřetovi a dal ses do palby. Gondorští padali a někteří ustupovali.
Vítěztví! Zařval Haradský velitel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Jul 21, 2008 10:38 am

v tomhle pokračovat nechci. bez urážky, ale je to fraška
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)   Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise pro Nawaki(na skřeta sem si nevzpomě)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mise-Nisfilo
» Mise-Rastr
» Mise-Lerdenth
» Mise pro Ewan
» Mise-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: