Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise-Lerdenth

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 30, 2008 4:07 pm

Hostinec

Ráno tě probudil zpěv ptáků a kokrhání kohouta. Protáhl jsi se. Po týdnech venku jsi byl rád, za teplou postel. Takhle dobře jsi se dlouho nevyspal. Ještě chvíli jsi lenošil v posteli a pak jsi vztal. Nazul sis boty a oblékl jsi se. Vyšel jsi z pokoje a zamířil dolů do spodníko patra
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeFri May 02, 2008 11:19 am

Hostinec

Došel jsem do dolního patra, kde už postávalo pár lidí a mluvili mezi sebou o všem možném, hlavně o novinkách v ostatních krajích Středozemě.
Zamířil jsem k pultu, kde stál hospodský a hodlal jsem mu zaplatit za přespání.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeFri May 02, 2008 11:35 am

Hostinec

Bohužel si nerozuměl moc toho, co lidé říkali. Většinou to byli rohanští jezdi, kteří nemluvili řečí Západu. Hostinský měl také zvláštní přízvuk ale rozumět mu bylo. Tak jak jste se u nás vyspal pane? zeptal se tě
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeFri May 02, 2008 1:18 pm

Hostinec

Tak dobře jsem se dlouho nevyspal. odpověděl jsem mu s úsměvem a podával mu pár zlatých.
Nevíte, kde bych tady mohl sehnat koně? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeFri May 02, 2008 2:00 pm

Hostinec

My si tu v Rohanu koní velice vážíme, ale možná že pár mil na jih odsud by se dal sehnat... víte je tam farma řekl ti hostinský a schrábnul mince.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSat May 03, 2008 1:37 am

Hostinec

Díky za radu. řekl jsem a odešel před hostinec. Chvíli jsem se rozhlížel po okolí a potom zamířil k bráně, odkud jsem se chtěl vydat na farmu.
Pár mil na jih...Budu tam za chvíli. přemýšlel jsem, zatímco jsem procházel bránou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSat May 03, 2008 6:09 am

Hostinec

Prošel jsi branou. Farma byla vidět v dálce. Odhadl jsi, že cesta bude trvat tak hodinu, možná hodinu a půl. Vyrazil si pomalým tempem k ní.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSat May 03, 2008 9:24 am

Cesta na farmu

Během cesty jsem potkal pár divokých zvířat, která ale nebyla žádným nebezpečím a raději utekli.
Cesta uběhla docela rychle a brzy jsem došel na farmu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSat May 03, 2008 9:39 am

Cesta na farmu

Na farmě bylo několik farmářů, ktreří právě sklízeli obilí. Zdálo se, že majitel farmy je ten chlápek co se tváří přísně a nic nedělá. Přišel jsi až k vrátkům u samotné farmy.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSat May 03, 2008 12:27 pm

Farma

Farma to byla docela velká a udržovaná. Na pastvinách se pásli nějaké krávy, ale hlavně koně.
Vešel jsem na farmu a stojící farmář se na mě podíval...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSat May 03, 2008 3:10 pm

Farma

Hej vy, co chcete na mojí farmě? zeptal se obecným jazykem když tě viděl. Zdálo se, že je trošku nevrlý. Ale stáje měl...
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSun May 04, 2008 4:44 am

Farma

Chtěl bych od vás koupit jednoho koně. odpověděl jsem mu a šel k němu blíž.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitimeSun May 04, 2008 4:58 am

Farma

Vy chcete koupit koně? Je mi líto koně neprodávám, ale mohl bych vám jednoho... darovat za jistou... protislužbu řekl po chvilce přemýšlení a usmál se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise-Lerdenth   Mise-Lerdenth I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise-Lerdenth
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Trenink-Lerdenth
» Mise pro Ewan
» Mise-Ruplikon
» Mise-Nisfilo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: