Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Lerdenth

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:10 am

Východní úvaly - jeskyně

Po chvilce jsem také zašel dovnitř jeskyně, kde jsem snědl poslední zbytky masa a na závěr se napil vody.
Narovnal jsem si deku, odložil meč a lehnul si....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:12 am

Východní úvaly - jeskyně

Velite rychle tě zmohla únava a usnul jsi. Probudil jsi se až za dne. Jezdec právě sedlal koně. Konečně jsi se probudil. Musíme porkačovat dál v cestě řekl a usmál se. Vypadalo to, že vlci se už nevrátili
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:19 am

Východní úvaly - jeskyně

Vstal jsem a protáhl se. Zasunul jsem meč a dýku a připravil věci k odchodu.
Potřeboval bych do Minas Tirith, přesněji do archivu si něco zjistit o těch vlcích. řekl jsem jezdci a šel jsem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:22 am

Východní úvaly - jeskyně

hehe... do Gondoru je daleko. ALe svezu tě do pevnosti a tam se uvidí. Třeba ti někdo půjčí koně řekl ti jezdec a zasmál se
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:28 am

Východní úvaly - jeskyně

Jezdec vyskočil na koně.
Dobře. řekl jsem a také vyskočil na koně.
V pevnosti alespoň naberu čerstvé zásoby... přemýšlel jsem, zatímco jsme se dali do pohybu
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:40 am

Východní úvaly - jeskyně

Jeli jste celý den. K večeru jste konečně dorazili k pevnosti. byl to opevněný hrad, podle stylu jsi poznal, že ho kdysi postavili Gondorští. Hned jak jste vjeli dovnitř seskočil jezdec z koně a běžel k veliteli. Tbe ekůn donesl až do stáje
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:48 am

Východní úvaly - jeskyně

Ve stáji se koně ujala nějaká obsluha stájí, takže jsem mohl vyjít ven. Bylo tu celkem rušno. Obchodníci rozkřikávali svoje nabídky na všechny strany, lidi byli zkrátka všude.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:50 am

Východní úvaly - pevnost

Vypadlo tom že tu nevídají moc cizince. Hodně lidí se na tebe ohlédlo. Ař nakonec k tobě přišli 3 vojáci. Dobrý den pane, všiml jsem si že jste přijel s naším jezdcem, směl bych se vás zeptat kdo jste a co děláte v Rohanu? zeptal se cekem vlídně
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:57 am

Východní úvaly - pevnost

Zdravím, jsem Lerdenth - Hraničář. odpověděl jsem stručně.
Chtěl bych tu nabrat nějaké zásoby pro svoje putování a vypůjčit si koně. dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 9:15 am

Východní úvaly - pevnost

Vojáci mezi sebou prohodili něco Rohanštinou. Pak ten co jim velel řekl: No zásoby tu nabrat můžete, ale koně cizincům nepůjčujeme řekl ti ostatní dva přikývly
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 9:22 am

Východní úvaly - pevnost

Hmm, tak budu muset jít pěšky jako vždy. řekl jsem a obrátil se k nejbližšímu stánku s potravinami.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 1:34 pm

Východní úvaly - pevnost

Nakoupil jsi veškeré zásoby. Ted js ijen přemýšlel kam se vydáš. Ještě ten den jsi viděl několik eoredu jak vyrazily do lesů pátrat po lvích, tohle už tedy asi nebyla tvá starost
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 8:00 am

Východní úvaly - pevnost

Hmm, kam teď? Pěšky to je do Minas Tirith na dlouhou dobu. Ještě si zajdu do hospody. přemýšlel jsem a zamířil k hospodě, odkud se ozýval smích a hospodská hudba...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 22, 2008 8:55 am

Východní úvaly - pevnost

Zamířil jsi do hospody. Tam snad budeš moc přespat a pak? No ráno moudřejší večera. Vztoupil jsi dovnitř a objednal si pití. To už se ale stmívalo a tak jsis obědnal pokoj a unsul spánkem spravedlivích.

KONEC
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Lerdenth - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Lerdenth
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mise-Lerdenth
» Saitachi -Trenink
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: