Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:10 pm

Minas Tirith - kasárny

Tma a pak jsme se s trhnutím probudil.
CO to bylo?
Několik vojáků jen bylo vzhůru zbytek spal jako zabitý.Vstanu a potichu se obleču abych nerušl ostatní.Potichu přijdu ke kapitánovi.
Pane ja kt otedy bude s Turgorem?Kdy ho odvedeme.?
Zeptá mse kapitána prootže envím kde bydlí.A byl oby dobré aby jsme ho už odvedli zachvíl ijsme měli vyjíždět.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:12 pm

Minas Tirith - kasárny

dobré ráno, čekal jsem až se jeden z vás vzbudí řekl s usměvem. Probudte ho, vysvetlete mu to a pujdeme. snidani si da na miste dodal a pokracoval v brouseni
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:16 pm

Minas Tirith - kasárny

Dobře pane.
Pomalu přejdu k chlapcově posteli.
Turgore vstávej vstávej.
Moc se mu nechtěl oale nakonec otevřel oči.
Tam kam jedu si tě nemůžu vzít sebou.Je ot tam moc nebezpečné.Proto zůstaneš u manželky kapitána.Má děti jako ty a ví mže se ti tu líbí.Nemusíš se ničeho bát za pr dní jsem zase zpátky.Tak se obleč musíme jít.
Řeknu potichu chlapci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:22 pm

Minas Tirith - kasárny

Turgor se na tebe jen podíval ale vztal a oblékl se. Kapitán vás poté odvedl do ctvteho kruhu mesta. Tak tady sídlý má rodina. řekl a otevrel dvere velkeho domu. Dovedl vás do vetsi mistnosti kde uz cekaly 4 lide. Chtěl bych vam predstavit svou zenu Haleth, sve syny Brogha a Berilla a dcerku Halret. Tohle je jeden z našich nejlepších mužů Rastr a jeho panoš Turgor obstaral kapitán veškeré představování.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:27 pm

Minas Tirith - kasárny

RYchle jsme prošli prázdnými ulicemi až do čtvté úrovně.Dům NAwakiho byl velký a vypadal moc pěkně.
Máte pěkný dům pane.
Berill....
Ujede my potichu.
Těšímně že vás poznávám a děkuji vám moc.
Řeknu s úsměvem.Pak se obrátím k Turgorovi.
Za pár dní jsem zpátky.Takže tu nezlob a bud hodný.
Obehmu chlapce abych ukončil naše loučení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:33 pm

Minas Tirith

Turgor na tebe zamával a ty jsi doufal, že se tu bude mit fajn. Haleth vam jeste dala na cestu uzlicek s koláči. Nawaki se usmál. Tohle dělá vždy když jsem tu a odjizdnim na misi, ale je skvela kucharka Dosly jste zpatky do kasaren. Zdrzeli sjte se jen chvili a vyrazily konmo na jih. Cesta nebyla tak dlouhá, k večeru jste byli na poslední výspě Gondorské moci. Tak tady necháme koně a vyrážíme dál pěšky. Do tmy musíme být 6 mil odsud protože pokud nás chytí skuruti za tmy na plání jsme mrtví řel povzbudivě kapitán a utáhl si řemen na zbroji
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:39 pm

Minas Tirith

Také jsem mu zamával.A vyrazil dolů do kasáren.Ty koláče krásně voněli.
Jsitě je skvělá kuchařka.Ti kluci jsou vám velmi podobní pane.
Je nco sjme došl ido kasáren už jsme sedlali koně a loučili se s Minas Tirith.BYlo brzo ráno.Zrovna otvírali bránu.Cesta byla delší ale když jsme jeli sem jel ijsme dýl.ODevzdali jsme koně a připravili na pěší pochod.Srovnal jsem si na zádech luk a toulec a vyrazil vedle kapitána.
Velmi povzbuzující pane.
Řeknu napůl s vážnou tváří napůl s úsměvem.Mněl sjem dobrou náladu už jen proto že Turgor byl spokojený a v dobrých rukách
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Aug 25, 2008 4:51 pm

Ithilien

Rychle se stmivalo a ty jsi premyslel zda vam zkutecne hrozi smrtelne nebezpeci, nebo zda vas chtel kapitan popohnat. Videl jsi jak se v dalce rysuje velika skala trcici jako hrot ze zeme. Divil ses proc mirite k velkemu kameni. Teprve kdyz vas kapitan zavedl tajnou cestou dovnitr uvidel jsi co to je. Skala byla duta. Uvnitr bylo nekolik hranicaru. Bylo tam teplo, byli tam zasoby, jen spat se muselo na zemi. Kapitan se rozhlidnul. Kdy se vrati vas kapitan? optal se hranicaru. Ti jen zakroutili hlavou. No tak se tu nejak uvelebte. Rano zase vyrazime dal rekl vam
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:31 am

Ithilien

BYl jsem rád že jsme Turgora nechali v MInas Tirith.Padala tma a to ještě rychleji tím že tady bylo nebe zahaleno černými mraky z Mordoru.Všichni jsme spěchali.Všiml jsem si Haldana jak se stále nervozně otáčí.Takhle jsem ho ještě neviděl.Nikde nebylo nic jen ten šutr před námi.
To se jako máme ukryjt na těch holejch stěnách?
Nechal jsem to na kapitánovi.A hle ten nás vyvedl klikatou cestičkou až do úkrytu hraničářů.Několik z nich šahalo po mečích, ale když viděli že jsme to my tak se zase vrátili ke svým povinsotem.Většinou spaní.Na ni jsem nečekal a hne vyplnil kapitánův rozkaz.Lehl jsem si do takového výklenku.Topulec jse msi ddal pod hlavu a přikryl se pláštěm.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 2:00 am

Ithilien

Kapitán měl pravdu. Postel v Minas Tirith byla mnohem pohodlnější. Když vás tam přišlo 50 bylo tam najednou trošku těsno. Usínal si s tím, že tě tlačí nějaký kamínek... Ráno jsise při vztávání zase málem přerazil o hraničáře, který spal kousek od tebe. Většina lidi už byla vzhuru a nějaký hraičář po tobě hodil jabko když viděl že jsi vzhůru.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 2:10 am

Ithilien

Udělal jsem blbost že jsem si pod sebou to místo nevyxčistil.V boku jsem mně lzaraženej kamínek a nedal my usnout než jsem si na něj zvykl.Probudil jsem se o ještě rozepsale jsem koukal po jeskyni.Opět jsem byl jeden z posledních vstávajících.Koutkem oka jsem zahlédl předmět letící mým směrem.Chytil jsem ho takovou rychlsotí že jsem nevěděl že jsem jí schopen.JIank by se my rozpleskl o hlavu.BYlo to jabko.
I ta strava byla lepší.
Dík.
A zakousnu se do jabka ještě sedím na zemi protože jseme obklíčen spáči které bych vzbudil kdybych se přez ně pokusil dostat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 5:19 am

Ithilien

V ukrytu bylo rusno. Vojaci pobihali sem a tam a tam a sem, jedlo se a povídalo se. Hraicari tady asi byli uz dooouho a tak zjistovali novinky. Kapitán se kousek straou bavil s vžším mužem.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 6:29 am

Ithilien

Jeskyně nebyla stavěná na tolik mužů naši se pletli hraničářům pod nohy a naopak.PAnoval tu malý řízený chaos.Konečně jsem měl toli kmísty že jsem se mohl oblíct a ozbrojit.Luk a toulec jsem zatí mnechal u stěny.Te nmuž s který mse bavil kapitán vypadal autoritativně.Nejspíš to byl zdejší velitel.HAldan zrovna seděl v kruhu hraničářů kterým vykládal novinky co nového v Amrothu a Minas Tirith.Možná ještě víc co se doslechl v hospodě.POmalý mkrokem jsem vykročil ke kapitánovi pro rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 7:01 am

Ithilien

Došel jsi ke kapitánovi. Cestou jsi šlápl na hraničáře a přerazil jsi se o jednoho z vojáků. Kapitán tě pozdravil. Chtěl jsem ti představit kapitána Faramira, jednoho z nejlepších kapitánů v celém Gondoru ukázal Nawaki na muže a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 7:11 am

Ithilien

Cesta byla krkolomná a neobešla se bez nadávek a mého málem pádu k nohoum kapitánům.
Těší mne pane.
Mířně se pokloním.
Faramir kapitán gondoru a syn správce Denethora.To je čest.
Pane máte to tu útulné, ale ne stavěné na větší počet mužů.
Řeknu kapitánovi s úsměvem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 7:58 am

Ithilien

Tohle místo zažilo už mnohem větší počty mužů pousmál se kapitán Faramir. Zřejmě byl velice nevyspalý, protože poté zívnul. Prominte... rekl omluvně. Kapitán Nawaki na tebe kývnul Probudte naše muže, odcházíme řek tobě a dvoum dalším co stály vedle
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:05 am

Ithilien

Rozkaz pane.
Většina už byl vzhůru jen malý hlouček jich ještě spal dopracoval jsem se až k němu.Cestou jsem si vzal luk a toulec.
Vojáci vstávat vyrážíme dál.
Řeknu vojákům a počkám dokud se všichni neproberou.Protože jak je znám hned jak bych odešel spali by dál.Poté jsem se vrátil ke kapitánovi.Vojáci už byli skoro připraveni.Jen pár opozdilců se ještě strojilo.
Pane myslím že jsme pomalu schopni vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:37 am

Ithilien

Výborně. Potom tedy naschledanou pane kapitáne, snad se ještě uvidíme, dejte na sebe pozor... Tak karavano, vyrážíme, budeme procházet nebezepečným uzemím takže mějte oči na stopkách řekl kapitán a vyšel z ukrytu. Ostatni vyšly za ním. Venku bylo hezky, jen foukal silný vítr.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 8:43 am

Ithilien

Sbohe mpane at se vám daří.
VYjdu ven za kapitánem náhlý silný poryv větru mně málem srazí na zem.Už jsem se těšil až budeme níž.Nyní jsme vstupovali tam kde není už nic jistého.Luk jsem nesl v ruce ne přehozený přes rameno jako vždycky.Šli jsme za stálého nervozního otáčení.
Fleriusi co bych ted za tebe dal.
S ním to bylo vždycky v pořádku protože dopředu věděl kde jsou nepřátelé a my mněli dost času se připravit.Vypustil jsem myšlenky a soustředil se na pochod a okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 10:56 am

Ithilien

Naším ukolem je rozprasit skuruty. Melo by jich tu bejt snad par stovek. Takze, musime dojit do dalsiho ukrytu. Tam se spojime s dalsi jednotkou a budeme cistit Ithilien. Kdo se se skuruty nestkal tak to neni to same co skreti. Skreti jsou zbabelci, kteri se rozutecou kdyz obet kousne, ale skuruti ne. Ti bojuji az do smrti, jsou velcí jako člověk a velice nebezpeční tak je nepodcenujte řekl kapitán a vel vás dál celý den. Kdyz se zacalo stmívat pribehl jeden ze zvedu. Pane, skuruti pred nami, je jich asi 40 a tabori. Jsou hlucni a nevi o nas, zatim
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:14 pm

Ithilien

Něco už jsem o skurutech slyšel nic pozitivního.Tohle mně utvrdilo.ZAhlédl jsem zvěda jak k nám běží.
Pane zvěd.
Vyslechl jsem si co zvěd řekl.Sice to patřilo jen kapitánovi ale byl jsem dost blízko abych to zaslechl.Trochu nervozně jsem se ošil.BYli to moc klidné dny na to aby se neskazili.Je čas pobít pár Mordořanů.Podívám se na kapitána s očekáváním rozkazů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:20 pm

Ithilien

Kapitán ztisil hlas. Takze, nepritel se objevil drive nez jsém cekal. Takze, pripravte si luky, mirte presne, musime se jich zbavit rychle a dokonale. Nesmi nas nikdo sledovat kdyzpujdeme do´ukrytu a necheme ´vzbudit nezadouci rozruch. Takze vy zprava, vy zleva, my pujdeme zepredu a vy zezadu, musime je dokonale obklicit. vydal rozkazy a rozeslal muze na vsechny strany. Tebe s temi kdo meli jiz zprava
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:39 pm

Ithilien

Šli jsme ve skupině asi po 12.Pro jistotu už jsem založil šíp do luku.Pomalu se přibližujeme zprava k táboru obešli jsme ho obloukem aby jsme nebyli spozorováni a ted jsme se postupně rozmystovali podél tábora.Stáli jsme ve stínech stromů chráněni našimy plášti.Připraveni vystřelit.Čekal jsem že první vystřelí družstvo kapitána Nawakiho prot jse mzamířil na skřeta co ke mně seděl zády a vypadal že ohlodává nějaké maso.Všichni stáli klidně a potichu.Už stačilo jen aby přišel povel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:52 pm

Ithilien

Povel stale neprichazel. Skreti zrejme neco zavetrili protoze zacali sahat po zbranich, v tom priletel prvni sip. Ze vsech stran se spustilo krupobití, Viděl jsi jasně skreta se ctyrmi sipy v tele jak se rozebehl proti vam...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 12:55 pm

Ithilien

Ten můj se začal sápat po meči který ležel vedle něj.Když jsme je obcházeli ze všech stran jistě cítili nějaký závan.Přiletěl první šíp a proti ná mse řítil skurut vypadl jak jehelníček.
Pal!
Řeknu skoro jen tak protže všichni už jsme vystřelili.VYstřelím po skurutovi do oblasti vršku hrudi.Jak vystřelím hned přebíjím pro případný další výstřel.Pokud skřet padne vezmu si na mušku dalšího a vystřelím.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: