Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Anderus Caro

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Melek
Pěšák
Pěšák
Melek


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 09. 08

Anderus Caro Empty
PříspěvekPředmět: Anderus Caro   Anderus Caro I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:15 am

Rasa: Člověk
Pohlaví: Muž
Jméno: Anderus
Specializace: Dobrodruh
Zbraně: Meč bastard a štít
Životopis: Narodil jsem se do bohaté rodiny v Gondoru. Můj otec byl hrabě a mě jako hraběčího synka připravoval na to, že po jeho smrti to bude na mě. Ale smrt mého otce na sebe nenechala dlouho čekat. Když mi bylo 10 let, byl mů otec podle otráven jeho bratrancem, který mu jeho postavení záviděl. Celé hrabství truchlilo, protože můj otec byl hrabě dobrý. Jenže co naplat, bratra ani sestru neměl a já byl ještě moc mladý na vládu a tak na trůn musel nastoupit jeho bratranec, který ho nechal tak podle otrávit. Mojí matku násilím přinutil, aby si ho vzala a protože se bál, že bych ho jednou mohl připravit o tytul, nakázal pastýři, aby mě odnesl do hor a nechal napospas dravé zvěři. Naštěstí se nade mnou pastýř slitoval a odnesl mezi ostnatní pastýře. Od té doby jsem žil u nich. Jeden z pastýřu měl dceru která byla stará stejně jako já a my se velmi rychle spřátelily. Jmenovala se Aidia. Během 10 let se naše přátelství vyvinulo v milostný vztah. Jeden z pastýřů byl také bývalí dobrodruh, který uměl dobře bojovat z mečem a štítem. A poněvadž měl mého otce rád, cvičil mě v boji, abych mohl jednoho dne pomstít jeho smrt. Bohužel když mi bylo 20 let, odešel můj mentor do města prodat ovčí sýr, a už se nevrátil. Vrah mého otce totiž právě nechal zabít nepohodlného kapitána stráže, a potřeboval "vyníka". A můj mentor mu právě padl do rány. Byl popraven za vraždu veřejné osoby.Tohle byla pro mě poslední kapka. Rozhodl jsem se, že opustím pastýře, budu se toulat a doufat, že jednoho dne pomstím smrt mého otce i blýzkého přitele. Aidii jsem ale slíbil, že jí budu často navštěvovat, což se snažím plnit.
Schopnosti: Dobrý bojovník z mečem a štítem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Anderus Caro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anderus Caro   Anderus Caro I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:18 am

Trenink zacne zitra
Návrat nahoru Goto down
 
Anderus Caro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Trenink - Anderus

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Hra :: Přihlášky-
Přejdi na: