Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 9:08 am

Minas Tirith

Rozkaz pane.Nebojte jsem připraven vždy.
Postavím se do pozoru a opustím místnost.
Co ted?
Asi zajdu za Turgorem.Vyrazím směrem kde je dům kapitána Nawakiho.Po tom malém už se my celkem stýská.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 9:32 am

Minas Tirith

Prošel jsi městem až k domu. Bylo dnes mnohem tišejí než minule. Přededveřmi jsi chvíli váhal a pak jsi zaklepal. Ozvali se kroky a otevřela ti Nawakiho manželka. Ve tváři měla podivně klidný výraz. Dobrý den, pojďte dál. Turgorovi se po vás už moc stýská řekla a pozvala tě dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 9:36 am

Minas Tirith

Šel jsem městem.Všude bylo ticho nevím čím to ale ani na uici nebyli moc lidé jen vojáci.Vteřinku jsem stál s rukou připravenou zaklepat.Pak jsem zaklepal a poslouchal kdo otevře.
Dobrý den děkuji madam.
Řeknu uctivě a jdu za ní do domu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 10:44 am

Minas Tirith

U stolu sedela kapitanova dcera. Dloubala do jidla ale vubec nejedla. Dáte si neco? zaptala se tě Nawakiho manzelka slusne
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 10:49 am

Minas Tirith

KDyž jsme viděl malou jak se dloube v jídle bylo asi jasné proč.
NE děkuji jste laskavá jsem tu jen na skok mám ještě nějaké povinosti.
ODpovím a trošku zalžu.Pláštěm zakryju meč aby ho nebylo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:00 am

Minas Tirith

Asi hledáte Turgora. Je venku, hraje si s dvojčaty a dalšími dětmi. Když půjdete do třetího kruhu tak je tam zelený plácek. Tam jsou nejčastěji. A pokud jde o manžela nevyřítejte si nic. Vím že žije, cítím to řekla i když bylo vidět, že si dělá starosti
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:08 am

Minas Tirith

Děkuji madam, ale nemůžu stále jsem mu byl někde poblíž a pak my zmizel.Udělám c obude v mých silách abych ho našel.Ještě jednou děkuji a nashledanou.
Mírně se ukloním a vyrazím do třetího kruhu hledt ten údajný plácek a Turgora.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:26 am

Minas Tirith

Přišel jsi do třetího kruhu. Plácek jsi nemohl najít. Nakonec jsi se zeptal někoho z místních a ten tě poslal velice uzkou uličkou mezi dvěma domy. Protáhl si se mezi domy stěží. Bylo to ipravdu uzke. Otevřel se ti pohled na zelený plácek uprostřed kameného města. Na palouku pobíhalo asi 6 dětí a třískali se dřevenými meči
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:33 am

Minas Tirith

Nikde jsem ho neviděl proto jsem zastavil jednu ženu která my ochotně ukázala.
Kdybyste věděla jakou zprávu jsem přinesl jistě by jste tak ochotná nebyla.
Pomyslím si pochmurně.PRotahuju se škvírou mezi doby kde jsem měl co dělat toulec jsem měl plný šípů takže jsem byl ještě širší.Naštěsztí ale jsem prošel.KDyž jsem viděěl děti jak bojují dřevěnými meči musel jsem se zasmát.Prvně jsem chtěl potichu ale pak jsem se zasmál normálně nahlas.
Hledám Turgora.
Slunce svítilo přímo mně do očí takže rozeznat kdo je kdo bylo opravdu těžké.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:47 am

Minas Tirith

Uvidel si Turgora. Prave "zapichl" jednoho z chlapcu. Ten spadl na zem a zacal predstirat smrt. Pak se do nej pustila dvojcata. Uzyval se zvuk narazu dreva o drevo. Turgor odolaval presila dvou docela dobre. Mezitim pribehli dalsi ti druzi dva a zase se z toho stal chumel. Nikdo si te zatim nevsiml
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:52 am

Minas Tirith

Líbilo se my jak bojují.JAk je to opravdé.Byl jsem pyšný že ,,zabil"jenoho z nepřátel.Pomalu a potichu jsem kráčel k tomu ,,mrtvému" abych si od něj půjčil jeho meč.Naznačím mu at je potichu.Jestli my to vyjde mohl bych je trochu překvapit když se zapojím.S úšklebkem jdu vpřed.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 11:56 am

Minas Tirith

Tvuj omysl byl odhalen. Turgor najednou vykrikl.Nepritel vsichni na něěěěj Dvojčata tě taky poznala. Na něěěj vykrikli vsichni. Vsech pet se na tebe sesypali a povalali te na zem.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:09 pm

Minas Tirith

Turgor zvedl zrovna hlavu a naše pohledy se střetli jeho tvář se změnila do šklebu který se my moc nelíbil.Všichni i mrtvola se na mně vrhli dvě děti jsem stihl vzít do náruče ale zbytek mně povalil.Dostal jsem několik lehkých zásahů meči do hrudi.Ani jsem to necítil.
Dobře vzdávám se vzdávám se Gondor vyhrál!
Řeknu celý rozesmátý.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:10 pm

Minas Tirith

Vyhráli jsme začali jásat kluci a Turgor na tebe skočil. Stýskalo se mi řekl ti a zazubil se. Ostatní tnaocivali kolem a jásali
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:26 pm

Minas Tirith

Zvednu se a chytnu chlapce do náruče.
Mně taky Turgore, ale jsem tu jen na chvíli zanedlouho zase odjíždím pryč.Jak ses měl celou dobu?Doufám že si byl hodný?
Řeknu rozesmátě chlapci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:35 pm

Minas Tirith

Já jsem byl hrozně moc hodný. Prej sem hodnější něž dcojčáci kdy byli usmál se Turgor. Obě dvojčata na něj vyplázli jazyk a pak se rozesmáli. Vypadalo to, ze maji z otece malej jednoho z mayar ktereho nikdo neporazi takze se o nej vubec nebali
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:45 pm

Minas Tirith

Tak to jsem rád, ale divím se jak tě znám.JSem rád že jsem tě viděl, ale budu muset zase do kasáren kdyby pro mně posílali.Takže si pěkně hrajte a at vyhraješ brzy budu zpátky.
Řeknu a položím ho na zem, bykl jsem rád že děti si nic nedělají z toho že otec zmizel.
Aspon někdo.
Pomalu vyrazím zpět do kasáren.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 12:59 pm

Minas Tirith

To uz zase jdes? podival se na tebe Turgor smutně. Vzdyt si se teprve ted vratil dodal. Vsiml sis ze ti Turgor zacal tykat, to nikdy nedelal ale nějak ti to nevadilo
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 1:03 pm

Minas Tirith

Turgore.Moc rád bych tu s tebou zůstal.Ani nevíš jak mám ale ještě nějaké povinosti a kapitán si mně vyžádal abych byl následující dny okamžitě připraven odejít takže musím jít.Rozkaz může přijít kdykoli.
Podívám se smutně na Turgora a při slvoě povinosti na kapitánovi děti.Mohl jsem se ještě zdržet kapitán my dával den ale já nechtěl.KDyž jsem musel sledovat děti kapitána a nevědět c os ním je trhalo my to srdce a to jsem nesnesl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 1:31 pm

Minas Tirith

Aha tak to je skoda. Ale az se vratis tak musime nekam na prochazku. To tatove delaji rekl Turgor usmal se a uprel na tebe svoje velke oci.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeWed Oct 15, 2008 7:37 am

Minas Tirith

Já vím že ano a slibuju že ti to vynahradím a at je porazíš jasné panoši?
Řeknu rozesmátě a otečím se abych se mohl protáhnout uličkou a zamířit zpět do kasáren kde chci čekat na rozkaz od Boromira.Byl jsem rád že už jsem neviděl pohledy dětí kapitána.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitimeWed Oct 15, 2008 10:43 am

Minas Tirith

Turgor se trosicku zamračil kdyz jsi mu rekl panoši ale pak se zase usmal. Ty jsi se otocil a zmizel si v ulicce. Cestou do kasaren jsi dumal kdy asi tak prijde rozkat a kolik casu jeste asi mas
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: