Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:38 pm

Ithilien

N...n..nenechavejte me t..t...tu umrit. N..nechci umrit zastenal a krecovite sevrel tvou nohu. MUSIME VYRAZIT ozvalo se od jezdce
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 9:56 am

Ithilien

Kde je kapitán?
Zeptám se naléhavěji.
Musím to vědět!
Věděl jse mže musím chvátat.
NEboj se hochu jdeš do světa kde není žádná válka do síní ke svým otcům a za svými přáteli.Je to další cesta.Nic zlého tě tam nečeká....Konejším vojáka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:52 am

Ithilien

Vojákovi se rozsirili oci strachem kdyz te slysel. Nene...nechávejte mě tu. P..prosím zasténal. Je tam nědo naživu? ozvalo se zespodu. Hlas ztněl rozčileně a nejšpíš by byl radši pár mil odsud
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:54 am

Ithilien

Ano je tu jeden voják....
Zařvu zpátky dolů.ZAčnu pomáhat vojákovi aby vstal.
Dobře ale řekni my kde je náš velitel? Kde je kapitán?
Zeptám se vojáka když mu pomáhám na nohy.Aspon chvíli bude ještě stát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:58 am

Ithilien

Kapit...tan on..on bezel pom..oct dvoum vojakum, j..ja chtel jsem za nim.. a...a...le trefili me... v..videl jsem ho j..jak bojuje s velkym n..nacelnikem. Z...zabil ho a pak se na nej vrhl d..dalsi 4... rekl ti vojak a prskal krev. Pribezhli k tobe dva vojaci a vzali ho na kone. Kone se zranenymi odjeli. Jeden z hranicaru ktery zustal zavelel. Vsichni rychle za mnou zakricel a rozebehl se do tmy
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:05 pm

Ithilien

Dobře vojáku děkuji!
Řeknu vojákovi když ho nakládají na koně.
Nezná mani jeho jméno....PAne najdu vás at ste kde ste.
Mluvím pro sebe a koukám do stínu lesa.Přesto se ale rozejdu za hraničářem protože ted večer stejně nic nenajdu ráno moudřejší večra.Přetáhl jsem si kápi přes hlavu abych tak trochu skryl bílou tvář a pohladil jsem po jílci kapitánův.
RYchle seřadit a kupředu.
Řeknu vojáků jako nejvyšší šarže co zbyla co jsem tak koukal a rozbíhám se za hraničářem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:13 pm

Ithilien

Vyrazili jste. Hranicar bezel pekne zostra a malem vam zmizel z dohledu. Podarilo se vma s nim drzet krok jen tak tak. Asi po dvaceti minutach zabehl mezi stromy. Zdalo se ze zdejsi ukryt je vyhlouben v kopci, ktery se v lese zvedal. Hranicar vas docedl az k umne zamaskovanemu vchodu. Vnitrek byl mnohem vetsi nez ten minuli. Vevnitr se uz isetrovali raneni a vsde bylo plno hranicaru
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:18 pm

Ithilien

Funěl jsem ale únavu jsme nedával znát byl jsem hrozně vyčerpaný.Tolik ostrého běhu my moc na síle nepřidalo.Nějak jsem nesledoval cestu.Prostor byl velký ale nějak jsem nerozebíral velikost a styl úkrytu byl jsem rád že stojím.Chytl jsem hraničáře za rameno.
Děkuji vám.KDe bychom se mohli vyspat jsme vyčerpaní nebo aspon já.
Zeptám se hraničáře.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:32 pm

Ithilien

Hranicar se na tebe otocil v tom ale probehl dalsil. Nas velitel by chtel mluvit s vaším kapitánem, zavoeljte ho prosím někdo rekl
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:35 pm

Ithilien

Už jsem myslel že si budu moci odpočinout ale osud my nepřál.
Odvedte mně za vaším velitelem musím s ním mluvit.
Řeknu stroze vojákovi.Chci to říct veliteli osobně ne posílat přes vojáky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:40 pm

Ithilien

Hranicar evidentne nemal naladu ani silu se nejak dohadovat a tak se otocil a vedl te chotbou dal. Prekvapilo te jak je to velke. Nemel si ale naladu se moc rozhlizet. Hranicar ti ukazal ńa dvere a odesel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:45 pm

Ithilien

Byl jsem rád že nikdo neodporoval a já se mohl nejlépe řečeno plížit za hraničářem.Podíval jsem se na dveře na keré bylo ukázáno.Zaklepal jsem a vešel dovnitř.Nečekal jsem na vyzvání až mně pustí.POhledem jsem se zaměřil na velitele.
ZDravím vás pane jsem Rastr musím vám sdělit že kapitán během boje zmizel a nemám o něm žádné zprávy.
Řeknu svým vyčerpaným hlasem veliteli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:51 pm

Ithilien

Vysypal jsi ze sebe informace a pak jsi se zarazil. Velitel byl asi metr sedesat veliky a chybela mu ruka. V obliceji mel nekolik jizev a chybelo mu leve oko. Podíval se na tebe jako na někoho kdo mu prave slapl na kuří oko. Ven a přijdte znovu a jako človek
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:57 pm

Ithilien

KDyž my došla jeho podoba trochu jsem se zděsil ale nedal jsem to najevo.UDělal jsem čelem vzad a vyšel ze dveří.
To my říká někdo jako ty.
Běželo my hlavou.ZAvřel jsem je a zaklepal počkal jsem až my dovolí vstoupit,pak jsem vešel a postavil jsem se do pozoru nejlepšího jakého jsem byl schopen.
PAne voják Rastr se hlásí příchod pane.
Sdělím veliteli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 12:59 pm

Ithilien

Vojak se mirne pousmal, coz pri jeho vzhledu vypadalo dost desive. Co jste mi prinesl za zpravy? zeptal se chraplavim hlasem a naznacil aby ses posadil
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:03 pm

Ithilien

Usadím se a kývnutím hlavy poděkuji.
PAne při cestě jsme narazili na skuruty.BYli přímo v cestě mezi námi a vámi.ZAútočili jsme.NEvím c ose dělo kapitán se někam ztratil jak jsem se později dozvěděl troubil na roh aby se dovolal pomoci.ZAútočil na nás zlobr kterého jsem zabil.KDyž bylo p ovšem a přijeli vaši lidé kapitána jsme nikde nenašel.Jen jeho meč.
Řeknu veliteli jak nejpodrobněji v současném stavu můžu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:06 pm

Ithilien

Děkuji za zprávu vojáku řekl docela klidně. Ale zásadní informaci jste mi neřekl, kdo byl váš kapitán? zeptal se. Slovíčko "byl" se ti výžně nelíbilo a jeho stoický klid tě rozčiloval...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:09 pm

Ithilien

Omlouvám se pane.Je to kapitán Nawaki.Pane potřebujete ještě ode mne něco nebo mohu odejít mámn za sebou velice namáhavý den.
Řeknu s důrazem na Je protože kapitánovo tělo jsme dosud nenašli a dokud ho nenajdu bude stále Je.Čekal jsem jestli bude ještě něco chtít nebo si budu moci jít lehnout byl jsem dost vyčerpaný.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:14 pm

Ithilien

Kapitán vztal. Vztal velice razantně. Nawaki? Co ten tu k čertu dělal?! Jak se sakra dostal do Ithilienu?! vyjekl. Jeho klid byl ve vteřině pryč. Najendou jako kdyby źestárl o 30 let...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:17 pm

Ithilien

Jeho rychlý vzestup mně zarazil a trochu vylekal.
Neznal jsem podrobnosti proč jsme sem byli vysláni tohle jsou vojáci Dol Amrothu.Vím jen že jsme to tu měli vyčistit od skurutů.PRavděpodobně jsme posili pro vás nebo něco takového ale to jsou jen mé doměnky protože jak jsme řekl neznám podrobnsoti jenž znal kapitán.
Odpovím kapitánovi.Ta reakce vypadala divně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:22 pm

Ithilien

Proč sakra nezůstal v Dól Amrothu? K čertu musím okamžitě rozjet pátrání a najít ho rozserval se. Opravdu zvysil hlas vic nez sam chtel. Musim se sakra uklidnit v noci nemuzu vyhnat muze ven.. rekl a posadil se. Prislo ti hodne divne jak vyletel z kuze
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:23 pm

Ithilien

Pane žádám o povolení jít s vašimi muži až budete pátrat dlužím mu svou hodnost postavení a ted i jeho meč který mu musím odevzdat.Zažádám kapitána o svolení a už si nepřeju víc než jít spát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Oct 07, 2008 1:27 pm

Ithilien

To si piště, vyženu ven všechny muže co tu jsou a co jsou schopni stát na nohou. Musím ho najít za každou cenu. Prastil rukou do stolu az v nem zapraskalo. Rikal jste ze mate jeho mec? rekl najednou jako by si na neco vzpomnel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 7:40 am

Ithilien

Ano pane mám jeho meč.
Odpovím kapitánovi a vytáhnu meč z pouzdra a dám ho tak aby na něj dobře viděl.
Snad už to nebude dlouho trvat jinak jsem zítra jak mátoha.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 7:47 am

Ithilien

Kapitán se na něj se zálibou podíval, přejel rukou kolem čepele a pousmál se. Dobře ho hlídej. Kapitán ho určitě bude chtít zpátky. Zatím se jděte vyspat. Zítra musíme pročesat Ithilien řekl ti
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: