Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:41 am

Lebbenin

Byl jsi v Lebbeninu v jižním Gondoru. Spolu s dalšími třemi nováčky jsi byl na výcviku. Takže pánové, v následujících dvou týdnech mi ukážete, co ve vás je řekl vám váš velite. Takže má někdo nějaké otázky? pokračoval
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:45 am

Lebbenin

Táta je kupec takže hodně putuje.Věk kdy můžu narukovat mne zastihl v Lebbeninu.NA vícvik jsem byl zařazen s dalšími třemi nováčky.Dostali jsme trochu starší vícvikovou zbroj.ZAtím žádné zbraně.Náš velitel vysoký gondořan v nablýskané zbroji.
Jen kdy začneme pane?A jak bude vícvik probíhta?
Zeptám se velitele,abych veděl co mně čeká následující dny.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 11:54 am

Lebbenin

Začínáme hned a budete muset prokázat své schopnosti v boji s mečem, lukem, vytrvalost a schopnost zohodování. Takže si hned ted jdete do skladu vyzvednout výzbroj a at jste rychle zpátky vyrážíme za 10 minut řekl velitel a nasedl na koně
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:00 pm

Lebbenin

Rozkaz pane
Řekn ua s ostatními nováčky se vydám do skladu.NEbylo těžké ho najít dávali nám tam tuhle zbroj.BYla to větší budova v jedné ulici.Urovnám si přilbu a vejdu dovnitř.Všude se povalují zbraně.Jdu za výdejčím.
Zdravím vás potřeboval bych výzbroj na vícvik.Luk,šípy a meč.
Řeknu a čekám na reakci výdejčígo
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:04 pm

Lebbenin

Voják ti podal starý a poměrně tupý meč, luk a toulec s šípy, také štít. Tak tady máš vojáku řekl a vydal věci i ostatním. Všechny ty věci měli svá nejelpší léta již za sebou
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:16 pm

Lebbenin

Meč který jsem dostal měl oprýskanou rukojet a čepel.Připnul jsem si pásek s pouzdrem kolem pasu.ZAsunu do něj meč a přehodím toulec na záda.Připnu štít na levou ruku a a luk hodím na rameno.A vyrazím za velitelem zpět.JDe se my trochu nemotorně ale po nějaké chvíli si zvyknu a chodím a běhám normálně.DOjdu zpět k veliteli.Připraven k vícviku.
Pane jsem připraven k vícviku.
Zahlásím se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:24 pm

Lebbenin

Výborně, a ted za mnou řekl velitel když jste všichni dorazili a na konci si to šinul přes město ven do přírody. Vy jste mašírovali za ním. Místy klusal na koni pěkně rychle a vy jste museli dost zrychlit abyste mu stačili. Asi po 2 hodinách cesty jste se zastavili u jakési farmy. Tak, a tady ztrávíte následující dva týdny řekl velitel a ukázal na řadu panáků a lukostřeleckých terčů.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:30 pm

Lebbenin

Velitel se rozjel a vypadalo to jako příjemná procházka.Když ale začal na koni klusat bylo to horší.Než jsem vstoupil do armády cvičil jsem fyzičku takže jsem se docela držel.Ale běhat bez zbroje a výbavy je trochu něco jiného.Poměrně jsme ale všichni drželi s velitelem krok aspon se my tedy zdálo.Dorazili jsme na takovou malou farmu jakých je po venkově spousta.Jen několik terčů místo záhonku a ještě nějací panáci na vícvik.Jinak pěkné místo.ASi se my tu bude líbit.Čekám jaké budou velitelovi rozkazi dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:37 pm

Lebbenin

Tak pánové a ted mi ukážete co ve vás je řekl velitel a seskočil z koně. Schválně, zda mě dokážete aspon jednou zasáhnout řekl a tasil dva meče. ostatní se na něj podívali trošku tázavě, ale poznali, že to myslí smrtelně vážně a tasili také
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:42 pm

Farma za Lebbeninem

Podívám se na velitele jak tasil své dva meče.Sundám luk z ramene a odhodím ho na zem.Tasím meč a připravím se k ůtoku štít dám před sebe a kryju se za ním.Provedu výpad kupředu kdy štítem zaútočím kupředu a snažím se ho vyhodit z rovnováhy.Potom seknu mečem na hrud a couvnu zpátky.Bude to těžký soupeř to my je jasné hned od začátku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:45 pm

Farma za Lebbeninem

V tu chvíli zaútočili i ostatní 3. Velitel odrazil utok prvního. Druhému uhnul a třetího chytil a posla lho proti tobě. Srazili sjte se spolu a upadli na zem. To už na něj ale znovu zautočili ti první dva. Jednoh oz nich povalil na zem ale druhý s ním celkem obstojně šermoval
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 12:56 pm

Farma za Lebbeninem

Do štítu my vrazil ten co ho na mně hodil velitel.Ztratil jsem rovnováhu a upadl když jsem se zvedal jen jsem sykl na toho co na mně spadl.
Musím zaútočit společně.Počkej až se zbyví tohohle a za)točíme společně.
Sleduji souboj velitele a tohoto zdatného šermíře.Počkám až ho velitel porazí kývnu na spolubojovníka a pak zaútočím.Štítem kupředu a pak mečem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 1:03 pm

Farma za Lebbeninem

Velitel byl přeci jen mnohenm obrantější než on. Brzy mu vyrazil meč z ruky a schodil ho. V tu chvíli jste zautočili vy. Výsledek byl podobný jako minule. Sice se ti podařil oodrazit jeho první uder, ale druhým tě dokonale vyvedl z rovnovahy. Ten druhy sice zautocil taky,ale velitel ho odrazil uplne bez problemu. To ti ale dalo cas aby jsi se sebral
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeThu Apr 17, 2008 1:08 pm

Farma za Lebbeninem

Bojoval dobře ale ne tak dobře jak velitel.Rozběhl jsem se proti veliteli a zaútočil.NA zemi jsem skončil dřív než jsem se nadál.Tvrdě jsem dopadl na zem a viděl jsem velitele jak se zabývá mým spolubojovníkem.Rychle se snažím zvednout a zaútočit.Seknu po něm mečem a štítem kryju jeho případný výpad druhým mečem.
Snad to vyjde aspon jednou.[i]
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 6:55 am

Farma za Lebbeninem

Udivilo tě, jak ladně se vám velitel vyhýbal. Opět odrazil tvůj útok. Takhle to dál nešlo a ty jsi to věděl. Musel jsi vymyslet něco nového, sám si proti němu neměl šanci
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 7:30 am

Farma za Lebbeninem

Opět jsem se válel po zemi.Sebral jsem se a přemýšlel.On je mnohem lepší než jedinec.
Hej chlapi všichni čtyři musíme zaůtočit.KAždej sám nemáme šanci.KAždej od jinud.NA můj povel.
Počkám až se všichni přesunou tak aby byl velitel Obstoupen.Potom si ho trochu přeměřím pohledem a...
Ted.
Řeknu a vrhnu se trochu pomaleji abych se nesrazil s ostatními na velitele.UDeřím mečem ze shora a štítem si kryju tělo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 7:53 am

Farma za Lebbeninem

Velitel se usmál. Všichni 4 jste zautočili najednou. Mečem odrazil první utok, Druhý nechal po svém meči svést tak, že odrazil ten tvůj. Toho posledního zkopl na zem. To už ale byli na nohou ti první dva a začali s ním šermovat. Přemýšlel si co uděláš.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 7:58 am

Farma za Lebbeninem

Sakra to už nejde.
Bý t to skřet a takhle porážez naše lidi vezmu luk a zastřelím ho.TO ted nejde.Bojujeme na blízko.Pokud s ním tihle dva ale šermují mohl bych se k němu dostat ze zadu a udeřit.Hned jsem se dal do realizace svého plánu.POmalu obcházím velitele a až jsem v dobré pozici skočím mu do zad.A zaútočím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:08 am

Farma za Lebbeninem

Ve stejnou chvíli co jsi zautočil ty zaútočil i ten čtvrtý. Velitel tobě uhnul, odrazil udery těch dvou ale ten poslední ho zasáhl mečem do ramene. Velitel zasunul oba meče. No výborně, to vám to ale trvalo řekl vám
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:14 am

Farma za Lebbeninem

Konečně cinkl kov o kov a my mohli přestat.POměrně mně to vyčerpalo.
Bojoval jste dobře veliteli.Jen tak na vás asi nemám když mluvím za sebe.
Řeknu veliteli a sednu si na zem abych si trochu odpočinul.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:18 am

Farma za Lebbeninem

Velitel už už chtěl začít s další buzerací když v tom sjte uslyšeli z lesa výkřiky a pláč. Co se to sakra děje? Jděte se tam podívat řekl velite la kývnul na tebe
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:23 am

Farma za Lebbeninem

Velitel otvíral pusu asi aby odpověděl,ale nestihl to.Z lesa se ozývali výkřiky a pláč.Všichni co jsme si sedli jsme se bleskurychle postavili a byli připraveni se bránit.
Rozkaz pane už jdu.
Vemu ze země svůj luk a zamířím směrem od kud se ozývají výkřiky.
HAloo kdo je tam?
Řeknu když se dostanu k místu odkud se ozývali výkřiky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 8:44 am

Farma za Lebbeninem

Výkřiky se blížili. V tom jsi uviděl ženu a malého chlapce jak utíkají tvím směrem. Za nimi běželi 4 skřeti a vřískali své válečné pokřiky. Pomocte nám, pomocte nám prosím křičela na tebe žena
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 10:00 am

Farma za Lebbeninem

Pomůžu vám nebojte se.Vzadu na farmě jsou další vojáci řekněte jim co se děje.
Vytáhnu šíp a vystřelím po skřetech několik šípů když už jsou v nebezpečné vzdálenosti odhodím luk vytáhnu meč a vrhnu se na skřety.Snažím se je štítem srazit na zem a mečem dorazit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 11:35 am

Farma za Lebbeninem

Vystřelil si 3 šípy ale 2x jsi minul. Třetí šíp se zapíchl jednomu ze skřetů do oka. Ten okamžitě padl a ostatní se na tebe vrhly. Prvního jsi propíchl mečem ale další dva na tebe zaútočili. Jejich utoky se ti povedlo odrazit. Tohle vypadalo na ošklivou bitvu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: