Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise3-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:20 pm

Dol Amroth

Turgora jsi nikde nenašel tak jsi se šel podívat za Haldanem. Ten seděl u stolu a povídal si s Turgorem. Zdálo se, že Turgor mu něco barvitě vykládá podle gest a nadšení které jsi viděl.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:23 pm

Dol Amroth

Prohledal jsem celá kasárna ale chlapec nikde.NEdivil jsem se že někde líta ten nepsoedí.Šel jsem do jídelny kde jsem viděl Haldana i Turgora.Málem jsem ho nepoznal.Ještě jsem si nezvykl na to že je oblečen v oblečení panoše.Rozhazoval rukama a líčil jsitě něco zajímavého Haldanovi.
Zdravím vás oba.Sem rád že vás vidím.
Řeknu když přistoupím blíž ke stolu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 1:35 pm

Dol Amroth

Jééé jste zpátky vyjkřikl Turgor a vyběhl k tobě. Haldan se jen pousmál a kývnbul na pozdrav. Ten malej měl o vás pořádnej strach řekl.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 1:42 pm

Dol Amroth

Obejmul jsem Turgora a poslal ho aby my sehnal něco k jídlu a pití.Pak sje msi šel sednout za Haldanem.
Haldane já.....Beril a Berelas...nevím co je s nimi.
Řeknu potichu se zlomeným hlasem Haldanovi.Vidím že už se vrací Turgor proto nasadím veselou tvář.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 9 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:17 pm

Dol Amroth

Haldan se zachmuřil. Doufám že jsou v pořádku pane řekl ale když viděl vracející ho se Turgora tak se pokudil o usměv. Odpoledne přišel posel od knížete, že porzatím žádné nové rozkazy nejsou, takže máte volno

Konec
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise3-Rastr - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise3-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Mise3-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: