Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Lerdenth

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:43 pm

Východní úvaly

Panebože... řekl jsem, vytasil svůj meč a sledoval dál pohyby vlků.
Proč se ty vlci takhle chovají? To není normální... přemýšlel jsem nad různými příčinami jejich chování.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Apr 16, 2008 1:55 pm

Východní úvaly

Vlci se přibližovali. Jezdec vytáhl kopí. Pravda...chovají se dost nepřirozeně připustil a čekal co vclci udělají. Vlci se stahovali blíž a blíž
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 10:12 am

Východní úvaly

Jeden vlk se již přiblížil nebezpečně blízko, tak jsem se párkrát ohnal mečem, abych zahnal jeho i ostatní trochu dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 10:15 am

Východní úvaly

No doufám že máte nějaký plán, protože jinak jsme oba mrtví řekl potichu jezdec a dál odháněl vlky výpadi kopím. Všech sedm vlků se kolem se nebezepčně blížilo. V tu chvíli jezdcův kůn zaržál a začal utíkat.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:14 am

Východní úvaly

Plán? Řekl bych, že zrovna teď je zbytečný... řekl jsem a s vervou se pustil do boje s vlky. Vlci vypadali zaskočeně...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:28 am

Východní úvaly

Zkutečně jen vypadali. Jakmile jsi se na ně vrhl první tvé ráně uskočil a další se na tebe vrhl zboku. Jezdec skočil před tebe a nastavil mu do cesty kopí. Vlk se na něj napíchl a zaknučel. Další vlk ti šel po noze
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:12 am

Východní úvaly

Díky poděkoval jsem jezdci.
Začal na mě útočit další vlk, tentokrát ze strany. Uskočil jsem a snažil se ho seknout.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 10:40 am

Východní úvaly

Podařilo se ti zasáhnout vlka několikrát mečem. Vlk zaknučel a odbelhal se pryč. Ostatní vlci zavrčeli a ještě chvíli na vás doráželi ale pak se otočili a začali utíkat
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 11:15 am

Východní úvaly

Obrátil jsem se jezdce a řekl jsem Díky za pomoc. a na chvilku jsem se odmlčel.
Co je nového v Rohanu? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:22 pm

Východní úvaly

Není čas na řeči. Tihle vlci jsou opravdu divní. Pokud jich tu běhá víc, mohlo by to znamenat nebezpečí pro mnoho vesnic řekl a zapískal. Po chvílí přiběhl jeho kůň. Pokud chcete nasedněte si, musím rychle za 2. Maršálem, tady to není bezpečné řekl ti a vyhoupl se na koně
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:29 pm

Východní úvaly

Dobře. odvětil jsem a nasedl na koně.
Hmm, kam teď? Možná bych měl jet do Edorasu nakoupit nějaké zásoby a trochu načerpat sil... přemýšlel jsem, zatímco se jezdec chystal k odjezdu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:35 pm

Východní úvaly

Jezdec se rozjel plnou rychlostí planinou. Udivilo tě, jak rychle dokáže kůn bežet i když nesl dva muže. V tom jsi ale uslyšel staré známe zvuky. Z lesa vyběhlo černé mračno. Zatajil se ti dech. Těch vlků mohlo být dobře ke stovce. Tolik vlků na jednom území jsi nikdy neviděl, nebylo to ani možné, tolik vlků by velice rychle sežralo vše a muelo by se přesunout dál. Kůň zaržál a běžel ještě rychleji.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:40 pm

Východní úvaly

Ohlédl jsem se, jestli za námi něběží ta smečka vlků, ale neviděl jsem nic jiného, než mohutný a hustý oblak prachu, který se vytvářel při té velké rychlosti, jakou kůň běžel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:46 pm

Východní úvaly

Kůň byl velice rychlý. Kopec s věžičkou se vzdaloval až za krýtký moment zmizel docela. Vlci ale za vámi beželi dále. Teprve když jste přeběhli potok zastavili se. Jezdec zpomalil. Dnes se k maršálovi nedostaneme, musíme najít nějaké bezpečné místo pro založení tábora, ve dvou máme větší šanci to přežít řekl ti
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:55 pm

Východní úvaly

Není u řeky Sněžná nějaká vesnice? Myslím, že jsem tam jednou byl... navrhl jsem místo pro odpočinek.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 4:32 pm

Východní úvaly

Poblíž není žádná vesnice. Ale možná... kousek odsud bývaly jeskyně... možná že by to šlo v nich řekl jezdec a rozjel se zase o něco rychleji
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 11:56 pm

Východní úvaly

Dobře. souhlasil jsem s návrhem a kůň znovu běžel velkou rychlostí.
Před námi už se rýsovaly nějaké skály, kde by mohly být ty jeskyně...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 2:01 am

Východní úvaly

Přijeli jste až ke staré jeskyni. Před ní byli ve skále vytesány dvě malé schrbené postavičky. Kůň nervozně přešláp na místě a oba jste z něj slezli dolů. Jezdec vyndal torny pochodeň a zapálil jí. Pomalu vešel do jeskyně
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 2:55 am

Východní úvaly - jeskyně

Tahle jeskyně se mi moc nelíbí... říkal jsem si v duchu a šel za jezdcem do jeskyně, dokud byl vidět.
Jeskyně to byla docela prostorná a bylo vidět, že zde nejsme určitě první...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 4:18 am

Východní úvaly - jeskyně

Jesykně byla jedna velká místnost vepředu a jedna menší za ní. V obou byly známky po táboření. V těchto jeskyních často přespávají tuláci nebo poslové. A ti dva púkelové venku hlídají vztup řekl jezdec. V té= menší byla dokonce malá kopka dřeva, zřejmě po posledním návšštěvníkovi
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 4:52 am

Východní úvaly - jeskyně

Dobře, dojdu pro dřevo. řekl jsem a zapálil svou pochodeň o jezdcovu.
Poté jsem se vydal do další místnosti, kde má být dřevo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:25 am

Východní úvaly - jeskyně

Pro dřevo spíš ven, noc je dlouhá a dřeva budeme potřebovat hodně, ohen je naše jediná obrana pokud ti vlci přijdou řekl ti jezdec a uvazoval koně v jeskyni
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:44 am

Východní úvaly - jeskyně

Dobře, jen donesu těch pár kousků dřeva co tu je. řekl jsem a v náručí nesl několik polen dřeva.
Položil jsem je vedle našich věcí a šel ven nasbírat nějaké dřevo, natrhat bylinky do zásoby a ulovit něco k večeři.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:53 am

Východní úvaly - jeskyně

Nasbírat dřevo nebyl problém. Za chvíli bylo v jeskyni plno dřeva, od padlích stromků až po jemné větvičky na podpal. S lovem to bylo horší. Viděl jsi jen několik veverek a ptáků. Plížil jsi se tmavnoucím lesem a beviděl nic živého. Když už jsi to chtěl vzdát a vrátit se do jeskyně uviděl jsi pohybem mezi stromy
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:12 am

Východní úvaly - jeskyně

Opatrně jsem vytáhl dýku z opasku a pomalu se plížil ke stromu.
Jakmile jsem se k němu doplížil, skočil jsem po tom tvorovi...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Lerdenth - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Lerdenth
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mise-Lerdenth
» Saitachi -Trenink
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: