Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise4-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:55 am

Dol Amroth-tábor

S Fleriem jste se vrhly žoldákům do zad. Ačkoliv byli ti žoldáci dobří, tak jste je udolávali. Polovina žoldáků byla mimo boj, ale 6 jich stále ještě bojovalo. Jejich velitel se oháněl velikým mečem na všechy strany
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 8:39 am

Dol Amroth-tábor

Vrhli jsme se žoldákům na záda a jendoho se my podařilo hned vyřídit.Vůbec nás nečekali.Početní převaha se aspon trochu snížila.Když jsem v boji blízko Fleria jen tak kněmu prohodím.
Nedali by se psotupně odstřelit?
Lehce kývnu ke svému luku.Sice nevím jak bych mu ho podal ale aspon je to varianta k tomu veliteli se my moc přibližovat nechce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:27 pm

Dol Amroth-tábor

Moc riskantní a sami to nezvládnete. řekl Flerius a zabodlk dýku jednomu žoldákovi do krku. Velitel zoldáku přelomil jednomu z tvých vojáků meč a zlomil mu tou ranou ruku. Bylo to 5 na 3...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:31 pm

Dol Amroth-tábor

Ani jsme nereagoval na odpověd Fleria.Srazil jsem na zem žoldáka který semnou bojoval.Dorazil jsem ho mečem a vyrazil na vůdce.S tím jeho mečem musí přestat máchat.Voják se zlomenou rukou se sesunul na zem a odplazil pryč aby nám nepřekážel.Postavím se před velitele.
Odejděte a budete s toho venku necháme vás jít.Takhle zemřete.
Jen zkusmo hraju o čas.A snažím se najít nějakou slabinu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:39 pm

Dol Amroth-tábor

Velitel se rozhlédl po svých mužích a pak na tebe a řekl něco co jsi nečekal že řekne. Příjímám, pokud mi dáte své slovo spolu s tím se přerušil boj.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:45 pm

Dol Amroth-tábor

Upřímně nečekal jsem to ale souhlasím bylo již prolito dost krve.Naší i vaší.Sezbírejte si ranněné a jděte.neukazujte se tu už.Nevím jak my to projde u knížete další takovéhle jednání nemůžu zaručit.
Odpovím veliteli žoldáků.Na ukázku dobré vůle skloním meč.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:54 pm

Dol Amroth-tábor

žoldák kývl na svoje muže. Ti vzali tři kteří měli šanci se udravit a velice rychle opustily tábor. Flerius se sklonil k zraněným. Rychle, musíme do města jinak tenhle nepřežije řekl ti.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:01 pm

Dol Amroth-tábor

Zasunul jsem meč do pouzdra.Sundal jsem si luk a toulec a podal ho Fleriovi.
Kryj nás.
Kývnu na Fleria a s druhým zdravým vojákem chytneme toho které se zhroutil jako první.Ten se zlomenou rukou mohl jít odst dobře sám.
Snad to nějak projde.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:07 pm

Dol Amroth-tábor

dobře řekl Flerius a kryl vás. zoldak byl zrejme cestny muz protoze po vas nesel. Podarilo se vam dostat zraneneho vcas do mesta. Lecitele se o nej postarali. Ted te cekalo vysvetlit knizeti co se stalo
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:12 pm

Dol Amroth-tábor

Na to že jsme nesli toho vojáka jsme šli clekem rychle.Ještě že žoldák dodržel slovo kdyby na nás ted vyskočili, bylo by po nás.Léčitelé asi tušili že se vrátím se zraněnými a proto čekali u brány.Vojáka si hned vzal ido péče a já se vydal na útrpnou cestu ke knížeti.Celkem rychle jsem prošel městem až ke strážným u dveří.
Zdravím tě.Potřebuju mluvit s knížetem.
Řeknu strážnému s odevzdaným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:13 pm

Dol Amroth-tábor

Čeká na vás řekl voják a pustil tě dovnitř. V krku se ti tvořil knedlík. Kníže seděl stejně jako vždy a díval se na tebe zcela neutralním pohledem. Z jeho tváře se nedalo nic vyčíst
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:23 pm

Dol Amroth

Já vím.
Kývnu na vojáka a vlezu dovnitř.Podíval jsem se do hlubokých šedých očích knížete.
Pane.Vím že to co jsem provedl bylo nepřípustné jsem připraven nést plnou zodpovědnost.Tlupa byla ale oslabena a již se tu nikdy neukáže.Jeden muž je těžce zraněn další lehce.
Sdělím knížeti a čekám co on na to.Věděl jsem že mně to může stát ne jen moji šarži ale bůh ví co ještě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:30 pm

Dol Amroth

Chápu, že by jste udělal vše pro záchranu toho malého. Povedlo se to bez ztrat na životech, nicméně dva vojáci jsou zraněni jak jste řekl. Ted mi řekněte, kdyby ti vojáci zemřeli, stála by jejich smrt za život toho malého? A reknete mi hlavne jednu vec, to ze nikdo nezemrel, maly je zachranen a zoldaci oslabeni je vasi schopnosti velet, nebo je to dílem náhody? řekl zcela klidným hlasem. Opět na tebe ale upřel své hluboké šedé oči a ty jsi měěl ten pocit, že vidi skrze tebe
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:40 pm

Dol Amroth

Nadechl jsem se a začal odpovídat.
Ti vojáci byli do incidentu zataženi až na záchranu Fleria.Původně jsme šli jen já a on.Vojáci věděli že to není shcváleno vámi.většinu to odradilo ale tihle přesto šli.Chci vám říct že pro toho malého bych obětoval cokoli.Budu k vám upřímný a řeknu vám že je to věcí náhody.vysvobození malého tam náhoda podle mně zas až tak velkou roli nehrála.Ale v druhém střetnutí s žoldáky ano.Upřímně jsem chtěl nahnat čas abych si rozmyslel útok když jsem řekl jejich veliteli jestli to nechce vzdát.Souhlasil a proto jsme přestali a jsme všichni živí.By lto čestný muž.Do armády by se hodil dobře bojoval škdoa že je to žoldák.
Odpovím po pravdě knížeti.ted už my nezbývá nic než čekat jaký bude jeho verdikt.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:48 pm

Dol Amroth

No, záchranu Fleria rozhodně schvaluji, je to nejlepší zvěd v Gondoru, na druhou stranu jste ho do té šlamastiky dostal vy. Pevně doufám, že to nebylo jen dílo náhody, protože pokud ano, tak bych bych byl nerad kdyby vás v nějaké podobné situaci štěstí opustilo. Běžte za tím malým když jste tolik udělal pro jeho záchranu a dokud nerozhodnu jinak tak jste mimo službu. Váš případ přehodnotím, až vysclechnu Fleria a ty tři ostatní řekl opět tím neutráním hlasem. Jasné? dodal
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:53 pm

Dol Amroth

Rozkaz pane a Děkuji.
Pokloní mse a vyjdu ven.Kývnu na pozdrav strážnému a rychle vyrazím k léčitelům aybchse podíval na malého Turgora.
Doufám že to nebude mít nějaké další následky.
Běží my v halvě.Když dojdu k domům léčitelů řeknu že jdu za malým Turgorem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:58 pm

Dol Amroth

Ten malý bude v pořádku. Krvácení jsme zastavilí, ale má ošklivě zlomenou ruku a hodně odřenin a modřin a co jste ho přivedl neřekl jediné slovo řekl ti léčitel. Pokud chcete ta vám k němu zavedu řekl druhý a ukázal na dveře
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:02 pm

Dol Amroth

To je dobře.Ještě se chci zeptat co ten voják kterého přinesli před chvílí?
Zeptám se léčitele než se vydám k Turgorovi.Nelíbilo se my že nemluvil.Tohle jsem už zažil.Ještě že je v pořádku zranění se zahojí a bude zase běhat.Jen musím pomalu nějak zjsitit jak se dostal až k nim.Dojdu až k jeho posteli.
Ahoj Turgore.Jak ti je?
Zeptá mse s úsměvem na tváři chlapce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:05 pm

Dol Amroth

"To bohužel nevíme, děláme co můžeme. Daly jsme mu bylinky a zastavily krvácení, snad to zvládne" řekl ti lecitel o stavu vojáka. Pak jsi přišel k Turgorovi. Léčitelé ho převlékly do plátěného oděvu. Pořád byl ale velice zašpiněný. Když jsi na něj promluvil jen se na tebe smutně podíval, z očí mu stále tekly slzy
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:10 pm

Dol Amroth

Zvládne to je silný.
V duchu doufám že voják přežije.
Turgor byl celý špinavý od toho jak ho váleli po zemi.Taky za to zaplatili.Pohladím chlapce po vlasech a znovu se usměju.
Bude to dobré.Si statečný a silný kluk.Co říkám kluk panoš Gondoru.
S vlídným úsměvem mluvím an Turgora.
Ted je halvní aby ses uzdravil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:23 pm

Dol Amroth

Turgor si otřel slzy zdravou rukou a podíval se na tebe. Trošku se pousmál, ale pořád neříkal nic. Trápilo tě, že nic neříká, ale doufal jsi, že bude v pořádku. Věděl jsi, ale, že je to silný kluk a popere se s tím. Rozhodně jsi ale byl rozhodutý nepřipustit aby se tohle někdy stalo znovu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:26 pm

Dol Amroth

Chlapec nemluvil, ale přisuzoval sjem to tomu že je vyčerpán a stratil tolik krve.Pokčal jsem u jeho postele dokud neusnul.Potřeboval spát.
Tohle už se nidky nestane.Nikdy.To ti přísahám.
Ještě ho pohladím po halvě a vyjdu ven.Zamířím směrem ke kasárnám.Potřeboval jsem se najíst napít a odpočinout si byl sjem vysílený celým dnem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:43 pm

Dol Amroth

odešel jsi do kasáren. Otevřel si dveře svého pokoje a tam seděl na postely někdo koho jsi nečekal. Kapitán Nawaki. Podíval se na tebe a pousmál se když tě viděl.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:46 pm

Dol Amroth

V klidu jsem přišel do kasáren.BYl otu ticho nikoho jsem moc nepotkal.BYl sjem překvapen kdo seděl na mé psoteli.Starý známý.
Zdarvím vás pane.Kam jste zmizel.Mněl sjem starch co s vámi kníže udělá prý jste jednal proti jeho vůli.
VYchrlím an kapitána.Byl jsem velcie rád že ho vidím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 3:34 am

Dol Amroth
¨
Není podstatné kde jsem byl, podstatné je, že jsem tu ted. Přišel jsem vám říct, že jsme byli odveleni. Správce Denethor je velice znepokojen se situací v jižním Ithilienu. Je to uzemí které dávno nikdo neobívá, ale velcí černí skuruti tam ted chodí kudy chtejí. I kníže je znepokojen, protoze by se cerni skreti mohly dostat az do Dol Amrothu. Takže do dvou dnů vyrážíme do jižního Godnoru vychrlil na tebe kapitán kupu informací
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise4-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise4-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: