Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trénink-Nisfilo

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:06 am

Temný Hvozd

Podíval sem se na šípy a bylo to jasné.Nikdo sice nebyl vidět ale...ozvalo se zarahocení u nedalekého stromu.Takovou rychlost jakou Murmil snal luk a nabil jsem už dlouho neviděl.Oba jsme zamířili na to místo odkud se ozval zvuk.
Kdo je tam?
Řeknu hlasem plným nenávisti ke skřetům a plným žalu za elfa jenž leží opodál.BYl jsem připraven vystřelit hned jak se ukáže skřetí hlava nebo aspon kus těla skřeta.Napjatě čekám kdo se ukáže.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:09 am

Temný Hvozd

Bylo ticho.
Když jste se ale zaposlouchali pořádně ylo slyšet hlasité odfukování.
Murmil se pomalým krokem snažil strom obejít.Naznačil ti něco podobného.
Když byl dost daleko.Vystřelil do stromu.Nikdo se neozval a dýchaní už nebylo ani slyšet.
Dál už Murmil nemohl bylo by na něj vidět a byl by na dostřel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 9:27 am

Temný Hvozd

Hlasité oddechování bylo slyšet tichem hvozdu.Obcházím strom stejně jako Murmil.Jeho šíp se zaryje do stromu a on znovu přebije.Odechování přestalo jako by ten někdo chtěl aby jsme o něm nevěděli.Pokračuju dál v obcházení abych viděl na postavu za stromem.
Ptám se podruhé kdo je tam?VYlez nebo budeš zastřelen.
Řeknu a čekám na reakci osoby která se schovává za stromem
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 11:35 am

temný Hvozd

Stále bylo tichu.
Murmil zavřel oči a udělal jeden krok aby ho dotyčný viděl.
Když je otevřel oddechl si a rychle se ke stromu rozeběhl.
Nisfile rychle pomoz mi
Zařval do ticha
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:01 pm

temný Hvozd

Hrobové ticho protnul pohyb Murmila.CHvíle napětí se prolomila když se Murmil rozběhl ke stromu polevil sem v obezřetnosti a pomalu kráčel ke stromu.Po té co mně Murmil zavolal tak sem se rozběhl.Zasunul sem šíp do toulce a běžím ke stromu.
Už běžím.
Čekám co mně čeká za stromem.Kdo je tam.
Že by Haldir?
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:06 pm

Temný Hvozd

Za stromem se objevil raněný elf v ukázkově čisté róbě.
Jen červená skrvna byla k vidění na hrudi.
Elf se jen sem tam odohdlal k nějakému pohybu a na mluvení neměl ani pomyšlení.
Murmil se k němu sklonil a vynal mu z břicha skřetí šíp.
dále měl nohy velmi rozsekané a rány se mu šklebily.
Murmil:Co se tady dělo kde je Haldir?
Zeptal se a Elf ztěška odpověděl.
Skřeti...spousty skřetů...pobili jsme je ale já jsem byl raněn...mysleli si ...oddechl si ...že že jsem mrtev ale mě se vrátilo vědomí a pak se tu objevili dva skřeti..jeden do mě začal jen tak sekat když viděl že žiju.......znovu se nadechl.
Pak ale jeden zmizel a vy jste začali volat....a odběhl i ten druhý...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:13 pm

Temný Hvozd

Elf byl zbědovaný ani nevím jak mohl přežít.Murmil vyjmul šíp a já si ho vzal.Prohlédl a zjistil že je otrávený.Jako většina skřetích šípů.Poslouchám elfa a nemám dobrý pocit.Pokud se ztratil tak jich tady bude možná víc.Ještě jednou pohlédnu na elfa a jeho zranění.Nohy úplně rozsekané,rána na hrudi silně krvácela.
Murmile, to není dobý pokud unikl byt jeden přžil tak může zurcovat ostatní pokud tu jsou.Ten jeden bude ten mrtvej co si ho našel ale co dál?
Zeptám se v této dosti nepříznivé situaci.Haldir zmizel bůh víkam a my zde máme zraněného elfa.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:15 pm

Temný Hvozd

Haldir říkal něco o Javorovém Entu
Ozval se Elf.
Murmil se na něj podíval.
Myslíš Javorového Enta?
Elf jen mlčky přikývl.
Murmil.:Znám to vím kde to je , je to kousek od tud..ale co sním
Řekl a zadíval se na Elfa.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 4:00 am

Temný Hvozd

Javorový ent už nevím kde to je.
Jsem rád že Murmil ví kde je místo kam se pravděpodobně vidal Haldir.Podívám se na těžce raněného elfa a po té na Murmila.
Ošetříme ho a vyrazíme za Haldirem.Dojdeme domů a přivedeme posily.Ne že my dva by jsme ho neutáhli a neodnesli, ale po tom rozruchu v kolonii.Potřebuje zkušeného lékaře.NA tohle nestačíme.Nebo máš jiný nápad.
Podívám se na Murmila a na zmučeného elfa.Bolí mně u srdce že ho zde musím nechat ale opravdu pronést ho domů není šance.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 4:07 am

Temný hvozd

Je to na tobě..
Zašeptá Murmil.
Nést ho sebou nebo nechat ho tu je nepřípustné a tak tady zůstanu.
Řekl a povstal od Elfa.
Běž najdi Enta..bude tam i Haldir
Řekl a ukázal ti cestu k Entu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 5:19 am

Temný hvozd

Dobře příteli uvidíme se za chvíli.
Řeknu a vyrazím směrem který my ukázal Murmil.Luk nesu v rukou kdybych ho musel použít.NA kraji mýtiny se naposledy ohlédnu na elfa a mého přítele Murmila a poklusem vyrazím k entovi.Hvozd je až moc tichý.I když tady je to skoro furt.Cesta k entovi je velice těžká.NA cestě jsou spadené větve a kameny postupuje se těžko a pomalu ale vidina elfa a Murmila mně pohání vpřed.Uši i oči mám na stopkách abych zaznamenal sebemenší náznak potíží.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:12 am

Temný Hvozd

Na cestě jsi už nenarazil ale na žádnho skřeta ani na žádné jiné nebezpečí.
Až téměř na konci cesty byla luboká bažina.
Normální člověk by neměl šanci jí přejít ale Elf by měl možná šanci...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:22 am

Temný Hvozd

Skřeti se neobjevovali a já mohl jít klidně.Když jsem došel k bažině.
To my ještě scházelo.
Řeknu si potichu pro sebe.Nesnáším bažiny.Přehodím luk na rameno a začnu se brodit bažinou.Snažím se našlapovat na vyvýšeniny a drny pokud jsou.Ještě než vejdu do bažiny najdu si silnější hůl a prohledává,m jí bažinu před sebou abych zjistil jak je hluboká.
TO bude cesta
Pomyslím když vkročím do bažiny.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:26 am

Temný Hvozd

Cesta bažinou byla drsná.
Několikrát se ti smekla noha a zapadl jsi.
Díky bohu hůl ti pomáhala a pomalu jsi přelezl.
Na druhém konci bylo rozcestí.
Přemýšlel jsi jakou cestou máš jít...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:33 am

Temný Hvozd

Procházení bažiny není má obliba.Smekla se my noha po jednom kameni a noha se my zabořila do bažiny a měl jsem co dělat abych jí vytáhl.Tohle se my povedlo ještě jednou a to jsem tam málem spadl celý.Nebýt hole o kterou jsem se zapřel byl bych tam.Když jsem se dostal přes bažinu narazil jsem na další problém rozcestí.Nevěděl jsem kudy se dát proto jsem se podíval na zem a na stopy které tu zřejmně Haldir zanechal.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:35 am

Temný Hvozd

Bylo zde několik stop.
Všechny vedli po západní cestě někam dál.
Zřejmě to byli Elfští vojáci kteří ještě přežili.
Haldir ¨byl určitě mezi nimi.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:40 am

Temný Hvozd

Když se podívám na stopy a zaraduji se.Tolik jich přežilo,ale na druhou stranu na mne padne smutek za ty co jsou na mýtině.Sendám luk z ramene a rozběhnu se po cestě za elfy.Nikde nebyl náznak po skřetech což bylo dobré.Do hvozdu se vracel řivot a bylo slyšet i několik zvuků živočichů hvozdu zpomalím a napnu uši i zrak na prozkoumání okolí.Není rozumné se tady takhle hnát.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:42 am

Temný Hvozd

Náhle se ozvala ohromná rána.
Otočil jsi se a uviděl jsi Enta.
Hej kdo jsi?
Zeptal se Muž oděn do červeno bílého hábitu-Haldir.
vypadáš jako Elf!
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 6:55 am

Temný Hvozd

Šel jsem po pěšině když se ozvala rána.Otočím se a uskočím dozadu.Uvidím nad sebou strom.Proberu z šoku a zjistím že je to ent.Podívám se na elfa oděného do bílo-červeného.Měl dlouhé blondaté vlasy a tvrdý pohled.BYl to HAldir.
Jsem Nisfilo pane.Hraničář z Hvozdu.Čekali jsme až dorazíte když se objevil král a řekl nám že máte potíže vydali jsme se vás hledat.Narazili jsme na mýtinu kde vás přepadli skřeti.Jeden elf přežil je u něj můj přítel,potřebuje ale zkušeného lékaře.
Řeknu Haldirovi a pohlédnu na enta moc jsem jich zatím neviděl nejsou to jedni z těch co se rádi ukazují tady v hvozdu dvojnásob ne.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:00 am

Temný Hvozd

Nisfilo.Dobře pojd sem
Řekl a kývl na Enta který dal ruku dolů aby jsi na ní vlez.
Když jsi byl nahoře zeptal se.
tak kudy máme jít?
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:08 am

Temný Hvozd

Ent dal dolů svojí dřevěnou ruku abych po ní mohl vylézt.Luk jsem dal na rameno aby se my dobře lezlo.Opatrně vylezu na enta a usadím se mu zhruba na rameni.
No k vašemu muži se asi nejrychleji dostaneme tou cestou kterou jste přišli vy i já.CO jsem koukal do hvozdu je tam neproniknutelné houští a trní.Jen ta bažina my dělá problém.Dostává se přez ní dosti špatně.Tuto část hvozdu nemám zrovna zmapovanou.Možná zde moudrý ent zná lepší cestu?
Řeknu a čekám na odpověd enta.Je pravda že na ramenou enta se asi bude přes bažinu cestovat lépe ale... stále to bude obtížné.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:21 am

Temný Hvozd

Já to přes bažinu zvládnu....
Řekl ent a dal se na cestu.
Haldir mezitím pověsil na rameno luk který měl stále připraven na střelbu.
Poté se tě zeptal.
Na kolik skřetů jste narazili...nám se je podařilo rozdpat ale celý šik tam ještě zbyl ale ten se rozprchl.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:27 am

Temný Hvozd

My jsme měli problém se dostat k vám.Pavouci byli nějací netrpělivý.Museli jsme se přes ně prosekat.Potkali jsme jednoho skřeta.TO by jsme měli chvátnout protože jestli se vrátí má Murmil a váš přítel problémy.
EWnt šel rychlou chůží.Když udělal krok bylo to jako když já udělám tři nebo čtyři.Ale stále se my to zdálo pomalu.Myšlenka na Murmila se kterým sem se sice seznámil ráno ale...rozuměli jsme si a byli jsme poměrně sehraní.Snad to tam zvládne.Musí ještě chváli vydržet.
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Admin
Admin
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 877
Age : 30
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:30 am

Temný Hvozd

Když jste dorazili k bažině, Ent vám řekl.
Držte se...
Řekl a korkem padl do bažiny.
Ta se pod jeho krokem prolomila a on pokračoval v pořádku dál a dál.
Haldir:dobře dobře....Hned tam budeme a jaký to elf to přežil?
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Apr 15, 2008 7:35 am

Temný Hvozd

Ent se zabořil do bažiny a já se pořádně chytil.Když ent začal postupovat bažinou.
Nevím pane jak se jmenoval byl na to dost špatně.By lzasažen šípem a byl zle posekán.Řekl my kde vás mám hledat.Říkal že se po nějaké chvíli co jste odešli vrátili dva skřeti a když zjistili že je živí začali do něj sekat ale náš souboj s pavouky je zřejmně odlákal.By lna tom dost špatně.Měl ránu na hrudi a bílý šat ale to u vás Lothrienu nosíte skoro všichni pokud se nemýlím?
Chytnu se pevněji když se ent již po několikáté zaboří do bažiny a mně to málem shodí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink-Nisfilo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink-Nisfilo   Trénink-Nisfilo - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink-Nisfilo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Lerdenth
» Mise-Nisfilo
» Trenink-Rastr
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: