Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:16 pm

Kdo tuhle užásnou RPG sérii zná, nechť jde pokecat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
sorcerer
Pěšák
Pěšák
sorcerer


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 04. 08

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:31 pm

Tak tu zná snad každej ať žije morrowind a oblivion!!! gothic je dobrej ale oproti oblivionu fůůůůůůůůůůůůůj!
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:31 pm

Oblivion je podle mě nejlepší hra všech dob. The Elder Scrolls je prostě vynikající série. All hail Sithis !!!
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:36 pm

Když si vzpomenu na tu Morrowindskou atmosféru + když máte Bloodmoon, tak se procházet severskou stepí, vykrádat jeskyně a katakomby...
Když se o to začne člověk zajímat víc, tak zjistí spoustu zajímavejch věcí (o bozích, válkách atd.)
Teď jsem si ještě vzpomněl na jeden úkol pro Císařskou legii - měl jsem se jít hlásit nějakýmu Crassiusovi a ten chtěl abych se před nim svlíknul Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:52 pm

Já si koupim asi tu edici za 250 jak tam jsou 2 datadisky. Oblivion mám dohranej milionkrát a chci víc TES.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 1:14 pm

momentálně ještě hraju Gothica 3, ale na TES to fakt nemá...
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:21 pm

Mě hrozně bavil Gothic 1,2 a datadisk ke 2. Gothic 3 je na nic. Všechno hledáš 10 hodin. Bugů je tam že se to nedá hrát. Prostě na staré díly to nemá ani náhodou.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:19 am

zkus dohrát TES: Arena nebo TES II: Daggerfall - v té době to bylo kvůli zabugovanosti skoro nemožný lol!
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:39 am

Arenu jsem hrál a ty bugy nejsou zas tak hrozný. Ale nikdo nemůže nic namítat že s novějších her je Gothic 3 nejzabugovanější. To že ti jen tak zmizí postavy, úkoly nejdou dohrát atd. to se prostě nedá hrát. Jako dohrál jsem to ale jenom proto abych věděl jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:48 am

já s ním nemám žadný problémy (zatim), občas to spadne (chyba herního enginu), ale jinak nic jinýho
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:50 am

Tak to máš štěstí já mám originál z vánoc za 299 a skoro se to nedalo hrát.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:52 am

já to mám z minulýho SCORE
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:55 am

Ta byla v (p)levelu ne ve SCORE.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:58 am

fakt? řek bych, že to bylo ve SCORE, ale to je jedno....každopádně jsem to měl půjčený, byly na tom i nějaký patche atp.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:04 am

SCORE kupuju už hodně let a Gothic 3 tam nikdy nebyl. Bylo to minulý měsíc v (p)levelu.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Booker of Middle-Earth
Booker of Middle-Earth
Undertaker


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 10. 04. 08

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:09 am

jasně bylo to v pLEVELu...SCORE mám předplacený...a tam to nebylo
Návrat nahoru Goto down
https://lotr.catsboard.com
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:10 am

ok Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 11:29 am

Svaté SCORE dává raději více stejně kvalitních ale levnějších her než (p)level jednu a stejně většinou nic moc.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Booker of Middle-Earth
Booker of Middle-Earth
Undertaker


Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 10. 04. 08

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:05 pm

Amen...
Návrat nahoru Goto down
https://lotr.catsboard.com
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:19 pm

...bratři a sestry. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CrocHunter
Pěšák
Pěšák
CrocHunter


Poeet p?íspivku : 17
Age : 31
Registration date : 21. 04. 08

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:18 pm

Ohledně Ghotica III, on to vydává JoWood ne? JoWood já osobně pokládám za jednoho z nejhorších vydavatelů. Zm**ěj co se dá. On by Cothic III nebyl špatnej, pokud by se ještě alespon půl roku doladoval, ale JoWood chtěl prachy co nejdřív.
Oblivion je dobrá hra, a i když mám nějaké výhrady, tak se i celkem těším na F3, která poběží na vylepšeném enginu Obliviona.
U obliviona byl kritizován systém levelování monster, podle mě to ale neni problém a víc to odpovídá skutečnosti.
Co mi ale vadilo, bylo neustálé nahrávání v Imperial City, či jak se to jmenuje.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Střelec
Střelec
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 5:55 am

Rozhovor programátora a vydavatele o Gothic 3:
V: Tak to zítra vyjde.
P: Co ale ono to není hotový. Až po vánocích.
V: Co??? Boss si z mojí pr... udělá buben jestli to nevyjde zejtra.
P: Ale ono to fakt není hotový. Grafika je jenom vylepšená jednička ale jede to na našich PC pomalu jako jako na Megadrive.
V: Dostali sme přece rozkaz aby to bylo co nejpomalejší! Myslíte že si hráč koupí novou Geforce za 20000 když mu to pude na 4 mx. Opovažte se to měnit! A že to tady nejede. To vám nestačil ten novej větrák holoto líná???
S těmito slovy odešel a hra byla vydána.
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové Empty
PříspěvekPředmět: Re: The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové   The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
The Elder Scrolls, aneb série, kterou stvořili bohové
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Off Topic :: Total off-topic-
Přejdi na: