Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise4-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:45 pm

Dol Amroth

Dobře.Turgor můj malý panoš se ztratil.Takže kdo chce jít semnou pomoct najít Turgora at se zachvíli hlásí u severní brány.Díky.
Zařvu z plna hrdla na celá kasárna.abych si zajsitil lidi.Načež vyjdu do zborjnice pro toulec se šípy a luk a vyrazím směrem k severní bráně.Poklusem mířím k severní bráně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:48 pm

Dol Amroth

Flerius se na tebe podíval. Hele, půjdu já, ale ostatní at zstanou tady. Kdyz nas pujde moc, tak to nicemu nepomuze. Kdyz pujdeme dva, tak budeme min napadni a hlavne by nekd mohl znicit stopy. Co myslis? řekl ti Flerius.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:51 pm

Dol Amroth

Podívám se na Fleria a zápal ve mně vychladne.
Asi máš pravdu.JSem velice rozrušený.Mám o něj strach.Dojdu si ještě pro luk a sejdeme se u severní brány.
Ještě opravím své původní sdělím s omluvou a zamířím do zborjnice a pak k severní bráně.
Sakra musí mse vyvarovat těhlech unáhlených rozhodnutí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:12 pm

Dol Amroth

u brány už čkal Flerius. Měl svůj luk a dýky. když jsi přicházel volal na tebe mam stopu. Šly kvapně a zdá se že nalehko. Tamhltím směrem opět tě udivilo jak mu to jdem zvlaste kdyz ty jsi na zemi za bránou viděl akorát dlažbu a sem tam stopu od kola od vozu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:15 pm

Dol Amroth

Kvapně jsem doběhl k bráně s rozevlátým zeleným pláštěm.Flerius plně ozbrojen už hlásil informace které vyčetl někde z dlažby.Umění stopování já nikdy nepochopím.
ODbře tak jdeme.Ved mně já vyčtu maximálně že kusy dlažby by potřebovali vyměnit.
Pokusím se lehce o vtip abych trochu odlehčil ani nevím proč.Snažím se uklidnit a jít v klidu a potichu za Fleriem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:21 pm

Dol Amroth

Odvedl tě kousek vedle cesty. Vidíš? tady jsou stopy. Jedny jsou malé, asi dětské. Stopy jsou daleko od sebe to jak běželi a jsou dost mělké, čili museli jít na lehko vysvětlil a vedl tě podél stop. Proč by někdo chtěl unest toho malého? zeptal se tě. Tohle asi zasenechápal on
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:25 pm

Dol Amroth

Ted už to dává smysl.
Nevím bud mně někdo nemá rád a snaží se my dostat na kobylku přes něj nebo viděl něco co neměl a v rámci posledních událsotí myslím že to druhé.
Spěšně řeknu Fleriovi když pokračujeme po stopách.
Snad mu nic není.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:28 pm

Dol Amroth

hmmm tak stopy mizí v našem starém známém lesíku řekl Flerius otráveně. Tam je sledovat bude... obtížné dodal a vedl tě dál. Ušly jste dve ste metru a stopy se ztratily v potoce. Kcertu, sly potokem aby zahladily stopy. Ale nejspíš šly podél proudu. Aspon to tak vypadá řekl ti
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 20, 2008 4:31 pm

Dol Amroth

Sakra ten les mně čím dál tím víc odpuzuje.Co se dá dělat.
Prodíráme se podrostem až dojdeme k tomu potoku.
To se my nelíbí ale budu věřit Fleriovi.
Koukám po okolí jestli Turgor někde nenechal něco jako stopu.
Dobrá půjdu na jeden břeh a ty budeš na druhém.Aby byli pokryté oba břehy.
Řeknu a popřípadě se pak začnu brodit potokem a při vylézání dám pozor abych nezašlápl stopy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 2:07 am

Dol Amroth - les

Šly jste nějakou dobu, když jsi uviděl na zemi Turgorův meč. Byl od krve a kolem bylo několik loužiček. Pak zase stopy mizeli v potoce. Skoro jsi přestal dýchat a jen si doufal, že ta krev není Turgorova.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:11 am

Dol Amroth - les

Našlapovali jsme potichu lesem když jsme uviděli Turgorův meč a celkem hodně krve.
Co se tu dělo že by se nějak vzpouzel?
Řeknu tiše a pokračuju podél strany potoka.
Jen at mu nic není.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:35 am

Dol Amroth - les

Flerius si toho take zrejme vsiml ale nerekl nic. Pokracovali jste dal. ted uz s jistoto ze jdete dobre. Usly jste nekolik set sahu kdyz v tom se Flerius zastavil. Namiril lukem na strom. Stujte panacci, teda pokud chcete aby ten spunt přežil ozvalo se ze stromu s posmeskem
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:39 am

Dol Amroth - les

Šli jsme jenom kus kdž jsem postřehl že Flerius sahá po luku a míří na strom.Naučil sjem se že to nikdy nedělá náhodou proto už jsem také sahal pro šíp k toulci.Když se ozval hals podívám se směrem odkud přichází.
Kdo jsi?Co chceš?
Zeptám se neznámého.Vztek ve mně začínal vřít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:23 am

Dol Amroth - les

pokud vy dva šašci chcete ještě někdy vidět toho malého, tak bych vám radil abyste propustily našeho šéfa a ostatní z basy a přinesete 25 mečů a zásoby a to rychle řekl výtězoslavně.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 8:19 am

Dol Amroth

Rozumím rád bych propustil koho koli ale base je plná takže nevím kdo váš šéf je.
Sdělím neznámému a podívám se tázavě na Fleria.
Tak tohle je čím dál tím lepší.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:22 am

Dol Amroth - les

Náš šéf, Zrzavá brada a zbytek našich lidí. On už ude vědět. Míte dvě hodiny, pak vám ho pošleme po částech jasný?! dodal zvostra. Flerius se na tebe podíval co jako ted?
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 2:02 pm

Dol Amroth

No dobrá uvidím co se dá dělat chci ale ještě záruku že chlapec je naživu a je v pořádku.
Kývnu na Fleria a oba se vzdálýme.Až jsme dostatečně z doslechu.
Ty výš koho myslí znáš ho?Myslíš že je sám nebo je tam ještě někdo?
Stejně mluvím potichu i když vím že jsme z doslechu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 2:45 pm

Dol Amroth

Ten spratek žije, to vám musí stačit. Ted bezte a nevracejte se bez toho co jsme chteli. Pokud se nebjecite, tak vam posleme par prstiku jako upominku dodal vyhruzne kdyz jste odchazeli

No, je to nejaky velitel mistnich zoldaku snad... nejsem si zcela jist, ale knize bude urcite proti řekl ti Flerius
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:18 pm

Dol Amroth

Nějak to musíme vymyslet.s knížetem snad něco udělám.sami tu asi nic nezmůžem vypadá že to myslí vážně.
Řeknu při rychlé chůzi zpět do Dol Amrothu.Cítil jsem se úplně bezbranný.Už jsem si zvykl že nepřítel usiloval o můj život, to jsem se mohl bránit ale takhle.Cestou seberu dýku kterou odemně dostal Turgor.Chvátám jak to jde dvě hodiny vyprší co nevidět.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:00 pm

Dol Amroth

Do Dol Amrothu si dorazil behem par minut.Vbehl jsi do mesta div jsi neporazil strze u brany. Vojak se te pra co se deje ale ty jsi ho ani moc nevnimal, co ted?
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:06 pm

Dol Amroth

V běhl jsem bránou do hradu a začal přemýšlet co udělám.Asi půjdu za knížetem a zeptám se ho.Protože nikdo jiný stejně shcválit propuštění nemůže.Takže vyrazím svižným krokem k branám knížecího paláce.Na dohled spomalým a již pomalým důstojným krokem zamířím ke strážným.
Potřebuji mluvit v naléhavé záležitosti s knížetem.
Sdělím strážím.Aby mně bud došli ohlásit nebo mně pustili.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:26 am

Dol Amroth

Strážný chtěl už otevřít pusu jako že kníže nemá čas, ale ty jsi ho tak spražil pohledem, že tě radši šel ohlásit. Kníže vás přijme pane zakoktal za minutu když vyšel ven
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:41 am

Dol Amroth

Námitka strážného byla umlčena mým vražedným pohledem a zachvíli již byl zpátky že mně kníže přijme.
Tak zatím to jde dobře.
Vešel jsem před knížete a poklonil se mu.
Pane omlouvám se že tě ruším, ale přicházím v záležitosti pro mně dosti bolestivé a osobní.skupina žoldáků unesla mého panoše Turgora.Za pomoci Fleriuse jsme je vystopovali ,ale žádají propuštění svého velitele Ryšavé brady nebo tak nějak to říkal a jeho lidí a k tomu 25 mečů.
Vychrlím na knížete.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:59 am

Dol Amroth

kníže se ztrápeně podíval. Je mi moc líto, ale nemuzu ho pustit a to proto že je mrtvý... prede dvema dny byl popraven za zradu a vrazdu řekl ti lítostivě
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 7:25 am

Dol Amroth

V tu chvíli se my zbortil svět.Snažil jsem se udržet pevnou tvář.
Pane, co mám udělat jsem zcela bezradný.Mám už asi jen 1,5 hodiny jinak je malej mrtvej.Poradte prosím.
Žádám upříme o radu knížete.Chytil jsem se jednou rukou jílce meče jako by to byl krk toho co drží Turgora.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise4-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise4-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: