Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise4-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise4-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 3:39 am

Dol Amroth

Pane vaše zprávy jsou sice velice znepokojivé ale musím vám říct pár věcí.Berelas a Beril jsou pravděpodobně mrtvý nemáme o nich žádné zprávy od toho incodentu na věži.Turgor je zraněný a já jsem mimo službu.Haldan je naštěstí v pořádku.Takže o mém přesunu si musíte promluvit halvně s knížetem.Ted jdu od něj.
yrchle vypovím Nawakimu všechno co se událo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise4-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise4-Rastr   Mise4-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeSun Aug 24, 2008 4:33 am

Dol Amroth

To všechno vím. Už jsem byl u tho malého. Je to statečný kluk. Věřím že se z toho dostane. Pokud vm tak těla Berelase a Berila se nenašla tak nezoufej a co se služby týče tak o to se nestarej, t zařídím. At jsi do dvou dnu pripraven odjet na krasnych ukrytu Ithilienu i s malým i s Haldanem. řekl kapitán a odešel místnosti. Měl jsi dva mdny na přípravu a rozloučení.. KONEC
Návrat nahoru Goto down
 
Mise4-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Mise3-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: