Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Lerdenth

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:25 am

Východní úvaly

Tvoje putování tě zavedlo až na východní území Rohanu. Na krajinu padalo šero. Zásoby pomalu docházely, ale z toho si strach neměl, dobrý lovec vždy něco uloví. Větší starosti ti dělalo vytí vlků, které se už třetí noc ozývalo kolem. I když jsi byl dobrý stopař, nikdy se ti nepodařilo vlky vystopoval, ba dokonce ani zahlédnout. Něco nebylo v pořádku
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 7:36 am

Východní úvaly

Mohl bych se zkusit dostat do Edorasu před úplným setměním, ale raději se utábořím v troskách staré věže. zamumlal si pro sebe Lerdenth a potichu se plížil stíny k oněm troskám. Přitom ho doprovázelo vytí vlků, které se chvílemi nebezpečně přibližovalo...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 8:46 am

Východní úvaly

Edoras byl mnoho dní pochodu před tebou a tak jsi mouře zvlolil, že nejlepší bude přečkat noc ve staré pozorovatelně, která byla na vrcholku kopce, jen několik mil před tebou. Za dne si jí dobře viděl už z dálky, ted však už nebyla vidět vůbec. Normálně by ti cesta k věži trvala déle jak hodinu, ale zvuky, které se kolem ozývaly tě nutili k spěchu, takže jsi to stihnul v polovičním čase. Byla před tebou.Nebo spíš co z ní zbylo. zdálo se, že vlci se stále přibližují
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:48 am

Východní úvaly

Vyšel jsem pozůstatky schodů do nejvyššího patra, kde jsem se rozhodl rozdělat oheň a připravit se na obranu vlků.
Vlky by mohlo zahnat světlo, to by ale znamenalo zapálit velké množství loučí přemýšlel Lerdenth zatímco vybaloval deku a kus chleba. Stále byl však v pozoru a měl připraven jeho meč k okamžitému zásahu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 10:08 am

Východní úvaly - stará věž

Z původně tří patrové věže bylo jen první patro ještě vcelku zachované. Zapalovat ohen na drevene podlaze, která navíc měla svá nejlepší léta za sebou si ti ale nechtělo. Zdálo se, že vlci obcházeli kolem věže. Nahánělo ti to husí kůži
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 10:13 am

Východní úvaly - stará věž

Podél kruhové zdi se povalovala spousta schnilých beden, tak jsem se rozhodl do nich nakouknout, jestli nenajdu něco užitečného - třeba luk, kterým by se dalo výhodně bránit proti vlkům z větší vzdálenosti
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:49 pm

Východní úvaly - stará věž

V bednách nebylo vůbec nic. Všechno už dávno někdo odnesl. Vlci obcházeli věž, ale ani tak se ti nepodařilo žádného zahlédnout. Zdálo se ale, že se do věže se vlci neodvážili. Jediné co jsi našel bylo několik kamenů, které někdo nanosil do patra.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 1:12 pm

Východní úvaly - stará věž

Přeci se nezaleknu pár vlků! povzbudil se Lerdenth a uchopil svůj gondorský meč. Potichu šel po schodech dolů s mečem připraveným k boji, ale jako první chtěl použít kameny k ostřelování z výhodnější výšky.

// máš pravdu


Naposledy upravil Lerdenth dne Tue Apr 15, 2008 7:14 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 8:33 am

Východní úvaly - stará věž

Vyšel si před věž. Po vlcích nebylo ale opět ani vidu. Tohle už vážně nebylo normální, takhle se vlci přeci vůbec nechovají. Vážne jsi nevědě lco si máš myslet.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 8:43 am

Východní úvaly - stará věž

Tohle se mi vůbec, ale vůbec nelíbí... pomyslel si Lerdenth.
V tom ale spatřil na zemi poměrně výrazné rýhy a stopy a rozhodl se je následovat, hned jak si sbalil své věci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:34 am

Východní úvaly - stará věž

Šel si po stopách, ale nebylo to snadné. V té tmě si je sotva viděl a přesto jich bylo tolik, navzájem se překrývaly, tu se rozdělily tu se spojily... Vedly tě až k nedalkému lesíku kte se ti ztratily v jehličí, ve dne bys je možná mohl stopovat, ale ted v noci jsi nemohl doufat, že je v lese najdeš
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:39 am

Východní úvaly - stará věž

Vypadá to, že se dali na útěk. Půjdu zpět a v klidu se prospím. Ráno moudřejší večera... řekl si pro sebe Lerdenth a zahalen v kápi se vydal zpět potemnělými stezkami lesa ke zřícené strážní věži, kde hodlá přespat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:41 am

Východní úvaly - stará věž

Zdálo se, že vlci se stáhli. Už žádné zvuky jsi neslyšel. Padla taková tma, že jsi zpátky k věžičce došel spíše pomocí instinktu a paměti než pomocí zraku. Byl jsi rád že jsi zase zpět v relativním bezpečí věžičky, i když jsi nebyl žádný zbabělec tak ti chování těch vlků nahánělo husí kůži
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:44 am

Východní úvaly - stará věž

Ospale jsem vytáhl deku a rozprostřel jí doprostřed věže, kde bylo relativně sucho a čisto. Před ulehnutím jsem se ještě napil čisté vody a měl připravenu svojí dýku...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 9:52 am

Východní úvaly - stará věž

Ležel jsi, ale nemohl jsi usnout. Pořád jsi se snažil přijít na to, proč se tahle smečka chová uplně jinak než všechno s čím jsi se zatím setkal. Po delší době jsi konečně usnul ale jen na půl oka. Probudil tě až zpěv ranních ptáků
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 10:00 am

Východní úvaly - stará věž

Vstal jsem a protáhl se. Posbíral jsem svoje věci a zamířil k blízkému jezírku kde jsem si opláchnul obličej. Poté jsem se usadil v zelené trávě a začal jíst snídani v podobě chleba a vody.
Proč se ty vlci chovají tak zvláštně? Normálně by mě dávno napadli... přemýšlel Lerdenth a pozoroval okolní krajinu Rohanu.

// V jaké době se přibližně nacházíme?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 12:41 pm

Východní úvaly

Jak si se tak rozhlížel uviděl jsi na pláni osamělého jezdce. Ten si tě asi také všiml, protože změnil směr k tobě. Docela se ti ulevilo, že zase po někaolika týdnech vidíš člověka.

//v době vlády Theodenova otce Thengela zhruba
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 1:15 pm

Východní úvaly

Konečně člověk pomyslel jsem si, sebral svojí výbavu a šel naproti jezdci. V hlavě se mi honila spousta otázek, které potřebovaly odpověď...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 1:49 pm

Východní úvaly

Jezdec se rychle blížil, když byl už dost blízko zpomalil a zvedl ruce na důkaz přátelství. Co dělá člověk sám tak hluboko v Marce? zeptal se. Podle výstroje to byl jasně jezdec z Rohanu
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 9:32 am

Východní úvaly

Zdravím Tě pozdravil jsem a pokračoval dál Jsem hraničář a moje putování mě zavedlo až do zemí Rohanu. dokončil jsem svou řeč a rozhlédl se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 9:55 am

Východní úvaly

Jezdec sesedl a přišel blíže k tobě. A kam máš namířeno cizinče? Tady v Marce nevídáme cizince moc často řekl a sundal si helmu. Jeho plavé vlasy mu spadly na ramena
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 10:03 am

Východní úvaly

Dnes jsou to již čtyři dny, co mě sleduje smečka podivných vlků... řekl jsem a odmlčel se nachvíli.
Podivní, protože při každé příležitosti je zabít utekli. Zkrátka - takhle se vlci nechovají... dopověděl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 10:07 am

Východní úvaly

Vlci? Zvláštní... řekl jezdec a odmlčel se. Máte pravdu takhle se vlci zkutečně nechovají, kam máte vůbec namířeno? řekl nakonec
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 10:18 am

Východní úvaly

Namířeno nemám nikam...jdu tam, kde je potřeba pomoc nebo se toulám krajinou a střežím naše země před nepřáteli... odpověděl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:35 pm

Východní úvaly

A odkud jste smím-li se zep... nedořekl to jezdec a ukázal za tebe. Otočil jsi se. Za vámi z lesa právě vycházela smečka černých vlků, velkých jako dobře vykrmené prase. Šla z nich hrůza. Bylo jich asi 7
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Lerdenth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Lerdenth
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mise-Lerdenth
» Saitachi -Trenink
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: