Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Spyware a další sladkosti

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Undertaker
Booker of Middle-Earth
Booker of Middle-Earth
Undertaker


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 10. 04. 08

Spyware a další sladkosti Empty
PříspěvekPředmět: Spyware a další sladkosti   Spyware a další sladkosti I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:12 am

malinká otázečka: neznáte někdo nějákej dobrej program na odstranění spyware, adware a trojanů...
nebo crack (serial nebo něco takýho) na PC-antispyware
podle posledníhpo průzkumu jsem objevil stovky spywaru atd...ale nějak se toho nemužu zbavit...
Návrat nahoru Goto down
https://lotr.catsboard.com
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Spyware a další sladkosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spyware a další sladkosti   Spyware a další sladkosti I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:29 am

Já bych o něčem věděl - ESET Smart Security - dá se to sehnat na všech českých warez fórech
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Spyware a další sladkosti Empty
PříspěvekPředmět: Spyware a další sladkosti   Spyware a další sladkosti I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 11:52 am

ESET Smart Security mám a jsem s ním nanejvýš spokojený. Sqělý program doporučuji. Ale pokud máš v compu vir co se nedá jen tak smazat stáhni si Combo Fix. Je to sice neoficiální program a může ti zničit systém ale funguje.
Návrat nahoru Goto down
CrocHunter
Pěšák
Pěšák
CrocHunter


Poeet p?íspivku : 17
Age : 31
Registration date : 21. 04. 08

Spyware a další sladkosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spyware a další sladkosti   Spyware a další sladkosti I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:42 pm

Na odstranění tohohle sajrajtu je několik postupů:
1) Sehnat si pořádnej Firewall
2) Sehnat si pořádnej Antivir a aktualizovat ho, pokud se ti bude zdát moc podežřelé, že je vše pořád v normálu, tak projitotu nainstaluj jinej antivir, hrozí, že ten předchozí byl infikován.
3) Reinstalovat systém a aplikovat postup 1) a 2)
4) Přejít na Linux (sebevražda)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Spyware a další sladkosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Spyware a další sladkosti   Spyware a další sladkosti I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Spyware a další sladkosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Off Topic :: Total off-topic-
Přejdi na: