Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Lerdenth

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:15 am

Východní úvaly - les

Zkočil jsi a v tom proti tobě vyzkočil vlk. Byl mnohem těžší než ty a povalil tě na zem. Naštěstí jsi mu dýkou probodl hrdlo. Kromě škrábanců z pádu jsi byl v pořádku. Podařilo se ti zpod něj vylézt. Ti vlci asi zkutečně sežrali vše co tu žilo
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:48 am

Východní úvaly - les

Vzal jsem tedy alespoň toho vlka, protože masa z něj bude pro dva lidi víc než dost.
Jednou rukou jsem přidržoval vlka na ramenou a ve druhé jsem držel pochodeň, kterou jsem si svítil na cestu, kterou jsem přišel...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:42 am

Východní úvaly - les

Masožravci sice nemají dobré maso, ale hraničár v pustině nepohrdně ničím. Došel jsi do jeskyně. Plápolal v ní ohen. Co to neseš? zeptal se tě jezdec když tě uviděl
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:45 am

Východní úvaly - jeskyně

Hledal jsem bylinky a jídlo a potkal jsem se vlkem, tak tady ho máme! řekl jsem s úsměvem na tváři a položil ho k ohni, kde jsem se chystal mu opálit chlupy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 8:56 am

Východní úvaly - jeskyně

Snad to nebudeš jíst? řekl jezdec a zakroutil hlavou a vytáhl z vaku chleba a sýr.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 9:20 am

Východní úvaly - jeskyně

Jsem na tohle jídlo zvyklý, tak mi to už ani nevadí... řekl jsem, opálil jsem z vlka chlupy a začal řezat kusy masa, které jsem si chtěl napíchnout na větev a upéct.
Když se to správně upeče, tak to není ani tak špatný. dodal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 12:28 pm

Východní úvaly - jeskyně

No jak myslíte řekl jezdec a dál se ládoval chlebem se sýrem. Venku už se zase začalo ozývat ví(y)tí vlků. Trošku si znejistěl, ale kopka dřeva byla celkem velká a navíc jste byli dva
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 12:41 pm

Východní úvaly - jeskyně

K masu jsem přidal pár bylinek, aby změklo a dostalo lepší chuť. V zápětí začali výt vlci.
Půjdu rozdělat oheň ke vchodu do jeskyně, aby je to odradilo. řekl jsem, nabral trochu dřeva a šel ke vchodu do jeskyně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 1:00 pm

Východní úvaly - jeskyně

Nevím jestli máme dost dřeva na udržeování dvou ohnu. řekl jezdec a starostlivě se podíval na kupu dřeva
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 1:14 pm

Východní úvaly - jeskyně

No dobrá... vrátil jsem se zpět a přiložil do ohniště pár suchých větví.
Rozložil jsem si deku, položil si meč vedle a pomalu si lehnul...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 2:15 am

Východní úvaly - jeskyně

Lehnul sis na zem. Jezdec s kopím v ruce seděl u zdi a nehýbal se, zdálo se že přemýšlí. Vytí vlků se ozvývalo stále dost daleko. Přesto jsi cítil, že ho uslyšíš z blízka
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:31 am

Východní úvaly - jeskyně

Pořád jsem nemohl usnout, tak jsem si sednul a vzal si kousek vlčího masa.
Najednou jsem ale uviděl stín u vchodu do jeskyně...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:41 am

Východní úvaly - jeskyně

Vyskočil jsi a vyběhl z jeskyně, naštěstí se ti ale jen něco zdálo. Vrátil jsi se k ohni ale v tom jsi ten stín viděl znovu...
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 5:57 am

Východní úvaly - jeskyně

Už bych měl jít asi spát... řekl jsem potichu, když jsem znovu uviděl ten stín.
Ještě jsem chvíli seděl u ohně a párkrát jsem se podíval ke vchodu, jestli sem něco nebo někdo nejde...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 6:08 am

Východní úvaly - jeskyně

Venku se míhali stíny. V tom se ozvalo vytí celkem zblízka. Ve dveřích se objevilo pár vlků. jezdec vytáhl velkou hořící větev a začal se ohánět. Druhou rukou přrpravil kopí
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 6:24 am

Východní úvaly - jeskyně

Vyskočil jsem na nohy, vytasil meč a rozetřel po něm jedovaté byliny, aby bylo zranění co nejúčinnější.
Do druhé ruky jsem si vzal hořící větev a šel bojovat s vlky...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:03 am

Východní úvaly - jeskyně

Vlci se neodvážili zaútočit dokud jste měli v rukou oheň. Dva sjte zabili ale ostatní utekli pryč. Parchanti řekl jezdec a vrátil větev do ohně
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:15 am

Východní úvaly - jeskyně

Dojdu nasbírat ještě trochu dříví. řekl jsem a šel směrem z jeskyně.
Šel jsem do blízkého lesíka, kde jsem sbíral předtím sbíral dřevo. Snažil jsem se jít co nejtišeji, abych znovu nepotkal nějakého vlka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:20 am

Východní úvaly - jeskyně

Vyběhl si z jeskyně do lesa. Nasbíral jsi kupku dřeva a vracel jsi se do jeskyně. Už jsi viděl světlo z ní když jsi uslyšel vrčení. Bylo všude kolem tebe.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:23 am

Východní úvaly - jeskyně

Jakmile jsem uslyšel vrčení, které neznamená nic jiné, než známou smečku vlků, kteří mě již pronásledují třetí den, tak jsem zrychlil, abych byl co nejdříve v jeskyni...
Ti vlci dokážou člověka zastihnout v pravou chvíli... říkal jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:25 am

Východní úvaly - jeskyně

Rozeběhl jsi se do jeskyně. Slyšel jsi naprosto jasně jak za tebou běží vlci. Byl jsi skoro u vchodu když na tebe jeden zkočil zezadu. Povolil tě na zem. Vzuchem vyletělo kopí a uslyšel si knučení. jezdec vyběhl ven s mečem v ruce a začal se ohánět po vlcích.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:32 am

Východní úvaly - jeskyně

Pomalu jsem se zvedl, vytasil meč s dýkou a běžel na pomoc jezdci.
Až jsem přiběhl k houfu vlků, začal jsem se vší silou ohánět mečem a krýt se dýkou...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:38 am

Východní úvaly - jeskyně

Tentokrát vlci neustupovali. Ale bojoval ina smrt. To také nebylo zvířeccí chování. Vaše meče je slušně pokosili. Jeden z nich se na tebe vrhnul a tvuj meč mu projel čelistí. Když jich padlo asi 10 těch pár co zbylo se otočilo a uteklo do temného lesa.
Návrat nahoru Goto down
Lerdenth
V.I.P
V.I.P
Lerdenth


Poeet p?íspivku : 182
Age : 31
Registration date : 14. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 7:56 am

Východní úvaly - jeskyně

Uff...díky za pomoc. řekl jsem.
Měli bysme dát ty vlky na hromadu a spálit je, než jejich těla přilákají další vlky. dodal jsem a začal nosit vlky na hromadu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 8:03 am

Východní úvaly - jeskyně

Odtahaly jste vlky na hromadu a zapálily. Puch pálícího se vlka byl celkem nepříjmenej ale co se dalo dělat. Doufám že už se nevrátí řekl jezdec když si zase sedl k ohni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Lerdenth - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Lerdenth   Trenink-Lerdenth - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Lerdenth
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mise-Lerdenth
» Saitachi -Trenink
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: