Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink - Anderus

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeFri Sep 26, 2008 8:03 am

Anfalas

Na své cestě jsi se ztratil. Po dvou dnech bloudění se ti povedlo najít malou vesničku u lesa. Vesničané byli celkem přijemní a nabídli ti přístřeší. S vděčností si jej přijal. Večer tě však vzbudil křik.
Návrat nahoru Goto down
Melek
Pěšák
Pěšák
Melek


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 09. 08

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:29 pm

Anfalas

Promnu si oči a z mečem v ruce vybíham dolů
Co to sakra je?
Když jsem seběhnul po schodech do nejnižšího patra hostince, ve kterém jsem byl ubytován, všude bylo prázdno.
Doufam že tohle budou jen obyčejní banditi, se skřety bych si začít nechtěl.
Tiše otevřu dveře hostince, a schovám se za bedny, čekaje na nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeSat Sep 27, 2008 1:48 am

Anfalas

Tvůj odhad byl neobyčejně přesný. Všude ve vesnici byl chaos. Na zemi se válelo mnoho mrtvích vesničanů. Nikde jsi neviděl žádný odpor kromě jednoho dřevorubce, který zarazil sekeru do jednoho z banditů co byli všude kolem. Vypadalo na obyčejný názejd banditů na vesnici kvůli potravě a zásobám
Návrat nahoru Goto down
Melek
Pěšák
Pěšák
Melek


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 09. 08

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:04 am

Anfalas

Hklavně že to nejsou skřeti nebo něco hořšího.
Vyplížil jsem se ze svého úkrytu do hostince, kde jsem měl v pokoji ukrytou zbroj a štít.
V hostinci naštěstí žadní bandite nebyly, takže cesta do mého pokoje proběhla v klidu.
Nasadil jsem si zbroj, vzal štít a vyřítil se z hostince pobít tu špínu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:44 pm

Anfalas

Když jsi se konečně dostal ven strašlivé plenění vesnice bylo téměř dokonáno. Nekolik banditů právě nakládalo poslední věci na veliký vůz jiní přpravovali pochodně k zapálení domů. Všichni vesničané byli bud mrtví nebo utekli. Jeden z banditů si tě všiml. Chlapy, támhle ještě jeden sedlák je, a je vozbrojenej zahulákal a spolu se dvěma dalšími se rozeběhl tvím směrem
Návrat nahoru Goto down
Melek
Pěšák
Pěšák
Melek


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 09. 08

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:44 pm

Anfalas

Z pozvednutým štítem jsem vyběhnul a zaútočil na banditu.
Prvního jsem narazil na štít a následně zabodnul.
Druhý kladl větší odpor, seknul mi noze a říznul mě, ale ja jsem se z hned vyrovnál a z vykřikem jsem ho bouchnul štítem po hlavě.
Zabil jsem jich ještě pár, když jsem ale začal pomalu prohrávat.
Měl jsem poraňenou nohu a ruku, ale nevzdával jsem se.
Tak fajn, vy psi! radím vám dobře, okamžitě odsud vypadněte a už se nevracejte, jinak si vás najdu a vybiju do jednoho!
Zařval jsem a vrhnul se na dalšího.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:24 pm

Anfalas

Posledni co sis pamatoval byla rana vzadu na hlave. Probral jsi se nekde v misntosti. Kolem pobihali lidi a ozyval se narek. Pristupil k tobe jeden muz. To bylo statecne, ale hloupe, nemel jste sanci, mel jste utyct jako ostatni rekl a dal ti mokrej hadr na hlavu. Jsou to hrdlorezove, nemaji slitovani, jednou za par let prijdou a zase odejdou a nikdo s tim nemuze nic delat dodala jedna zena ktra stale vedle nej
Návrat nahoru Goto down
Melek
Pěšák
Pěšák
Melek


Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 25. 09. 08

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeSat Oct 11, 2008 1:47 am

Anfalas

Jsou toi hlavě obyčejní banditi.
Sakra, nemůžu uvěřit že jsem nedalpartu banditů, úbožáků.
Taky vám děkuju za pohoštění, ale myslím, že už bych měl zase vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitimeSat Oct 11, 2008 3:40 am

Anfalas

Nesmysl. Nejdřív si musíte odpočinout. JSte unavený a zraněný.Ty banditi muzou byt jest enekde v okolí a pokud na ne narazite v takovemhle stavu nebudete pro ne zadny souper rekl ti jeden z pritomnych. Mezitim donesla jedna z nej vyvar z bylinek a dala ti ho aby si ho vypil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink - Anderus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink - Anderus   Trenink - Anderus I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink - Anderus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Anderus Caro
» Trenink-Ruplikon
» Trenink-Lerdenth

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Lidé :: Trénink-
Přejdi na: