Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise3-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 9:37 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Trefil si vojáka do hrdla a on se svezl k zemi beze slova. Ostatní byli pobiti velůice rychle. Vojáci právě chtěli začít zpívat vítězné písně když se z lesa ozvalo mohutné troubení a odpovídalo mu další a další. Z lesa se vyřítil zvěd. Jdou sem, jdou sem, je jich celá legie... křičrl histericky
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 9:41 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Muž padl a už nevstal.Ostatní padli během chvíle.Pár znás se již začalo radovat z vítězství.Rozhlížel jsem se po bojišti a hledal jsem Berelase a Berila.Slyšel jsem s křikem někoho přibíhat.
Sakra
Podíval jsem se směrem k Riw, Fleriovi a pátral jsem po kapitánovi.Tohle smrdělo krchovem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 9:47 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Kapitán který právě čistil meč v trávě se zachmuřil. Pokud znám jejich taktiku, tak sem právě přicházíí 4048 mužů kteří už dávno obklíčili celý kopec. Tohle není normální. Legie tak daleko v Gondoru... Ostatní vojáci se zděšení podívali... 32 mužů proti 4048... Rychle do věže, zataraste vztup a pomocte dovnitř raněným. vykřikla Riw
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 9:52 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

4048 mužů byla obrovská síla.Tohle už byla regulérní invaze.A nás tu bylo tak žalsotně málo.Kapitán mněl pravdu museli jsme sebou hejbnout.Přehodil jsem si luk přes záda a s nejbližším vojákem jsme popadli jednoho z našich který nemohl chodit.Museli jsme spěchat.Hned jak jsme ho odnesli spěchal jsem pomoci dalším raněným a pomáhat odnášet je do věže.Když jsem se vracel z věže od jednoho z mrtvých jsem si vzal z toulce šípy, aby my nedošlo střelivo, protože to vypadalo na delší bitvu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:00 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Fleriusi musíš do Dol Amrothu. Jsi jediný kdo proklouzne. Musíš varovat hrad, mi je zdržíme jak to jen půjde řekl kapitán. Flerius kývnul a zmizel v lese. To už ale i poslední raněný byl vevnitř a brána byla zabarikádovaná. Takže vojáci, zdá se že tohle je konec, ale nezoufejte. Gondorští vojáci, potomci králů, dnes přišel den kdy budeme bojovat až do konce a to i když se zdá být hořký. Nedáme naše životy lacino zakřičel kapitán. GONDOR !!! ozval se křik mnoha hlasů v odpověď
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:07 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Zranění byli uvnitř a vchod byl zabarikádován.Všem nám bylo jasné že toto je pravděpodobně náš konec, ale aspon jsme věděli že Flerius varuje Imrahila.Proslov kapitána byl velice ddobrý a motivoval nás k dalšímu boji.
Gondor!!!!Gondor!!
Zařval jsem s davem.
Pane mám návrh.Jestli by nebylo dobré poslat nahoru pár lučišníků aby mohli nepřítele ostřelovat odsud?
Zeptám se kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:12 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Kapitán se na tebe ani nepodíval ale řekl: Každý si najděte okno, miřte přesně a pošlete co nejvíc těch zmetků do pekla. Kryjte bránu a hodně štěstí nám všem Vojáci kývli a rozeběhli se po celé věži s luky.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:20 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Nevím proč, ale zdálo se mě kapitán nemá moc v lásce.V tuto chvíli my to bylo jedno ještě jsem se rozhlédl po vojácích a snažil se najít ty své.BY lto jenom letmý pohled protože jsem utíkal do prvního patra k oknu abych mohl střílet na nepřátele.ZAvadil jsem pohledem o mrtvolu nepřítele který mně předtím srazil ze schodů.Ale už se stavím k oknu a se založeným šípem čekám až se nepřítel objeví.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:30 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Nevšiml sis nikoho ze svých. NEpřítel ležel na zemi na místě kjde jsi ho nechal. Vyběhl jsi do dalšího patra a přiběhl jsi k oknu. Viděl jsi jak se z lesa vychází desítky, stovky mužů. V rukou svírali černá kopí a šavle. bylo jich mnoho, když obklíčili věž začali mlátit zbraněmi o štíty a začali pokřikovat neznámím jazykem. Vaši napnuli luky a čekali. Palte, zničte je, pošlete je do pekel ozval se mocný kapitánův hlas celou věží
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:36 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Nevšiml jsem si nikoho ze svých mužů.Lehce jsem psomutněl.Jem ožné že jsem je jen přehlédl, ale v této řeži je to již stejně jedno.Stál jsem u okna s odhodlansotí a hněvem v očích.Založil jsem šíp do luku a napnul tetivu.Nepřítel vystupoval z lesa po desítkách.Jejich bojový lomoz který vydávali když tloukli o štíty zbraněmi mně nevyvedlo z rovnováhy.Co pokřikovali jsem nevěděl.Mlčky jsme stáli u oken.Kapitánův povel zazněl celou věží a my vypustili zamířené šípy.Okamžitě jsem přebíjel a pokračoval ve střelbě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:42 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Vyletěla salva. Pár nepřátel padlo. Ozval se mohutný pokřik. Nepřátele začali vrhat oštěpy na věž. Další začali kácet strom aby z něj udělali beranidlo. Vystřelil si pátý šíp. Pět šípů, 4 nepřátele dole. Uslyšel si výkřik jak ejden z vašich vedle tebe padl nazad zasažen ostěpem.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:47 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Málem jsme nemsueli mířit když jsme stříleli do seřazených šiků nepřítele.Má laksnost my promrhala jeden šíp.I když ten by v tomhle boji stejně nic neznamenal aspon by ale snížil jejich stavy při dalším tažení.Zasažení muži vypadli z řady.Na naše šípy přišla odpověd v podobě kopí která začala létat proti pevnsoti.Muž vedle zasténal bolestí a sesunul se na zem.Podívám se jestli mu není pomoci a pokračuji dál ve střelbě.Pečlivě mířím abych nemrhal šípy.
Připravují beranidla.
Zařvu dolů ke kapitánovi a Riw kteří o jejich záměru pravděpodobně nic neví, protože muži káceli stromy až za valem těl nepřátel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 10:57 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Na ty co káceli strom se svezlo krupobití šípů. Tohle bylo k ničemu. Mohly jste jich zabít určitě přes stovku, ale byli všude. Přiskočil si k vojákovi vedle. Zranění nebylo tak vážné, gondorská zbroj ododalala ráně, ale promášklina tlačila na plíce a muž špatně dýchal.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:03 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Nepřátelé padli se svazky šípů v tělech.Ale neubylo jich stále jich bylo moc.V tu chvíli jsem si uvědomil marnsot boje.Ale věděl jsem že to má svůj účel.Naštěstí voják nebyl moc zraněný.Špatně se mu dýchalo proto jsem se mu snažil pomoct dostat z brnění aby mohl pořádně dýchat.
Vstávejte vojáku.Potřebujeme všechny luky.
Když mu tak pomůžu postavím se zpátky k oknu a začnu opět střílet.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:10 am

Dol Amroth-Pozorovatelna

Pomohl jsi mu dostat se ze zbroje, Voják ti poděkoval a opět se chopil luku. Uslyšel jsi ránu, jak něco tupého narazilo na bránu. Jen tak tak si stačil uhnout jednomu kopí které proeltělo kolem tebe. Další šíp, další nepřítel mrtev. Další rána do brány...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:22 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Na bránu začalo bušit beranidlo.Jen tak tak uhnu hlavou když my proletí kopí oknem dovnitř.Dopadlo napodlahu a svezlo se na druhou stranu místnsoti.Snažil jsem se dostat do takového úhlu abych mohl vystřelit dolů po beranidlu.Ty rány na bránu mně znepokojovali víc než bojový rik nepřátel a jejich počty.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:32 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Naklonil jsi se a poslal jednoho z nosičů k zemi. Bylo jich ale mnoho, nemělo to cenu. Sestřelil si ještě dva, další tři střelil nměkdo djiný. Beranidlo padlo na zem. Začalo se stmívat, museli jste tu být už hodiny
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:40 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Beranidlo spadlo na zem a byl zase klid.Uvědomil jsem si že je šero.Od té doby co jsem zde byl poprvé už uplynulo spoustu času.Opustím stanoviště a vystoupám po schodech nahoru do patra podívat se jak si stojí tamní osádka a taky ač s ne moc velkou radsotí okrást další naší mrtvolu o šípy.Vím že nahoře padlo hrdině spoustu našich mužů.Podívám se kolik mají u sebe šípůa doplním si toulec.
Vemte si jejich šípy myslím že je budeme ještě potřebovat.Bojujete dobře jen tak dál.
Řeknu vojákům a zamířím dolů k bráně za kapitánem a Riw.Přitom myslím na Fleriuse.
Snad si prošel starý brachu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:43 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Kdyř jsi rpošel věž nahoru a zase dolů zamrazilo tě. Ani jeden tvých mužů ve věži nebyl. U brány stál kapitán s Riw a třemi muži. Snažili se jí zabarikádovat jak to jen šlo.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:51 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Berelase a Berila jsem nikde neviděl.Padl na mně velký smutek.Tak znás zbyl už jen Turgor a Haldan.Když jsem došel dolů viděl jsem snahu Riw kapitána a jejich mužů.Hned jsem se jim přidal pomoci.
Pane nahoře v patrech je všechno v pořádku mám dojem že beze ztrát.Jen lehká zranění.Ale stmívá se a pomalu se už nedá střílet.
Řeknu kapitánovi při práci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:54 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Budeme střílet do posledního šípu a budeme se držet až do konce. Ale děkuji za dobrou zprávu, jsou to všechno dobří muži řekl ti a přihodil prkno na hroamdu za bránou. Musíme doufat, že kníže schledá naší zachranu za důležitou a pošle sem armádu dodal s nadějí v hlase
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 12:10 pm

Dol Amroth-pozorovatelna

Není zač pane jsou.To ano pane budeme.Určitě pošle pane.Madam nevíte co se stalo s těmi muži jak přišli se mnou?
Zeptám se posmutnělým hlasem Riw když si na ně opět vzpomenu a s novým odhodláním se podívám na kapitána.V tuto chvíli my už bylo jedno zdali přijde pomoc věděl jsem že jich zabiju co nejvíc nedá mse lacino.Počkám na odpověd Riw a vyběhnu zase zpátky nahoru do patra abych mohl pokračovat v palbě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 12:14 pm

Dol Amroth-pozorovatelna

Kapitán odpověděl místo ní. Oba se připojili k mé druřině během bitvy. Poslal jsem je spolu se třemi dalšími aby nám kryli záda. Ani jeden z nich se nevrátil, nevím co s nimi je Doufal si že ještě žijí, ale nebyl čas na to myslet. Vybehl si nahoru a začal zase střílet, rány se opět začalůy ozývat
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 24, 2008 12:20 pm

Dol Amroth-pozorovatelna

Třeba se jim podařilo prorazit nebo nějak uniknout.Nebyl čas na ymšlení opět se začli ozývat nárazy do brány.
Zničte to beranidlo.
azvelím střelcům a sám začnu pálit na beranidlo.Musíme co nejdále oddálit zničení brány když padne dlouho to nevydržíme.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jul 25, 2008 6:47 am

Dol Amroth-pozorovatelna

Zase se snesla sprška střel a vojáci kolem beranidla se rozprchli. Pomalu vám docházeli šípy. Brána byla pokroucená a nemohla dlouho vydržet. Kdo nemá šípy k bráně vykřikl kapitán mohutným hlasem. Z patra přiběhlo asi 7 mužů
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise3-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise3-Rastr   Mise3-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise3-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Mise3-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: