Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise3-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeWed May 07, 2008 11:07 am

Pevnůstka

Probudil jsi se. Tak dlouho jsi už dlouho nespal. Trošku sis přispal, takže si zjsitil že máš celkem málo času a to si ještě musel ke kováři pro štít. Turgor ještě spal
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeWed May 07, 2008 11:21 am

Pevnůstka

Bylo to krásné.Takhle dlouho jsem nespal co jsem v armádě.Nebylo už moc času.RYchle jsem vstal a začal budit Turgora.
Panoši vstávaj je nejvyšší čas.
Říkám a přito mse oblékám.Počkám až se pořádně probere a obleče.
Už asi nestihnu dojít do jídelny na jídlo.Já si tam pro tebe přijdu.Musím si ještě pro štít.
Sdělím malému a rychlejším krokem vyrazím ke kováři.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeWed May 07, 2008 12:16 pm

Pevnůstka

Turgor zívnul ale než stačil cokoliv říct byl jsi zase pryč. Bežel si ke kováři. Doběhl jsi k němu, štít už měl pro tebe připravený, byl téměř jako nový. taky ti opravil zuby na meči. Vyzbroj už nevypadala tak nově jako před nedávnem
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeWed May 07, 2008 1:04 pm

Pevnůstka

Moje zbroj byla sice už trochu omlácená ale ted nebyl čas jí nechávat zpravit.
Děkuji za opravu.
Poděkuji kováři a a vyrazím d ojídelny se trochu najíst a pro Turgora.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 2:33 am

Pevnůstka

V jídělně bylo celkem prázdno. Většina vojáků byla po jídle a tomu taky odpovídaly přiděly. Dostal jsi jen malý krajích chleba a kostičku másla. Turgor právě dojídal jablko. Velice rychle si spořádal co jsi dostal, ale moc tě to nezasytilo, už si se těšil do Dol Amrothu na pořádnou baštu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 2:54 am

Pevnůstka

Většina se najedla a vyjedla snídani.Sice nebyla moc velká porce moc nezasitila, ale aspon jsem měl něco v sobě.
Pojd Turgore musíme jít.
Vezmu chlapce a vyrazím směrem k pokoji kapitána Nawakiho.Beru to trochu rychleji takže Turgor musí trochu klusat ale jinak to bylo dobrý stíhali jsme to.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 3:26 am

Pevnůstka

Už jdu už jdu řekl ale to už jsi ho tahal za sebou. Zatukal si a vešel. V místnosti už stál kapitán, jeho dva strážci i Ranmaru. Viděl jsi i všechny 3 své muže. Haldan tam byl taky. Takže jsme všichni řekl kapitán když vás uviděl
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 3:47 am

Pevnůstka

Místnost byla plná.Všichni mý muži i Haldan který vypadal poměrně zdravě a Ranmaru taky.Všichni vypadali poměrně dobře.
Ja kse daří Haldane?Můžeme tedy vyrazit pane?
Zeptám se Haldana a kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 4:02 am

Pevnůstka

Ano, musíme urychleně do Dol Amrothu. Večer bysme tam mohli být. Zdá se, že se tam něco děje řekl kapitán. Haldan jen řekl: Jízdu na koni zvládnu pane Kapitán pokračoval: Musíme ihned odjet, koně jsou už připraveni řekl a vydal se do stáje, ostatní šli za ním
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 4:14 am

Pevnůstka

Dobře pane jdeme.
Chytnu Turgora a vyrazíme za kapitánem do stáje.Přišel jsem ke svému hnědáku.Byl už osedlaný.Odvázal jsem ho a vysadil Turgora na koně.A vysednu za ním.
Až budeš větší naučím tě jezdit na koni aby si nemusel jezdit se mnou.
Řeknu chlapci a vyrazím až vyjede kapitán.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 5:08 am

Pevnůstka

Takže za mnou karavano vykřikl kapitán a rozjel se ná koni. Jeden po druhém jste vyjížděli za ním. DO DOL AMROTHU křičel kapitán. Turgor se na tebe podíval a řekl. Děkuju už se těším
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 5:33 am

Pevnůstka

Kapitán vyjel a my se zařadili za něj.Vestejné formaci jako předtím.Já s Haldanem vedle sebe a Berelas a Beril opět uzavírali.
Nemáš zač Turgore.Přece nebudu stále vozit panoše na koni.
Řeknu s úsměvem chlapci když vyjíždíme otewvřenou branou pryč do Dol Amrothu.Snad už nás nic nezastaví a nezdrží.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 5:47 am

Pevnůstka

Cesta ubýhala celkem rychle. V dlce jsi už viděl hory. Tak támhle v těch horách stojí hrad Dol Amroth a země knížete řekl kapitán. Jeli jste dál. Hory se přibližovaly a okolo začinalo být tepleji. A to už jsi uviděl i zátoku Dol Amroth. Jak jste se blížili uviděl jsi mnoho lodí v přístavu a mohutný hrad. Jdiná věc která se mu mohla rovnat byla Minas Tirith, tak byl velkolepý.

Mise3-Rastr Me_dolamroth
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 5:54 am

Před Dol Amrothem

Jeli jsme bez zastávky poměrně rychlým tempem.V dáli byli vidět hory.Už dlouho jsem žádné neviděl.Hory se postupně zvětšovali a bylo tepleji.
Tak co Turgore viděl jsi už někdy takové hory?
Zeptám se chlapce a uvidím zátoku plnou lodí.Malých velkých všech typů.A nad ní hrad.Byl nádherný soutěžil krásou i s Minas Tirith.Neubráním se překvapenému výdechu a nemůžu spustit oči z hradu.
Nádherné místo kapitáne.
Sdělím kapitánovi a pokračuji.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 6:14 am

Dol Amroth

Turgor hleděl v úžasu. Nikdy neviděl tak velký hrad. Kapitán se usmál a vytáhl roh. Zatroubil a z hradu se ozvala odpověd. Velká vrata se otevřela a vy jste vjeli dovnitř. Kapitán vydechl: Konečně doma přiběhlo několik vojáků, ale kapitán je ani nenechal promluvit. Okamžitě sdělte knížeti Imrahilovi, že kapitán Nawaki i s průvodem dorazil řekl a vojáci se hned rozeběhli donést novinu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 6:18 am

Dol Amroth

Chlapec byl ve stejném úžasu jako já a mý muži.Ani jsem si nevšiml že kapitán odepl roh a zatroubil.Zátokou se nesl zvuk rohu.Bylo to jako v nějakém snu.Velká brána se pomalu začala otvírat.Kapitán vjel dovnitř a my všichni jsme ho následovali.Okamžitě přiběhlo několik vojáků v nablýskaných zbrojích.Kapitán je hned poslal za knížetem.Imrahil tak se jmenoval nemohl jsem si vzpomenout jak se jmenoval.Čekal jsem co se bude dít dál.všichni jsme ještě seděli na koních a rozhlíželi se po městě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 7:05 am

Dol Amroth

Otevřela se druhá brána a kapitán se rozjel dovnitř, pokynul vám abyste ho následovali. Uvnitř stál muž který se velice podobal kapitánovi. Měl stejné šedé oči, šedé jako moře. Kapitán seskočil z koně a klekl si na koleno. Ostatní ho následovali.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 7:37 am

Dol Amroth

otevřela se další brána.Kapitán vyjel kupředu a my jeli za ním.Uvnitř stál muž podobný kapitánovi.BArvu očí mněl šedou jako když si tak všímám hodně Amrothanů.KDyž projíždíme branou ještě stihnu špitnout Turgorovi.
Až se potkáme s knížetem poklekni na koleno a poklon se.
Kapitán seskočil z koně a ostatní jsme ho následovali.Mně to trvalo oněco déle protože jsem musel sundat chlapce ale po té jsme oba poklekli na koleno a poklonili se knížeti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 8:29 am

Dol Amroth

Kníže vypadal velice vznešeně. Pokynul vám, abys jste vztali. Potom pokynul Kapitánovi aby šel za ním. Kapitán zase pokynul tobě. Ostatní měli nejšpíše počkat venku.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 8:34 am

Dol Amroth

Při pokynu aby jsme vstali jsme se všichni poistavili.Kapitán my dal poky nabych šel s nimi.
Turgore počkej tady s Haldanem a ostatními hned se vrátím.
Sdělím malému a jdu za knížetem a kapitánem.Když ostatní mněli čekat venku jsem zvědavý jak to bude vypadat ve vnitř.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeThu May 08, 2008 2:12 pm

Dol Amroth

Turgor jen kývnul. Vešel si dovnitř. Službníci zavřeli dveře. Kapitán řekl Pane, když dovolíte, tohle je ... můj desátník, je to velice schopný voják, přivedl jsem ho z Lebbeninu Imrahil se zamyšleně podíval jako by tě zkoumal, ale pak se otočil ke kapitánovi. No, takže kapitáne, jsem rád že jste zpátky i s novým vojákem protože vás oba potřebuji řekl a upřeně se na vás podíval
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeFri May 09, 2008 12:31 am

Dol Amroth

Jen co jsme vešli dovnitř dva služebnící za námi zavřeli dveře.Já ještě naposledy stihl vidět Turgora a pak už jsem se otočil a následoval oba muže.Kapitáín mně představil knížeti.Chvála mně těšila.
Pane.
Kývnu na knížete když na mne upře své šedé oči.
Oba nás potřebuje?Co se tu děje?
Opětuji knížeti pohled a čekám co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeFri May 09, 2008 12:01 pm

Dol Amroth

Naši nepřátelé se stahují a dovolují si čím dál tím více. Už několik vesnic bylo napadeno černými muži. Mám málo velitelů a vojáky bez velení nemůžu poslat. To by byla jistá smrt řekl Imrahil
Nawaki si zamyšleně promnul bradu.
Kníže Imhrail pokračoval Takže potřebuji abyste si ihned vzal dvě jednotky a vydal se k velkému kameni řekl a kývnul na Nawakiho
A vy? Zítrá ráno se tu hlašte dostanete rozkazy řekl Imrahil a oběma vám kývnul že můžete jít
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeFri May 09, 2008 1:36 pm

Dol Amroth

Bez velitelů se asi špatně velí a bojuje.Poslouchám rozhovor mezi kapitánem a Imrahilem a nějak se nezapojuji.Naše cesty se podle rozkazů asi rozejdou.Škoda kapitán je dobrý velitel.
Rozkaz pane.
Odpovím kinížeti který my věnoval pár slov.Ukloním se a pomalu odcházím ven za svými muži.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitimeFri May 09, 2008 1:57 pm

Dol Amroth

Venku čekal už jen Turgor. Ostatní někam zmizeli, nejspíš do ubytoven nebo možná do hospody.Turgor seděl na schodech zády k tobě, ale když uslyšel otevírání dveří otočil se. Venku se celkem stmívalo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise3-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise3-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: