Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise4-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 3:23 am

Dol Amroth

Uplynulo několik dní od poslední mise. Pátrací jednotky přivedli několik raněných, ale ani jeden nebyl tvuj muž. Kapitán Nawaki odjel hned druhý den, poté co stravil několik hodin u knížete. Bylo odpoledne a ty jsi se vracel od kováře s novým mečem.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 3:31 am

Dol Amroth

Těch několik dní byl pro mně plné očekávání.Zvědové a pátrači přiváděli zraněné z okolí věže.Pokaždé jsem byl u brány jako jeden z prvních ale moji muži to nikdy nebyli.Mrzelo mně že msuel odjet někam kapitán Nawaki.Zajímalo mně co se stalo tam u knížete.Celou tu dobu jsem si krátil tím že jsem plnil řadové povinosti vojáka a učil Turgora všemu možnému.Chlapec byl velmi učenlivý a nic se mu nemuselo ukazovat dvakrát.Haldan již uzdravený se také vrátil do služby a trávil s námi clekem dost času.Riw a kapitána jsem od té doby neviděl.Zrovna jsem se vracel od kováře se svým novým mečem.Ten starý zůstal někde ve věži.Nechal jsem si spravit zelený plášt takže už nebyl potrhaný a byl jako nový.Ruku jsem měl ještě ovázanou ale už se hojila a pohyb nebyl problém.Byl krásný den a odmoře vanul teplý vzduch.Zamířil jsem zpět do kasáren za Turgorem a Haldanem, kterému už chlapec taky přirostl k srdci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 4:02 am

Dol Amroth

Vracel jsi se zpátky a hlavou se ti honilo mnoho myšlenek. Když jsi se vrátil ke kasárnám, Haldan ani Turgor tam nebyli. To bylo zvlíštní, měli tu být oba, ale Turgor asi Haldana přesvědčil aby ho někam vzal. Aby bylo po jeho to uměl Turgor až moc dobře.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 4:14 am

Dol Amroth

Přišel jsem na ubikaci ale ani jeden tu nebyl.Turgor jistě přemluvil Haldana aby ho vzal někam kam sám nesmí.Předevčírem mně vytáhl na hradby kde jsem si vyswlechl kázání od jednoho dosti naštvaného velitele.Po té jsem nebyl zrovna vstřícný proto asi zkoušel něco na Haldana.Přesunul jsem se do jídelny na snídani.Bylo celkem brzo ráno a já měl pořádný hlad.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 4:54 am

Dol Amroth

vešel jsi dojídelny. Přišel jsi pozdě, takže už nezbylo moc. DOsrtal si par svrastelych jablek, kus chleba a malou hrudku masla. vzal sis to ke stolu a v tom sis všiml že u jednoho stolu sedí Haldan a hlasitě se směje s nějakými vojáky
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:03 am

Dol Amroth

Pozdě jako vždy když jsem šel já na jídlo.Snídaně byla skromná ale stačila zrovna jsem dojídal když se rozezněl hlasitý smích od stolu za mnou seděl tam Haldan a nějací vojáci.
A kde je Turgor?
Zvednu se a jdu ke stolu kde sedí a směje se Haldan.
Zdravím tě Haldane.Neviděl jsi Turgora?
Zeptám se Haldana a rozhlížím se jestli náhodou není někde mezi vojáky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:04 am

Dol Amroth

Haldan se pousmál. Zdravím, Turgor zustal na ubytovne. Rikal ze nema hlad. rekl zvesela a prituknul si s vojaky na zdravi knizete ajejich vlastni.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeTue Aug 19, 2008 5:20 am

Dol Amroth

Dobře děkuji ti.
Odpovím haldanovi a vyjdu směrem na ubytovnu.Pokud se nepletu Turgor tam nebyl když jsem přišel ale třeba jsem se nedíval pořádně a on si někam odběhl.Dojdu na ubytovnu a podívvám se na náš pokoj kde my oči zalétli na dvě prázdné postele na kterých bylo znát že na nich nikdo nespí,případně projdu celou ubytovnu jestli tam Turgor není.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 10:23 am

Dol Amroth

Prosel si ubytovnu krizem krazem ale Turgor v ni nebyl. Jeden z vojaku ti ale rekl, ze ho videl asi pred hodinou. Hral si s mecikem a bodal jim do stolu. Napadlo te, ze se sel mozna jen projit nekam vem, i kdyz to by mel rict Haldanovi...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 10:33 am

Dol Amroth

při slově mečík jsem se musel zasmát.Voják to sice nechápal, ale poděkoval jsem mu a vyšel z ubytovny.Mečík neboli Turgorova dýka.pro nás dýka pro něj krátký meč.Byl jsem rozesmátý ale jelikož jsem neměl co dělat a měl jsem o chlapce trochu strach vidal jsem se k bráně zeptat se strážných jestli náhodou nešel z města za což bych ho asi moc nepochválil ale co.
Zdarvím tě neprošel tudy malý hoch tak osm let v oblečení panoše.Není tu dlouho jistě by sis ho všiml.
Zeptá mse strážného.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:07 am

Dol Amroth

Strazny se zamyslel. No jeden tu bezel. Zabehl do ubytovny jako by ho honily vsichni certi. Zmizel driv nez jsem se stacil otocit rekl nakonec docela jiste.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:11 am

Dol Amroth

Díky ti.A ještě kdy tudy běžel?
Počkám na odpověd a pak zamířím zpátky do jídelny.Za Haldanem.Tohle vypadá že budeme potřebovat větší hledací sílu.Tohle se my nelíbí Rychlejším krokem zamířím do jídelny abych Haldanovi sdělil co jsem zjistil.
Snad mu nic není.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:30 am

Dol Amroth

nevim tak... neco pres pul hodiny to bude řekl opet tentokrat mene jiste. Pak se ale otocil adal se do rozhovru s muzem ktery vedl tri kone se zbozim a dal ti nevenoval pozornost
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 11:33 am

Dol Amroth

Dík.
A vyrazím k jídelně.
Sakra kde může být?
Mumlám si jen tak pro sebe abych si zkrátil cestu k jídelně.V hledání potřebuju pomoct a to rychle.Chování Turgora se my moc nelíbilo.A vidina nepřátel v okolí Amrothu dvakrát ne.Dojdu do jídelny a zamířím k Haldanovi a všechno mu vypovím.
Nemluvil o něčem zvláštním?
Zeptám se Haldana.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:01 pm

Dol Amroth

Ani ne, no i když ráno říkal, že někoho slyšel jak se plíž po chotbě, ale nikdo tam nebyl řekl Haldan celkem nervozně. Bylo vidět, že ted tomu priklada vetsi dulezitost nez rano. Počkejte šéfe, vzburcuju pár chlapů a podíváme se po městě, určitě si jen někde hraje řekl ti a zvedl se od nedojedene snidane
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:05 pm

Dol Amroth

Dobrá to se my nelíbí.Pokud něco slyšel a nikdo tam nebyl možná je to hloupost ale mohlo to být něco nepříjemného.
Jdu s haldanem od snídaně pro další muže aby jsme našli Turgora.Jen tak v kroku mu říkám.
Myslím že by jsme měli projít nejdůležitější části stáje hradby, pro jistotu ještě jednou ubytovnu a další známé části když to nepomůže klidně vezmu město kus po kuse než ho najdu.
Řeknu odhodlaně.
Někoho pošlem k bráně protože ho tam taky viděli a běžel jako když mu za patama hoří.
Jeět chrlím myšlenky a náapdy.Začal sjem se o Turgora celkem bát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:09 pm

Dol Amroth

Haldan řekl asi pěti mužům a ti se rozeběhli po městě. Mílovýmy kroky se k vám blížim kapitán Haldeth. Co se to tu u všech balrogů děje hulákal. Tušil si trable. Kapitán Haldeth byl tvrdý muž a nejspíš nebude mít pochopení pro hledání panošů
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:14 pm

Dol Amroth

vypadalo to dobře pět mužů na celý Amroth bylo clekem málo ale lepší jak nic.Kdžy jsem viděl Haldetha narostl my v krku clekem knedlík.Snad to nějak pochopí.
Pane,můj panoš malý Turgor se ztratil.Hledáme ho nikdy to neudělal.A několik svědectví o jeho vidění je trochu zvláštních a mám o něj strach v souladu s nedávnými událsotmi.Jsitě to pochopíte.Naše povinosti tím netrpý máme volno.
Sdělím kapitánovi a čekám na jeho reakci snad to dopadne nějak rozumně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:21 pm

Dol Amroth

Tak vám se ztratil panoš, to není dobré. Voják by měl na svého panoše dávat pozor. Počkejte tady řekl a vešel do jídelny. Slyšel jsi jak něco hlasitě křičí a pak už vyběhlo z jídelny asi dvacet vojáků a rozeběhli se po městě. Koukejte ho najít! dodal ještě a bez dalších cirátů odešel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:24 pm

Dol Amroth

Já vím byl jsem v kovárně a pak už zmizel.
udiveně sleduji jak z jídelny vybíhají vojáci a rozbíhají se po městě.To už je lepší podpora.
Díky pane,
Stihnu ještě zakřičet.Pak se otočím na Haldana který zůstal semnou.
No vyšli jsme z toho líp než jsem čekal.
Řeknu a pomalu zamířím k přístavům a moři které chlapec mockrát ještě neviděl takže by tam mohl být.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:31 pm

Dol Amroth

Hledal jsi ho kde jsi jen mohl ale marně. Nakonec tě asi po hodine dohnal jeden z vojáků. Pane, pane. kricel uz zdalky Jeden ze straznych ho videl, jak vychazi spolu s nejakym vojakem severni branou. Jsou to pry uz asi dve hodiny pane kricel udychane
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:40 pm

Dol Amroth

Hledal jsem všude ptal jsem se námořníků a nikde nic.když mně dohnal voják okamžitě jsem se obrátil směrem ke kasárnám.Za jediným který mně napadl za Fleriem snad tam bude myslím že jeho vědomosti se my budou hodit.šlo my o čas tohle se my nelíbilo cestou jsem psobíral všechny o kterých sjsem věděl že ho hledají a jednoho psolal s tou správou za kapitánem.Snad tam Flerius bude.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 2:50 pm

Dol Amroth

Doběhl jsi do kasáren. Flerius tam byl. Zdravím vás, co vás ke mě přivádí? A s doprovodem zeptal se s usměvěm. Asi netušil o co jde.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:08 pm

Dol Amroth

Flerie ztratil se můj panoš Turgor.Před dvěma hodinami odešel s nějakým vojákem severní branou nelíbí se my to tohle by neudělal.Potřebuju pomoct.Nepřátelé v okolí a najednou odchází s nějakým vojákem to není dobrý.
Podívám se prosebně na Fleria a ohlížím se jestl ise někde neobjeví Haldath.Musíme jednat rychle.A k tomu potřebuju svolení velení.Sám ybch asi moc nezmohl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:38 pm

Dol Amroth

za chíli dorazil posel. Pane, pan kapitán vzkazuje, že si máte vzít kteréhokoliv muže budeli vám ochoten pomoci a že máte toho malého najít. Vzkazuje také, že potřebuje vojáky zde, tak at tonepřeháníte řekl ti rychle. Zdálo se, že kapitán má přeci jen srdce
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise4-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise4-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: