Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise4-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:23 pm

Dol Amroth-tábor žoldáků

Turgorův výkřik my drásal uši.Do tváře mně udeřila pěst žoldáka.Okamžitě jsem se ohnal zpátky a zasáhl ho taký do obličeje.Zavrávoral a spadl na zem snažil se zvednout ale já mu to nedovolil.
Zabil jsem je kvůli něčemu co nevím jestli znáš.Ten on je moje rodina.
Vrazil jsem mu další a už nevstal.Už jsem šahal po meči abych se vypořádal s tím dalším ale ten zmizel.Otočím se na Turgora a vidím že mu z nohy trčí dýka.Jelikož ta dýka upadla tak nebyla tak hluboko.
Flerie pojd sem.Nebo jse Turgore budeš v pořádku.
Řeknu chlapci nevnímaje vlastní bolest.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:28 pm

Dol Amroth-tábor žoldáků

Turgor brečel ale nic neříkal. Z lesa vyběhl Flerius. Dýku měl od krve. Co se stalo? je malej v pořádku? řekl, ale v tom zasvištěl lesem šíp. Flerius se otočil a odrazil šíp který na tebe letěl dýkou. Nikdy jsi nic podobného neviděl. Ty jsi věděl, že musíš Turgora rychle dostat do města, jinak může umřít.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:32 pm

Dol Amroth -tábor žoldáků

Je zraněnej.Musím ho dostat k léčiteli na tohle jsem krátkej.
Zasvištěl šíp.A já viděl jen jak letí Fleriova dýka která šíp odrazila stranou.Popadnu Turgora do náruče a vyrazím rychle směrem k městu.
Kdo to je?Myslíš že nás můžeš nějak krýt?
Zeptám se ještě na Fleria.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:36 pm

Dol Amroth-tábor žoldáků

Asi další hlídka, nevím. řekl Flerius a vytáhl luk. Poslal do lesa několik šípů. Turgor v tvém náručí břečel a silně krvácel z nohy. Přeběhl jsi potok, už jsi viděl cestu. Běžel si jako o život až si stál před bránou. Teprve ted sis uvědomil, že s tebou Flerius není.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:40 pm

Dol Amroth-tábor žoldáků

Turgor krvácel a já běžel co ym síly stačili.Přeběhl jsem potok a a byl jsem na cestě.Až před branou jsem si všiml že Flerius zmizel.Nevěděl jsem kam.
Zavolejte léčitele rychle.Rychle
Křiknu na strážné.Najdu vhodné místo kam můžu Turgora uložit.
Potřebuju skupinu vojáků.Náš zvěd Flerius má pravděpodobně problémy.Musíme mu na pomoc.
Zavolám do fdavu vojáků.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:55 pm

Dol Amroth

pribehli lecitele a odnesli Turgora. Velice rychle se naschromazdil asi tucet muzu kteri byli ochotni ti pomoci s hledáním. Nebyl sis jist, zda máš pravomoce na podobnou akci, dokonce sis byl temer jist, ze je nemas, ale presto jsi byl rozhodnut Fleriovi pomoci
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:00 pm

Dol Amroth

Léčtelé rychle odnesli chlapce a předemno use sformovala skupina vojáků kteří byli ochotní pomoci my najít Fleria.Neměl jsem na to pravomoc ale přeci jenom jsme měl o stupen vyšší šarži než oni případné riziko si odskáču.Počítal jsem s tím.
Chci vám dopředu říct že na tohle nemám pravomoc kdo se bojí případných následků at zde zůstane nechci aby jste měli nepříjemnosti.Kdo chce tedy jít se mnou pojdme.
Otočím se a vyrazím ven s brány.Nevím jestli se mnou půjdou ale klidně půjdu sám.Flerius my pomohl a zachránil život.něco mu dlužím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:06 pm

Dol Amroth

Většinu vojáků to odradilo, ale našly se tři, kteří ti byli ochotni pomoci i tak. Vyšly za tebou. Neměl si tušní co se stalo a ani kde začít hledat.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:10 pm

Dol Amroth

Podívám se za sebe a kývnu na ty tři.Nevěděl jsem kde se Flerius odpojil nebo kde zmizel.Šel jsem zpět po stopách přes potok a na msíto kde jsem ho viděl naposled.Šel jsem opatrně s připraveným lukem.Upozornil jsem vojáky aby dávali pozor.Po cestě na místo kde jsem ho viděl naposled koukám po okolí jestli tam nejsou nějaké stopy nebo pozůstatky boje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:15 pm

Dol Amroth

U potoka jsi viděl něco, co vypadalo jako známky boje. Všude byla krev, na zemi se válel šíp s ulomeným hrotem. Vypadalo to, že někdo táhl něco těžkého směrem k tábořišti.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 3:19 pm

Dol Amroth

A sakra!
Vypadalo to tam hozně.Ukážu posunkem vojákům aby byl ipotichu a šli za mnou.Opatrně a tiše se blížím k táboru.Založím šíp do luku abych byl připraven.Snažím se krýt podrostem abych nebyl vidět a snaží mse vidět do tábora co se tam děje.Známky tažení něčeho těžkého muselo znamenat že někoho táhly nejspíš Fleria.Takže tu někde musí být.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:07 pm

Dol Amroth

V táboře jsi viděl asi tucet žoldáků. Dva leželi na zemi mrtví. Mezi nimi byl svázaný Flerius a cukal se. Jeden z žoldáků do něj kopl. Slyšel jsi jak nadávaly na Gondorské
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:12 pm

Dol Amroth

Takže jich nebylo tak mál ojak to vypadalo původně.Ani se jim nedivím že nadávali na nás když jsme jim vybili tábor až na toho co utekl.Potichu se odplížím za vojáky.Abych zjistil jakou mají výzbroj.Musíme vymotat Fleria z těch provazů a hned nás bude víc.Podívám se jestli mají luky kývnu at jdou potichu za mnou.myslím že rychlý luksotřelecký přepad bude akorát.Pokud luky nemají.Budeme muset zaútočit stejně protože šance na Fleriovo přežití žádné nevidím pokud budeme otálet.Sám nebo ještě s ostatními napnu luk a zamířím. pokud má někdo luk tak na toho s lukem a pak vypustím šíp což je signál k útoku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:37 pm

Dol Amroth

Luk měl pouze jeden. I tak jste je překvapily. Tři z nich jste zabili ihned. Ostatní tasily a vrhly se proti vám. Fleria nikdo nehlídal, všichni se vrhli na vás. Vsichni tri tasily zbrane a vrhly se na ne. I kdyz byli dobří, tak proti takove presile se nemohli udrzet dlouho
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:40 pm

Dol Amroth

Oba jsme vystřelily.A ještě jednou tři padli to byl slušný začátek.Sledoval jsem jak se vrhl ian nepřátele.Bojovali dobře to se jim muselo nechta.Přehodím luk na rameno a tasím meč.Rychle se snažím dostat k Fleriovi abych ho mohl rozvázat.Další se bude hodit.Při tom ale dávám pozor abych neudělal takovou hcybu jako minule a nenechal se praštit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:00 am

Dol Amroth-tábor

Srazil si jednoho z žoldáků a proběhl do tábora. Kleknul sis k Fleriovi a přeřízl mu pouta, v tom už na tebe ale bežel žoldák. Máchal proti tobě velkým řemdihem.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 2:21 am

Dol Amroth-tábor

Jeden s žoldáků co se my postavil do cesty byl neúprosně sražen k zemi.
Promin že to tak dlouho trvalo.
Stihnu ještě říct než mu přeříznu pouta.Dám m u ještě Turgorovu dýku kerou mám za opaskm a už se msuím věnovat žoldákovi.
Tihle už jsou lépe vybavení jak ti minulý.
Nastavovat meč řemdichu nemá cenu.Počkám až se pokusí o úder a uhnu.Jakmyle uhnu hned zaútočím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:08 am

Dol Amroth-tábor

vypadalo to, že je velice dobrý, přesně mířenými krátkými utoky te držel v šachu a tlačil tě dál od bojujících. Flerius si přeřezával pouta na nohou. Ustupoval jsi, až si zády narazil do stromu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:20 am

Dol Amroth-tábor

Útoky se my nedařili zatlačoval mně čím dál tím víc od klubka bojujících.To se my nelíbilo.Jen jsem zahlédl Fleria jak si přeřezává pouta.Ustupoval jsme až jsem se zarazil o kmen stromu.
To není dobrý.
Už jsme věděl proč mně takhle tlačil abych dřív nebo později narazil na nějaký strom a neměl kam utéct.Pokusím se o klamný pohyb doprava a následně se snažím dostat na levou stranu stromu.Třeba udělá nějakou chybu které bych mohl využít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:22 am

Dol Amroth-tábor

Vyvedl jsi ho z rovováhy. Promáhl na špatno stranu a odkryl se. \měl jsi mněkolik málo vteřin na nějakou akci
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:25 am

Dol Amroth-tábor

Lest se vyvedla a řemdich dopadl napravo.Celá levá strana byla odkrytá.Chytil jsem pevně meč a udeřil na odkrytý levy bok.
Jak si můžou vést ostatní?
Prolítá my hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:41 am

Dol Amroth-tábor

Sekl si ho do boku, ale tvuj meč zklouzl po jeho zbroji. Tva rana byla ale tak silná že upadl na zem. Vsiml sis jak Flerius bojuje se dvema zoldaky a ostatni tri jsou zady k sobe a bojuji s ostatnimy. Tri zoldaci uz lezeli mrtví, nebo zraneni
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:44 am

Dol Amroth-tábor

Meč my sklouzl po zbroji a už jsme čekal poslední ránu z milosti, ale on spadl na zem.Viděl jsem jak vojáci bojují se žoldáky a Flerius nyní také musím jim pomoci.Zaútočím na halvu a hrud ležícího nepřítele.Sice je to trochu neeitické ale to zastřelit ležícího taky.Byli slyšet zvuky boje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:46 am

Dol Amroth-tábor

Sekl si ho a prorazil mu zbroj ma hrudi. To už jsi ale naběhl na pomoc Fleriovi. Zezadu jsi probodl jednoho, který dotáral na Fleria. Druhého dorazil Flerius. Zrovna když jsi se chtěl rozeběhnout na pomoc těm třem tak jeden padl překonán
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Aug 23, 2008 3:50 am

Dol Amroth-tábor

Meč se zabořil hluboko do těla žoldáka.Otočil jsem se a pádil k Fleriovi.Žoldáci o mně neměli ani ponětí.Zarazil jsem meč jednomu do břicha.Ten druhý překvapený náhlým skonem jeho spolubojovníka byl zabit následovně Fleriem.Jeden z našich vojáků padl na zem když jsem se otočil.
Ne.
Uniklo my veice nahlas s pusy.Rychle jsem se rozběhl na pomoc zbývajícím dvěma vojákům.Tohle už není sranda už dneska byla dvakrát prolita gondorská krev za to zaplatí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise4-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise4-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: