Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 9:36 am

Ithilien

Tetivy zadrnčeli a vylétlo méně šípů než jsem čekal.Obr se vydal mým směrem v první chvíly jsem trtochu zazmatkoval, ale pak jsem se rychle vzpamatoval.Začal jsem ustupovat abych byl mimo dosah.
Palte znova rychle!
ZAřvu na vojáky a snažím se navádět zlobra tak abych ho navedl do prostřed mýtiny.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 9:52 am

Ithilien

Obr tě zřejmě zpozoroval. Byl mnohem rychlejší než si čekal. Udělal dva kroky a máchl po tobě rukou. Jediné co tě zachránilo byla další sprška šípů která obra sice na chvíli paralizovala ale taky rozzuřila. Obr vztekle prašti do země. Zem se zachvěla. Nestačil si udělat ani pár kroků pryč když se obr za tebou rozeběhl znovu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 9:58 am

Ithilien

Sakra ten je rychlej.
Šípy ho zpomalily a já mohl uběhnout dál.
Miřte mu na hlavu!!!
Zařvu na vojáky když se snažím utýct.RYchle tasím meč který my překážel v běhu a v dostatečné vzdálenosti se otočím.Bud ho ted zabijou nebo budu mít co dělat s rozzuřením zlobrem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 11:10 am

Ithilien

Otočil jsi se a najednou si vysel ve vzduchu. Meč ti málem vypadal z ruky. Obrovska ruka te zvedla do vzduchu. Vojaci vystrelily jeste jednou ale bez ucinku
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 11:16 am

Ithilien

Doprčič.
Zařvu když chytám meč kterej my padal.Zlobr byl abnormálně odolný vůči naší střelbě.Snažil jsem se dosáhnout mečem někam kde bych ho citelně zranil pokud to nejde snažím se ho seknout kam jen můžu abych se dostal na zem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 12:22 pm

Ithilien

Seknul si parkrat obra ale tvuj utok nemel zadny ucinek. Obr tebou machnul a hodil s tebou o zem. Ta obrovska sila ti vyrazila dech. Stezi si se sebral ze zeme. Svuj mec jsi nikde nevidel, ale vsiml sis kapitánova. Trcel z velkeho skurutiho nacelnika
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 12:47 pm

Ithilien

Dopadl jsem na zem a popadal dech jen co jsem ho popadl začal jsem opět vydávat rozkazy.
Palte do něj co to pude přece není nesmrtelnej!Ušlape všechny raněný co tu sou.
Zařvu na vojáky a rychle se rozběhnu k meči kapitána.Trčícího z hrudníku abnormálně velkého skuruta.Chytnu ho do obou rukou kapitánův meč a připravím se na nejhorší.Utíkat nemá smysl bud padne nebo padnu já.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeThu Sep 25, 2008 11:21 am

Ithilien

Meč byl obdivuhodně lehký. Obr se blížil. Cestou odhodil vojáka který se mu pokoušel skřížit cestu s kopím. Už jsi nai nevěděl zda někdo střílí. Obr byl téměř u tebe. Vydal mohutný pokřik až ti začalo zvonit v uších, byl jsi ale připraven neustopit ani o píď
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 3:33 pm

Ithilien

Voják padl na stranu ani jsem nestihl vykřiknout aby mu nechodil do cesty.Obr se blížil rychle pro mne se čas jakoby zastavil.Potěžkával jsem v ruce kapitánův meč.Obr zařval až se my rozezněli v uších zvony.Čekal jsem až přijde blíž.Postavil jsem se do útočného psotoje a byl na něj připraven.
Snad to vyjde.
Chci počkat až bude na dosah provést klamný krok doprava a jít do leva a prudce seknout po obrovi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat Oct 04, 2008 4:07 pm

Ithilien

Obr byl natolik tupý, že si žádného výpadu nevšiml. Podařilo se ti uskočit stranou a máchl si mečem po jeho noze. Promáchl si však vzduchem. Aspon sis to myslel než se ozval strašlivý řev a ty jsi zjistil, že meč se černá krví obrovské nestvury. Obr zakolisal, otocil se a machl po tobe svou obri tlapou
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 8:20 am

Ithilien

Až lehce jsem se vyhnul obrovi že jsem nemusel ani ten výpad dělat.Ale jsitota je jistota.Celou svou silou jsem švihl proti obrovi.šlo to moc lehce!
Já ho netrefil.
Čekal jsem osudovou ránu ale ta nepřišla.Jen řev obra a černá skvrna na meči ukazovala že jsem se trefil ani jsem encítil žádný odpor.RYchle jsem se vyhnul obrově ráně a zaútočil trvdě na jakoukoli část obra co jsem měl v dosahu.Krev se ve mně vařila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun Oct 05, 2008 8:49 am

Ithilien

Doslo ti jak mohl kapitan tak lehce krajet skrety. Obrova tuha kuze nebyla pro mec zadny problem. Sekl jsi ho parkrat po ruce. Obr zarval a vytrhl ze zeme vrostlý strom a svihl s nim proti tobejako kyjem
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 11:14 am

Ithilien

Z čeho ten meč sakra je?
Ptal jsem se sám sebe což se my málem stalo osudným když jsem tak tak stihl uhnout ráně od zlobra.VYhnul jsem se další ráně a překonal nutkání nastavit meč.Tohle by nemusel vydržet.Hned jak jse mse vyhnul šel jsem k zlobrovi na tělo.Abych se dostal z dosahu klády.Jeho ruce už pro meč nebudou takový problém jako strom rychle jsem zaútočil dokud to šlo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 12:38 pm

Ithilien

Probehl si pod uderem stromu a vrazil obrovi mec az po jilec do bricha. Ozval se priserny rev a obr se skacel na zem. Mec zustal vezet v obrove brise a vytrhl se ti z ruky. Obr padl nazad a zustal lezet bez hnuti.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 12:46 pm

Ithilien

Velkou silou jsem zarazil meč obrovi do břicha.Nevím jak se my to povedlo pač jsem měl meč až ve výši ramen.Hned jak spadl a přestal jevit známky života rychle jsem k němu přistoupil a snažil se vyndat meč z břicha.
KDyž jsem ho vyndával rychle jsem se rozhlížel po okolí co se děje v okolí.Měli byjsme odsud sakra rychle vypadnout.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 12:48 pm

Ithilien

Vojaci se sebehli u obrovi mrtvoly. Nekteri jeste pomahali ranenym, tobe ale bylo jasne, ze se velice brzo skuruti vrati a ze je cas zmizet. Preci jen v noci meli skrei moc velkou vyhodu a ty jsi ani nevedel kde jsou
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 12:51 pm

Ithilien

VYtáhl jsem meč a zastrčil ho do pouzdra než najdu kapitána.
Rychle sezbírejte ranněné musíme vyrazit osádka v úkrytu jsitě musela slyšet náš roh pokud tam teda někdo je.KDe je kapitán viděl někdo kapitána?
Rychle křiknu po vojácích moc jsem mu toho dlužil nemůžu ho tu jen tak nechat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 12:57 pm

Ithilien

videl jsem ho na kopci, s dvema vojaky. troubil na roh. Bezeů jsim k nim, ale zranili me ozval se jeden z ranenych ktereho prary visel na ramenou dalsimu vojakovi. V ten moment jsi uslysel dusot kopyt. Blizila se zkupinka asi dvou tuctu jezdcu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:03 pm

Ithilien

Dobře díky vojáku.
Ohlédl jsem se směrem na kopec.Když jsem uslyšel dusot na zemi rychle jsem tasil.Nevěděl jsem o koho jde.
Připravit se k obraně jestli nás někdo přijel dorazit at je to se ctí!
Řeknu vojákům a stavím se do střehu proti potenciálnímu nepříteli.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:10 pm

Ithilien

Vojaci se pripravili. Jeden z jezdcu prijel blize a sesednul. Se zvednutymi dlanemíi prisel bliz. Byl to jeden z Ithilienskych hranicaru. Nasi zvedi nam prinesli zpravy o tom co se tu deje. Musime rychle odsud vysipal na tebe bez predstaveni ci dalsich serepetcek
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:13 pm

Ithilien

Sklopil jsem zbran když jsem zjsitil že je to jeden z Gondorských vojáků.
Dobrá děkuji vám ještě musím nahoru náš kapitán......Nemůžu ho tu nechat pokud jhe raněný.
Kývnu směrem ke kopci kde měl být udajně kapitán naposledy viděn.Nelíbil ose my to že bych ho tu měl nechat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:19 pm

Ithilien

Nalozte ranene na kone a fofrem zavelel na vojaky. Ty jsi vybehl na kopecek. Tam lezeli dva vojaci, roh a asi tucet mrtvich skurutu. Podle toho ze jednomu chybela pulka tela musel tu kapitan byt. Podle mista kde si ale nasel mec asi sesel niz... kazdopadne jsi ho nikde nevidel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:23 pm

Ithilien

Rychle dělejte jak říká.
ZAřvu na vojáky a rychle vyběhnu nahoru na kopec.Cestou přeskočím několik mrtvých skurutů.Nakopci je hoová spust ale kapitán nikde.
Sakra kde jste pane?
Zeptám se ticha na kopci.Pokud se my náhodou nic neozve v což doufá má dušička tak seběhnu dolů zpátky k vojákům co už odjíždí.Ted sám v lese plném skurtů nic nezmůžu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:28 pm

Ithilien

Uz si chtel sebehout z kopce, kdyz te neco chytlo za nohu. Lekl ses a uz ses chtel ohnat, k sis vsiml ze je to jeden z vojaku. Vypadal strasne. Ze zad mu trcelo nekolik sipu a z ust mu tekla krev. Skoro dite, napadlo te
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Oct 06, 2008 1:30 pm

Ithilien

SKoro jsem toho neštastníka přetnul.Viděl jsem že mu enní pomoci.BYl mladý nemohlo mu být víc jak 17.Měl dětský obličej.
Kde je kapitán?
Zeptám se ho když si k němu kleknu.ABych ho slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: