Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise3-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 6:55 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Naše šípy nepřítele rozehnali a pár jich zasáhli.Z patra sebíhalo na rozkaz kapitána několik mužů.
Musíme udržet bránu.Nesmí se s beranidlem přiblížit k bráně.Snažte se mířit přesně
Zařvu na střelce.Potřebovali jsme získat čas.Takhle si ho aspon trochu snad zajistíme.Vidím vojáka jak se pomalu přibližuje k beranidlu a vystřelím.Pomalu začala padat tma.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:15 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Vojáci se dostali k beranidlu a zvedli ho. S nimi šli střelci a stříleli na věž šípy s černou hlavicí a černým opeřením. Nedali vám šanci pořádně zacílit. Padlo několik ran a brána vypadla. Barikáda povolila. Dovnitř vběhlo několik mužů. Zadržte je. Zadržte je křičela Riw a jednomu znich pomohla na onen svět. Postavte barikádu v prvním patřem HNED křičel kapitán
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:20 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Střelci pálili přesně a my mohli jen střílet naslepo zhruba do místa kde bylo beranidlo.Šípy nepřítele nebyli skoro vidět takže jsme museli od střelby upustit.KDyž jsem slyšel křupnutí a povolení brány chtěl jsem se rozběhnout dolů a bránit bránu.Ale rozkaz mně zadržel.
Slyšeli jste kapitána!Stav te barikádu.
ODložím luk a začnu všechno co se dá styvět do barikády.Tohle už nebylo dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:26 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Vojáci začali kupit ke schodům věci. Kapitán a ostatní ustupvoali nahoru po schodech a když byli nahoře, zasypaly schody vším co bylo po ruce. Tohle by mohlo vydržet tak... 5 možná 6 minut řekl kapitán ustaraně. Všichni vojáci sem zakřičel Miřte luky na barikádu, palte dle libosti dodal.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:29 am

Dol Amroth-pozorovatelna

NAši vyběhli po shcodech a my zasypali shcody.Chvíli to vydrží.Něco mně napadalo.
Pane nemusíme střílet.Nepřátelé nám sem poslali asi dvě kopí stačí když si někdo stoupne aby došáhl kopím přes barikádu a nevylezou sem.Pokud se nepletu může po schodišti jít jen jeden.Takže by ho mněl udržet.A šípy si necháme na později?
Sdělím kapitánovi a zároven se ho zeptám.Ti bastardi to budou mít horší.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:35 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Kapitán chtěl zrovna něco říct když v tom s eozvalo zatroubení. Jiné než to co se ozývalo doteď. Prořízlo lomos a mocně se přelo do kopců. Chvíli nikdo nic neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 7:45 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Mocné troubení jenž se rozléhalo po okolí nám bylo známé.V pozorovatelně mezi námi bylo ticho nikdo nic.VYtáhl jsem meč který jsem mněl do ted zasunutý.Pokud jsem se nepletl byl to náš roh.Roh Gondoru.Podíval jsem se na kapitána a potom jsem se přitočil k oknu, abych se podíval co se děje venku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 8:35 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Venku byla moc velká tma. Ozvala se rána na barikádu. Kapitán vytáhl luk a prostřelil dírou v barikádě šíp. Ozvalo se zakvičení jako když podřízneš prase. Tak teď ještě vydržet, napadlo tě
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 9:47 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Zatrolená tma.
Řeknu si a otáčím se abych viděl jak kapitán střílí dírou v barikádě něpřítele.Ted zakvičel a zhroutil se ze schodů na své kumpány.Ted vydržet bude nejhorší.Vezmu ty dvě kopí co prolétli dovnitř a připravím je k barikádě na použití.Chci šáhnout por šíp a vzít si luk baych mohl také střílet ale došli my šípy.Proto pevněji sevřu rukojet meče.Ted už neprorazí a když ještě stále můžeme ustoupit nahoru ale tam už bude konečná.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:18 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Zdálo se, že vojáci od barikády odtáhly. Ale nemohli jste si být jistí. Počkáme tady do rána. Nebudeme riskovat, stejně bysdme v této tmě nebyli k ničemu platní řekl kapitán a posadil se kousek od barikády
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:40 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Na barikádu nedopadali údery a bylo ticho.BYl jsem v pokušení jít se podívat před barikádu.Ale to by jsme jí museli rozebrat a nebezpečí bylo moc velké.zasunul jsem meč a rozhlédl se po těch kdo zbyli.A pak jsem se šel podívat po věži jsetli tu nenechali něco k jídlu.PRotože noc bude dlouhá.Ted sem lehce litoval že jsem se neosvěžil než jsme sem šli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:51 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Ve věži bylo jen pár lahví zatuchlé vody a pár starých okoralých chlebů. Okousaná uzená šunka. Nic dobrého. Klížila se ti víčka. Byl jsi unavený, doted sis neuvědomoval jak moc, ale ted, když si nemohl nic dělat na tebe dolehla.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:54 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Jídlo které jsem našel nebylo nic extra a jelikož nebylo nutné tak jsem ho radši nechal tam kde bylo.Víčka se my pomalu zavírala.Sešel jsem tedy dolů do patra abych byl pro případ blízko a mohl bránit zátaras uvelebil jsem se v jedné části pozorovatelny a zavřel na chvíli oči.Únavou už se my skoro podlamovali nohy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 10:58 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Měl jsi podivný sen. Osgiliath hořel, všude se bojovalo. Neznámý vysoký muž stahoval všechny vojáky za most. V tom se vyřítil oněkud velký horský obr... trhnul jsi sebou a probudil se. Vojáci právě rozebírali barikádu.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:05 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Poznal jsem že jsem v Osgiliathu.Leželi zde mrtví Gondořani i skřeti.NAši ustupovali za řeku.Toho muže jsem nepoznal.Nějak my byl povědomý ale nevěděl jsem kdo to je.Kousek ode mně se vyřítěl obr a já se s trhnutím probudil.Nevěděl jsem chvíli kde jsem, ale rychle jsem se vzpamatoval.Postavil sjem se a šel jsem pomoci rozbírat bariéru.Podívám se po Riw nebo kapitánovi.
Co je nového?
Zeptám se když je najdu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:07 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Náš ospalec je na nohou usmála se Riw. No vypadá to že nás naši zachránili, ale byla to velká bitva, měli pořádnou přesilu řekla a vyšla z věže ven
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:11 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Taky jsem se usmál.
Mněl jsem toho za včerejšek plný zuby.
Vezmu přes rameno luk který my je v současném stavu na nic ale nechtěl jsem ho tu nechávat.Vyjdu ven společně s Riw.Ruku mám jen pro jistotu stále na meči.KDyž vyjdu ven rozhlédnu se po okolí pozorovatelny.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:19 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Vojáci právě odnášeli na hroamdu poslední mrtvé. Hromada nepřátel byla nesrovnatelně větší než hromada mrtvích Gondorských. Přesto jsi se bál podívat, abys náhodou nespatřil někoho koho jsi znal. Koutkem oka jsi saptřil kapitána Haldetha jak o něčem vášnivě diskutuje s kapitánem Nawakim.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:29 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Hromady mrtvol a zbraní se kupili kolem pozorovatelny.NA mrtvoli jsem se nedíval abych neviděl když tak obličeje mých mužů.Na hromadě ale leželi vojáci v pláštích i v brnění.BYl to hrozný pohled.Došel jsem ke hromadě zbraní a našel si nějaké šípy.Viděl jsem jak se o něčem dohaduje Haldeth a Nawaki.Pomalu jsem se vydal jejich směrem.Pozemy leželi ještě nějaké zbraně a šípy.Byl to otřesný pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:35 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Uslyšel jsi část rozhovoru
Haldeth: ... proti vůly knížete? zeptal se celkem nahlas kapitán
Nawaki: Udělal jsem co jsem považoval za zprávné odpověděl mu v klidu
Haldeth: Tohle ti ale neprojde lehce, budeš z toho mít pořádný průšvih vyčítal mu zase kapitán
Nawaki jen pokrčil rameny a Haldeth odešel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:38 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Ten rozhovor dával tušit že tady něco nebylo v pořádku.Ale to ted nebyla moje věc.Viděl jsem jak kapitán odchází a vyrazil jsem k Nawakimu.
Kapitáne rád vás vidím.Děkuji že ste nám pomohl.
POvím kapitánovi a pohlédnu mu do těch jeho hlubokých šedých očí.Jestli nám přišel napomoc proti vůli knížete tak to není dobré.Snad se to nějak vysvětlí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 11:56 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Přeci nenechám umřít stoupající hvězdu naší armády řeknu trošku kysele. To už ti ale někdo přivedl koně a kapitán Haldeth vás vedl do města. Nawakiho muži zůstali aby pomohli raněným.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:02 pm

Dol Amroth-pozorovatelna

Dobře pane.
Rozpačitě řeknu a přikývnu protože mně zarazil ten ton kapitánova hlasu.Asi byl nesvůj kvůli té hádce nebo vůbec tomu že nám šel pomoci proti vůli knížete nebo že přišel asi o spoustu mužů.Nasednu nakoně kterého my přivedli a zařadím se do průvodu za kapitána Haldetha.Pomalu jsme ujížděli do města a muži kapitána nawakiho připravovali na přepravu ranněné a starali se o ně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:06 pm

Dol Amroth-pozorovatelna

Dojeli jste do hradu. Kapitán vám řekl. Vojáci, jdětě domů. Podám hlášení sám. Máte toho dost a zasloužíte si odpočinek, bylo mi ctí s vámi dnes bojovat
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:10 pm

Dol Amroth

Konečně v bezpečí hradu.
Rozkaz pane.
Řeknu a vydám se směrem ke kasárnám.Dám koně do stáje a vyrazím ke kasárnám najít Turgora a podívat se za Haldanem.Ted my došlo že jsem si na chlapce vůbec nevzpoměl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise3-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise3-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: