Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:10 am

Dol Amroth

Vzbudilo tě, jak po tobě někdo skákal. Otevřel jsi oči a viděl Turgora jak tě tahá z postele. Svítilo slunce a ty sis to konečně uvědomil.... zaspal jsi. Vyběhl jsi z ubytovny sotva jsi se stačil ustrojit. Venku už čekala celá kavalerie. Kapitán Nawaki, Haldan a asi 700 jezdců. Turgor vybehl za tebou. Ruku mel na pasce, jinak byl uz v poradku i kdyz porad nemluvil. Asi jste to s nim loucenim včera prehnal že? pousmál se Nawaki
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 7:30 am

Dol Amroth

Ty dva dny uběhli jak voda Turgora včera psutili.Nohu už mněl v pořádku jen musel zotavovat ruku.Včera jsme s Fleriem,Riw a těma dvěma co my pomáhali FLeria zachránit zapíjeli můj odjezd.Do postele jsem se dostal kolem půl noci celý stahaný.Sotva jsem usnul někdo na mně začal skákat.Prvně jsem otevřel jen oko kdo mně to budí.Světlo mně udeřilo do oka že jsem ho musel hned zavřít.
Sakra už svítá.
Pomalu jak začínalo být mým zvykem jsem zaspal.Okamžitě jsem na sebe hodil věci a opásal se pásem s mečem.Ještě zelený plášt luk a toulec a byl jsem připraven vyrazit.Rychle jsem s Turgorem v závěsu vyběhl ven.Zástup už čekal a vypadalo to že jen na mně.Haldan i NAwaki se usmívali.
Ano pane trochu ano.Flerius vydrží víc než jsem čekal.
Prohodím trochu tišeji k němu když vysazuji Turgora na koně kterého nám drží Haldan a hned se šplhám za ním.BYl jsem připraven vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 8:18 am

Dol Amroth

To ani nevíš kolik řekl ti kapitán a byl bys přísahal že u toho mrknul. Tak karavano, čekají nás šíré, zelené skřetůplné pláně Ithilienu řekl kapitán a pobídl koně. Celá karavana se rozjela s duněním z brány Dol Amrothu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 8:28 am

Dol Amroth

Musel jsem se upřímně zasmát.
Ani semy to nechce zkoušet pane.
Začali jsme vyjíždět z Dol Amrtohu.Kousek od nás byl vidět knížecí palác.Stráž mněl u něj můj starý známý.Kývnul sjem mu na pozdrav.Kdo ví kdy se tu zas objevím.Kopyta celé téhle mašinérie klapala o dlažbu a vyklapávala náš odjezd.Projeli jsme branou ven z města.NA zelené přímořské pláně.
Co dělá Ranmaru pane?
Zeptám se jen tak kapitána aby řeč nestála.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:34 pm

Dol Amroth

Odjel do Osgiliathu. Má tam ukol. Ale to je jedno. My máme vlastní ukol. Musíme zastavit skuruty v Ithilienu
řekl. Dol Amroth se pomalu vzdaloval
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 12:52 pm

Dol Amroth

Jistě to je pravda.
OSgiliath.Rujna kdysi krásného města na řece.Někdy bych se tam chtěl podívat.Vybavil jsem si Ithilienské pláně a stepi a přírodu.To bude dle mého gusta a pláště.Skuruti jsou schopni maximálně to místo spálit a nedocení jeho krásu.Otočil jsem se a uviděl vzdalující se hrad.Jeden z mých přechodných domovů.Holt válka nás zavede do různých zákoutí země.
Jak se ti jede Turgore?
Zeptá mse Turgora.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:09 pm

Dol Amroth

Turgor se pousmál a zamával ti. Pořád ani slovo. Jeli jste dál celý den. Navečer se celá karavana utabořila u říčky. Snažil si se promluvit s Turgorem, ale on pořád mlčel. Protože jsi byl unavený, šel jsi si brzy lehnout. Další den byl velice nudný. K večeru vás opustila většín jezdců. Kapitán je odeslal na sever kvuli nějaké jiné misy. Dál vás jelo něco přes 50. Na kraj padalo šero když kapitán promluvil. Víte co? Pojedeme do Minas Tirith. Rád bych něco probral s knížetem. Vyspíme se tam a druhý den zase pojedeme dál.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:22 pm

Cesta do Ithilienu

Celkem rychle padl večer a kapitán rozkázal sesednout.DOvedl jsem koně k říčce aby se napil.Postavil isjme tábor a rozmístili hlídky.NA mně zorvna nepadla takže jsem měl volno.Trápilo mně že Turogor nemluví.
Turgore proč nemluvíš?Moc mně to trápí.
Žádná odpověd.Vzdal jsem to a šel spát by lsjem celkem unavený cestou.Vézt Trugora vyžaduje trochu i mé stálé pozornosti.Ráno jsme vstali časně a já konečně jednou nezaspal.Až jsem se sám divil.Zybtek dne byl ale jednotvárný.Vyjeli jsme z Dol Amrothského knížectví a v současné chvíl ijsme nevěděl kde přčesně jsme.Nějak jsem na d tím nedumal.Viděl jsem večer jednoho z velitelů jak se baví s kapitánem a pak odjíždí s většinou mužů.Zpráva kapitána mně potěšila.Minas Tirith.
To je dobrý nápad pane.Rád se tam podívám.A myslím že vojákům to zvedne náladu podívat se do halvního města.
Řeknu Nawakimu když dojedu vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:43 pm

Rammas

Smrákalo se, když jste dorazily ke zdím pellenoru. Straze vas vpustily a vam se otevrel pohled na město králů. Turgor vyjeveně zíral a ty také. Většina mužů ho již viděla, ale i tak zírali. Bylo mnohem větší a krásnější než sis představoval. Kapitán vyjel dopředu přes pole. Kolem bylo mnoho farem a stodol. Dojely jste do mesta. Straze vas vpustily. Tak, ja pojedu do sedmého kruhu, vy se ubitujte v kasárnách, straz vas tam dovedou řekl kapitán a odjel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 1:53 pm

Rammas

Vdáli jsme viděli Osgilinath.Okolí tady u Pellenoru vypadalo clekem pěkně.Stráže byli velmi ostražité.Asi to tu není zrovna bezpečné po večerech.Před nám ise otevřel výhled na Minas Tirith.Nádherné bílé město a věže.NAhoře všemu vévodila bílá citadela a bílý strom.Město bylo překrásné.Velcie se my líbila brána.Projeli jsme do města které bylo čisté a udržované.Jen my tu shcázela zelen.Té tu bylo málo.Kapitán odjel a my se vydal iza hlídkou do kasáren.Turgor ze vší té nádhery pomalu usínal a já popravdě řečeno skoro taky.Už jsem e těšil na večeři a postel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:09 pm

Minas Tirith - kasárny

Stráže vás odvedly do kasáren. Byli téměř prázdné. Turgor usnul sotva dolehnul. Viděl jsi jak na východě rudě planě Hora Osudu. Chvíli jsi jen ziral, mrazilo tě v zádech pri pomysleni jak blizko Nepriteli jste. Chtel si se jit podivat po meste, ale byl jsi unaveny tak sis rekl ze to nechas na rano.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:14 pm

Minas Tirith - kasárny

Jak to že jsou kasárny prázdné?
Nevěděl jsem co si mám ymslet.Sundal jsem Turgora ze sedla.Když jsem ho sundával ta kse probudil.Jen se ale na mně přitiskl a já ho odnesl do postele.VYšel jsem ven na balkon podívat se ven.Hradby byli osázeny hlídkami a zrovna se zavírala na noc brána.Hora osudu rudě žhnula.Děsil mně lehce pohled na ni ale v té ospalostio jsem to nevnímal.Začal jsem chápat proč jsou všude tak ostražití.Kvůli tomuhle.Město bylo krásné.Několi kvojáků odešlo do nejbližší krčmy.Rozmyslel jsem si jít za nimi a radši jsem si lehl.Byl jsem unaven.JAk jsem lehl tak jsem spal.
Ráno moudřejší večera.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:32 pm

Minas Tirith - kasárny

Konecne jsi se probudil sam. Bylo dopoledne a v kasarnach skoro nikdo nebyl. Vsiml sis jen Turgora jak si hraje s nejakym jinym klukem. Sermovali proti sobe drevenymi meci a smaly se.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:37 pm

Minas Tirith - kasárny

BYlo krásné ráno.Vstal jsem z postele ustroji lse a vyšel na balkon.TAdy slunce moc nesvítilo zakrýval ho kouř z MOrdoru, ale přesto bylo krásně.Zvuk narážejícího dřeva o dřevo.Turgor a chlapec stejně asi starý spolu sváděli,, souboj".
Turgore kapitán tu ještě nebyl?
Zeptá mse Turgora v naději na odpověd.Po odpovědi jdu na snídani do kasární jídelny.Mněl jsem hrozný hlad.Včera jsem padl do postele bez večeře a začal ose to projevovat.Hrozně my kručelo v břiše.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:41 pm

Minas Tirith - kasárny

Chlapci prestali bojovat. Dobrý den pane měl jsem vám vyřídit že kapitán je na poradě velitelů a poté se zdrží za osobní záležitostí takže vyazíte až zítra řekl ti ten druhý chlapec a pak se zase pustil do Turgora. Venku ses optal jednoho z vojáků na cestu do jídelny a´pak už šel na jisto. K snídani jsi nedostal mnoho, ale docela to zachutnalo po cestě. Nicméně jsi měl den volna a přemýšlel jsi jak ho strávit
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:50 pm

Minas Tirith - kasárny

Děkuji ti chlapče.
Na oba se usměju a vyrazím do jídelny.JAko obvykle když jsem pozdě vstal moc toho nebylo ale stačilo.Nevěděl jsem co s časem.Proto jsem ještě zašel do kasáren říct Turgorovi že se jdu projít do města a poprosil jsem toho chlapce aby mu to tady když tak ukázal a at jsou do setmění tady.VYšel jsem ven a zkusil se dostat na první okruh hradeb.
Snad mně tam pustí.Musí tam být krásný rozhled na okolí kolem.
Celková procházka dolů do kasáren byla pěkná a zachvíl ibyl opoledne proto jsem se přemístil do nejbližší hospody na jídlo a pití.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:00 pm

Minas Tirith - kasárny

Našel jsi utulnou hospůdku v prvním kruhu tak jsi zalezl dovnitř. Konečně jsi dostal pořádné jídlo a pivo. Když jsi dojedl hodil jsi na stul par minci a vydal jsi se zpátky do kásáren. Cestou jsi zahlédl kapitána jak se prochází s nějakou ženou a dvěma dětmi. Vesele si povídali a mirili do druheho kruhu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:18 pm

Minas Tirith - kasárny

Hospoda vypadala pěkně byla čístá a útulná.Měla výtečné maso a pivo.Takhle už jsem dlouho nejdl.Zlatý NAwaki.Tohle byl skvělý nápad.Do hospody vešli dva vojáci z naší karavany jen jsem je pozdravil protože sem zrovna odcházel.Viděl jse mnějakého muže s dětmi a ženou.Poznal jsem v něm NAwakiho.Děti byli kluk a holka velcí asi jako Turgor.Pokud je to jeho rodina ta kse nedivím že zde zůstal.Přál sjem mu to štěstí a pomalu kráčel ke kasárnám.Nechvátal jsem nebylo kam.DOjdu do kasáren a poohlídnu se jestli tam ještě je Turgor nebo jsou někde venku.Tohle bylo krásné město ale sužované válkou a bylo to na něm vidět lidé byli unavení a ztrápení.Den pomalu ubíhal.V kasárnách jsem si nabrousil zase jednou meč.KDyž jsem si ho prohlédl pořádně tak mněl ve spodní straně vyseklý zub.Památka na Dol Amroth a naše nedávné dobrodružství.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:25 pm

Minas Tirith - kasárny

Den přijěmně uplynul. S plným žaludkem jsi se cítil mnohem lépe. Venku se začalo stmívat když přiběhl Turgor. Už dlouho jsi ho neviděl tak veselého jako tady. Schoval jsi meč a zeptal si se Turgora jak se měl. Stále ale neodpovídal. Poslal jsi ho tedy spát. Chvíli po tom přišel i kapitán. Doufam ze jsi stravil den v Minas Tirith tak prijemne jak to slo protože zítra asi budeme spát v jiném prostředí
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:46 pm

Minas Tirith - kasárny

Turgor nemluvil.Už jsem si pomalu začínal zvykat.Ale byl štastný to se my líbilo za to jsem byl rád.Když usnul přišel NAwaki.
To asi ano.Je to krásné město.Turgor si tu naše lpřítele a je zde štatný.Mrzí mně že m uto nemůžu poskytnout.Můžu si dovolit jednu osobní otázku pane?KDo byla ta žena a děti?
Zeptá mse kapitána.Porotže mně to zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:51 pm

Minas Tirith - kasárny

No oboje spolu souvisí. Byla to má žena a dvě z mých 4 dětí. Ranmaru je nejstarší a pak mam dva syny, dvojčata a dceru, ta je z nich nejmladší. Než jsme vyrazili, myslel jsem, že bysme mohli vzít Turgora sebou, ale podle nových zpráv je tam už moc nebezpečno, takže Turgora musíme nechat tady ve městě, proto jsem myslel, že by mohl zustat s mojí ženou než se vrátíme. řekl ti kapitán
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:55 pm

Minas Tirith - kasárny

Musel jsem se zasmát.
Pane je to jako byjste my viděl do hlavy zrovna jsem vás o to chtěl požádat proto jsem se ptal.Vypadali jste velice spokojeně.Máte moc pěkné děti.Děkuji vám pane.Chci se vás ještě zeptat ví mže jste by lza Turgorem u léčitelů řekl vám něco?
Zeptá mse kapitána zas vážným hlasem.Vím že Turgor má kapitána taky rád.Proot jsem doufal že aspon jemu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 3:58 pm

Minas Tirith - kasárny

kapitán se poškrábal na hlavě. Nooo.... v tom ho přerušil příchod zkupinky vojáků z hospody. Doufámn že jste moc nehířili, zítra vyrážíme před polednem připomenuj jim kapitán a pak se podíval na tebe. No, já si půjdu lehnout, musím se vypsat, ukryty v Ithilienu nejsou moc pohodlné, dobrou noc řekl a zmizel ve dveřích
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:01 pm

Minas Tirith - kasárny

Sakra taky musí vždycky přijít když se to nejmín hodí.
Dobrou pane.
Co když my chtě lříct že ano?NA tohle téma musím ještě navázat, ale ted je čas jít spát.Ithilienský úkryty asi fakt nebudou pohodlný.Ale toto Nawakiho tvrzení sem bral spíš jako výmluvu.Pomalu se my začali klížit oči a usínal jsem s broukem v hlavě.Ale ten zmizel jen co jsme se propadl do říše bezstarostnsoti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:06 pm

Minas Tirith - kasárny

vzbudil tě zlý sen. Nevěděl si o čem byl, ale vzbudil jsi se zpocený a nervozní. Přikládal jsi to ale strachu z Východu. Několik lidí už bylo na nohou. Kapitán si právě brousil svuj krasný meč a Haldan si zašíval díru v košili. Turgora si nikde neviděl, asi ještě spal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: