Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Archibald Balor

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 10:27 am

Hůrka - U skákavého poníka

Seděl jsi po dlouhé cestě v hostinci v Hůrce. Dostal tě sem tvůj poslední platící zákazník, který potřeboval ochranu proti loupežníkům. Přišel sis na celkem slušné jmění a ted si už několik dní popíjel a přebýval v mistním hostinci. Zdejší obyvatelé byli hobiti a lidé, kteří se nemíchali do žádných problémů. Nevypadlo to tu na příležitost k další práci
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:09 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Pchfff, 5 dní tu jen tak sedět a flakat se, né že bych si to neužíval, ale už mě to začínalo nudit a taky my docházeli peníze.[i] Ještě dneska něco popiju, vyspím se a vyrazím.
Hej hostinský, dones mi něco pořádnýho k jídlu, a dej mi nějákej pohodlnej pokoj. Chci si to dneska naposled užít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:19 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Hostinská se... přivalil a donesl ti tác s jídlem a žejdlík piva. Trošku nemotorně se uklonil a hned odběhl jinam. Zdálo se že je dost zaměstnaný. Hej, Bobe, doved hosta pak do pokoje vykřikl pak ještě a už byl pryč
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:27 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Zakousl jsem se do dobře propečeného masa. Chvíli jsem vyhutnával soustu a pak se napil piva.
Asi po hodině jsem byl po večeřy,jako na zavolanou ke mě přišel zchrbený člověk a odvedl mě do pokoje.
Svléknul jsem zbroj,usadil se do pohodlného křesla, zapálil dýmku a kochal se pohledem na noční hůrku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:31 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Seděl jsi v křesle a kouřil. Dýmkové koření z Kraje bylo vždy nejlepší, to js ivěděl dobře. Chvíli jsi jen seděl ale pak se ozvalo smělé zatukání na dveře
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:34 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Přišel jsem ke dveřím a aniž bych otevřel jsem řekl:
Kdo jsi, co pro mě máš a kolik za to?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:54 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Zpoza dveří se ozval nějaký zajíkavý se hlas. Moc jsi mu přes dveře nerozuměl, ale zdálo se, že at je to kdokoliv byl mimo tvou iobvyklou klientelu
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 12:56 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Rychle jsem šáhl po meči, který jsem měl opřený o zeď vedle dveří.
Jestli nechceš, abych tě zmenšil na velikost hobita, řekneš mi kdo jseš!Řekl jsem zvíšeným hlasem a dveře otevřel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:10 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Bylo to legrační. Stál tam postarší obtloustlý hobit a v ruce žmoulal svou šapku. Já já já jsem Tonda Kšandička povídá ti roztřesenm hlasem
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:14 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Chvíli jsem se smál a pak jsem řekl:
Archi Balor, těší mě. Promiň nechtěl jsem tě vyděsit, musím si dávat pozor. Pojď dál a řekni mi co potřebuješ, Tondo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:25 pm

Hůrka - U skákavého poníka

T...těší mě vykoktal ze sebe a pak pokračoval. Víte... n...nějakcí muži o..obsadili mojí farmu a nechtěji odejít, a j...jeden známej ř...říkal, ž...že jste dobrý bojovník... tak jsem myslel,že b...by jste mi třeba mohl pomoct řekl a čekal co ty na to, a hlavně co za to
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:32 pm

Hůrka - U skákavého poníka

Hmmm dobra, mohl bych se o ty chlapy postarat, ale zadarmo ani kuře nehrabe. Ale počítam že jako farmář bez farmy moc peněz nemáš, víš, nemaš něco vzácneho? Nějáky plašť nebo šperk?
Z toho kouka trochu pohybu, doufam že z toho bude i nějáka odměna.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeThu Apr 24, 2008 1:34 pm

Hůrka - U skákavého poníka

mám u sebe 12 stříbrných penízků řekl ti. To sice nebylo moc, tolik jsi utratil za poslední 4 dny. A taky vám můžu dát fůru dýmkového koření dodal když uviděl že kouříš.
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 6:00 am

Hůrka - U skákavého poníka

Hmm, dýmkové koření je docela drahe, a dvanact stříbrných penízku není moc.
Dobře beru, pojď dovnitř a řekni mi kolik jich je, a kde tvoje farma leží.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 6:46 am

Hůrka - U skákavého poníka

Tonda se uklonil a vešel dovnitř. No nevím kolik jich, já nestihl jsem je spočítat, ale nejmín 5. A moje farma je 5 mil odsud. Dovedu vás tam pokud chcete vykoktal zase Tonda.
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:19 am

Hůrka - U skákavého poníka

Slavil jsem se do křesla a pokynul hobitovi, aby si sedl naproti mě.
Sobře, teď se tě na něco optam a hned vyrazíme. Tak za prvné, co měli na sobě?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:22 am

Hůrka - U skákavého poníka

Oni měli... měli... takový tmavý šaty a přes obličej měli masku vykoktal zase. Vypadalo to na bandu nějakých lupičů, možná banditů. Nic neobyklého
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:24 am

Hůrka - U skákavého poníka

Takže banditi, s těmi mám zkušenosti, taková chatra se tu toula všude.
A co zbraně? jaké měli zbraně?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:32 am

Hůrka - U skákavého poníka

Klacky, nože a sekery vykoktal zase Tonda. Možná nějaký luky dodal ještě. Tipická výzbroj banditů, napadlo tě. Lovecké luky, dřevorubecké sekery... nic nového
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:35 am

Hůrka - U skákavého poníka

Dobře, takže nejlépe bude, pokud vyrazíme hned.
Vstal jsem, oblékl si zbroj, nachystal luk a toulec, a meč schoval do pochvy na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:42 am

Hůrka - U skákavého poníka

Hobitovi se asi nechtělo ven když se stmívalo, ale nechtěl ti odporovat. Asi se tě trošku bál. Vyšel z hospody a vedl tě přes vesnici a pak cestou dál
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:50 am

Hůrka - U skákavého poníka

Jakmile jsme dorazili k farmě, poslal jsem hobita do zpět do hůrky, našel si větší kámen který byl dost daleko od farmy, aby mě oni nezáhlédli, ale naštěstí jsem ja viděl na ně. Celý den jsem je pozoroval a sledoval, kdy mení hlídky.
Dnes opůlnoci tam vpadnu a dobiju farmu zpět
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 7:55 am

Hůrka - U skákavého poníka

zdálo se , že to jsou uplní zelenáči. Seděli u ohně a hlučně si povídali. Další 4 byli ve farmě a kouřili. Celkem si jich napočítal 12. Asi si mysleli že v tomhle kraji není nikdo kdo by se jim postavil
Návrat nahoru Goto down
Sithis
Pěšák
Pěšák
Sithis


Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 21. 04. 08

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 8:01 am

Hůrka - U skákavého poníka

Půlnoc.
Naplaj jsem tětivu a zamířil na chlápky, kteří už pomalu usínali.
A nikdy se neprubudí.
Jeden co zrovna spal, to dostal přímo do hlavy. To už ale můj druhý šíp letěl přímo do dalšího spáče.
Změnil jsem pozici a znovu jsem vystřelil
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitimeFri Apr 25, 2008 11:59 am

Farma

První bandita se ez hlasu sesunul k zemi. Druhý šíp minul. Asi si ve tmě špatně zamířil. Bandita to dostal do ramene a začal strašně kříčet. Ostatní se vzbudili a ztropili poplach. Moment překvapení byl v tahu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Archibald Balor Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Archibald Balor   Trenink-Archibald Balor I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Archibald Balor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Saitachi -Trenink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: