Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:33 pm

Ithilien

Zprávce je zanedbaný jinou prací. Nepřijímá nikoho řekl ti suše strážný. Docela te to dohralo jak s tebou jedna, ale Denethor byl stary a moudry clovek a v dnesnich dnech mel urcite napylno, tohle si mu ale proste rict musel
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Oct 09, 2008 10:53 am

Ithilien

Sakra přes hraničáře se zachvíli převalí nebo už převalili skuruti a já se tu s ním handrkuju.
Dobře tak jinak.Tisíce skurutů se dali do pohybu poslílá mně kapitán hraničářů nevím jeho jméno.Byl zmrzačený neměl oko.Pokusí se je zdržet.
Řeknu o dost naštvanějším tonem.Ten strážce mně štval tam umírají dobří vojáci a mně tady zadržuje nějaký znuděný strážný.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Oct 09, 2008 3:56 pm

Ithilien

Měl byste se z té kocoviny jít vyspat vojáku. A radši dost rychle. Nejsme na podobné řeči zvyklí odbyl tě strážný. Musel sis připustit že ta historka zní dost neuvěřitelně ale musel jsi to správci říct. Byl sis ale dobře vedom toho že správce by asi nebyl nadšený kdybys strážemi vyrazil dveře...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Oct 12, 2008 11:12 am

Ithilien

NEmám kocovinu.Kapitán Nawaky z Ithilienu podjehož velení spadám je nezvěstný.Většina našeho oddílu pobitá.V Osgiliathu jsou jednotky které semnou přišli i hraničář od toho kapitána co mně poslal.
Nevrhl vrhnu na strážce tohle není dobré proč my nevěří?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Oct 12, 2008 1:14 pm

Ithilien

Druhý ze stráží byl zřejmě min podrážděný. Půjdu vás ohlásit, pokud jste blázen tak z vás správce svleče kůži, pokud ne bude ho to jistě zajímat řekl a vešel dovnitř. Druhý se za ním podíval jako by byl taky blázen
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 8:43 am

Ithilien

Děkuji vám.Je to naléhavé.
Řeknu druhému strážnému a sleduji jeho záda jak jde do citadeli.Ještě že někdo je tu normální snad mně správce přijme.
JEstli mně nepřijme tak se obětujou zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 8:53 am

Ithilien

Spravce vas prijme okamzite rekl vojak kdyz vysel z Bílé věže. Je velice zvedavi na zpravy ktere nesete dodal
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 8:57 am

Minas Tirith

Děkuji vám.
Ještě jednou poděkuju a rychle zamířím dovnitř do citadeli.ZAmířím rychle k správcově křeslu.Nevšímám si výzdoby jen spěchám za svým posláním.Zastavím se a pokleknu před správcem.
Ctěný pane.Přináším zprávy od hraničářů z Ithilienu.Černá vojska se dala do pohybu.Tisíce skurutů kráčí naším směrem.HRaničáři se je pokusí zdržet a ještě bych chtěl říct že výprava kapitána Nawakiho byla z části úspěšná.Vybili jsme bandu skurutů ale Nawaki se ztratil neznámo kam a my máme dost ranněných.
Řeknu správci Gondoru s patřičnou finesou a důležitostí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 9:10 am

Minas Tirith

Správce tě poslouchal bez hnutí. Až sis říkal zda vůbec poslouchá. Kdyz jsi domluvil tak zvednul hlavu. Špatné zprávy. řekl potichu. Vojska temného pána se hnula jak jsem očekával a my jsme ztatili jednoho z nejlešách velitelů řekl zcela bez emocí. Skoro se zdálo, že ho to vůbec nezajímá. Děkuju vám za zprávy vojáku. Až bude třeba zavolám vás řekl a pokýval že máš jít
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 9:27 am

Minas Tirith

Sakra poslouchá mně vůbec?
Dobře pane.Není zač.Kapitán se najde jeho tělo jsme nenašli.
Pokloním se a vykročím směrem pryč z citadeli pokynu hlavou strážci který mně pustil a i tomu co mně pustit nechtěl.Rychle sednu na koně.Chtěl bych vidět Turgora ale nemůžu si dovolit potkat děti NAwakiho ani jeho ženu.To prostě nemůžu.Proto když sjíždím do kasáren dávám si pozor aby my nebylo vidět do obličeje.Zajedu do kasáren kde nechám napojit koně a sám jdu na jídlu.S nikým se nevybavuji a když se najím tak jdu spát.Byl jsem celý rozlámaný.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:27 am

Minas Tirith

Proslidil jsi se az do kasaren. Usinul jsi driv nez si dopadl na postel. Bylo toho na tebe moc a byl jsi unavenej. Ráno tě vzbudilo tlučení na dveře
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:30 am

Minas Tirith

Ve snech se na mně odevšud řítili skuruti.Bojovali jsme s nimi.Skurut který byl proti mně se náhle změnil v kapitána Nawakiho a něcco my říkal.Neslyšel jsem.Velké rány a já se probral.Vytrhl jsem meč z pouzdra.
co se děje?
Proběhlo my hlavou a stále s mečem v ruce jsem šel otevřít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:35 am

Minas Tirith

Pane? Nesu vám zprávu od kapitána Boromira ozvalo se zpoza dveří
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:39 am

Minas Tirith

JIstě.
Dám meč stranou a otevřu dveře.
Tak co pro mně máš?
Zeptámse poslíčka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:42 am

Minas Tirith

Pan kapitán říká, že jste udělal Gondoru neocenitelnu službu a že si máte vzít aspon den volno. A potom ze mate prijit za nim do kasaren v sestem kruhu. vysypal ze sebe poslíček
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 11:46 am

Minas Tirith

Dobře děkuji ti.
Den volna co budu dělat?
Stále jsem se necítil úplně fit proto jsem zalezl zpět do postele kde jsem zůstal až do večera.PAk jsem stal a připnul jsem si meč a oblékl si plášt opatrně jsem vyrazil do spodních pater kde jsem zalezl do putyky kam děti zaručeně nejdou.Nechtěl jsem je potkat.Mé srdce bylo zalito smutkem.KDyž jsem později odcházel zpěz do kasáren bylo už něco po půlnoci.Lehl jsem si a pokusil se spát ale byl jsem tak vyspalí že jsem zabral asi jen na půl hodiny.Ráno jsem se plně připravil a vyrazil do šestého kruhu za Boromirem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 12:24 pm

Minas Tirith

Kapitána jsi poznal ihned. Vypadal skoro steně jako kapitán Faramir. Seděl na stoličce a povídal si s vojáky. Hlasitě se smál a byl dobře naladěn. NEzaregistroval tě ale
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 12:27 pm

Minas Tirith

KApitán byl rozpoznatelný hned.Faramir mu byl podobný a byl to ten největší muž v místnosti.Byl jsem rád že má aspon někdo dobrou náladu.
Kapitáne.Voják Rastr se dostavil na váš příkaz.
Řeknu v pozoru kapitánovi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 12:43 pm

Minas Tirith

Zdravím vás. Hodně jsem o vás slyšel. Kapitán Nawaki o vás básnil. Dokonce i kníže Imrahil a to je co říct. Sice jsem si myslel že jste trochu vyžší, ale to nevadí zahlaholil. No asi jste zvedavy proc jsme vas sem nechali privest cozeptal se
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 12:46 pm

Minas Tirith

Jistě kapitán Nawaki...
řeknu ponurým hlasem při vzpomínce na kapitána.
....kníže Imrahil?
Zopakuju trošku překvapeně.
Mně má výška postačuje pane a ano celkem jsem zvědavý.
Řeknu už uvolněně.Věděl jsem že s ním bude podobné jednání jak Nawakim.Aspon jsem v to doufal.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 1:18 pm

Minas Tirith

Máme důležitý úkol. Brzy se strhne bitva o Osgliliath. Temné vojsko se nezadržitelně blíží. Musíme ho zastavt za každou cenu. Našim úkolem bude probít se za linii nepřátel a zneškodnit velitele nepřátel, tebe sme vybrali jako jednoho ze členů našeho týmu řekl ti kapitán
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeMon Oct 13, 2008 1:29 pm

Minas Tirith

Trochu mně to zaskočilo ale byl jsem rád.
Bude my ctí pane.
Pokývnu hlavou a sevřu kapitánův meč.
KDy vyrážíme?
Zeptám se pln bojového nadšení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 7:47 am

Minas Tirith

Kdy vyrazíme? Až začně utok na Osgiliath. Musíme dát nepříteli čas aby ukázal svou plnou sílu. Pokud bude měnší než se zdá posádka je zažene zpět a nebude nás třeba. A pokud bude mnohem silnější ukvapeneé rozhodnutí by znamenalo naši smrt. Podle předběžných odhadů máme asi den než se armáda dostane na dohled Osgiliathu. Potom nějaký čas než se seskupí a zautočí. Určitě máme času dost. Celkem nás bude 5. Já, ty, muj bratr Faramir až přijede a další dva z jeho hraničářů řekl Boromir a vztal ze židle. Pak se na tebe dlouze zadíval jako by ti četl myšlenky a pak řekl tižším hlasem. A nebojte se vojáku. Kapitána najdeme. Jeho žena nám řekla že žije, že to ví
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 8:01 am

Minas Tirith

Dobře pane už se těším.Musíme ho najít dlužím mu jeho meč a děkuji vám i za sdělení že o tom jeho žena ví.V jeho rodině je nyní i chlapec o kterého se starám.Vyhýbal jsem se jim protože jsem nevěděl co bych řekl kdybych je potkal.
Řeknu kapitánovi.
Pane mám dotaz mohu odejít nebo zde mám zůstat?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Oct 14, 2008 8:44 am

Minas Tirith

Dáme vám vědět až vás bude třeba. Prozatím jděte, ale radím vám at jste připraven řekl Boromir a zase se posadil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: