Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:04 am

Ithilien

Nebojte se pane ohlídám ho.Dobře zítra nashle pane.
Postavím se a pak se dám do pozoru.Sice z počátku vypadal jako mrzout ale celkem dobře se s ním dá mluvit.Ted už jsem jen vyšel ze dveří a zepta lse jednoho z hraničářů kde se můžu vyspat.NA určeném místě jsem složil věci a ulehl.Okamžitě jsem upadl do říše spánku a snů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:11 am

Ithilien

Prubudil jsi se. Byla naprosto tma. Uvnitr kopce se moc svetel cekat nedalo. Pochoden nesvitila a z chotby se linul tenky paprskem svetla u okraje dveri. Venku bylo naproste ticho. Premyslel si kolik tak muze byt hodin a taky jak po mte najdes boty
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:16 am

Ithilien

Když jsem se vzbudil bylo my krásně odpočatě.Jen tma mně trochu zarážela.Ale nějak jsem jí neřešilJen hledat boty bylo těžší ale věděl jsem kde jsem je zhruba včera nechal takže po chhvilce jsem je našel.OBlékat se po tmě byl osložitý ale nakonec se to povedlo vzal jsem pásek jen do ruky a vydal se na chodbu kde jsem se chtěl dostrojit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:33 am

Ithilien

Vysel jsi na chotbu. Nikde nikdo nebyl. Musel jsi spat jen chvili protoze to vypadalo ze kzdej spi. Na chotbe jsi potkal hranicare v rozhovoru s jednnim vasim vojakem. Bavili se o Minas Tirith
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:40 am

Ithilien

Že bych spal jen tak krátce?
Ptá mse sám sebe dyž si připínám pás a halím se do pláště.Ani nevím ale to co jsem naspal my stačilo ani oči se my neklížili.Jen slyšet že se baví o Minas Tirith v mně probudilo spoustu vzpomínek na jednoho chlapce kterého jsem tam nechal.
Jak se ti asi daří Turgore?
Přistoupím ke dvojici vojáků a hlavně k hraničáři abych se ho zeptal kde najdu něco k jídlu.
ZDravím vás kde bych tady našel něco k jídlu?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:57 am

Ithilien

Hranicar zvedl hlavu. Dobrej vecer pane, koukam ze se ta nespavost snad šíří vzduchem. Jídlo tu je na příděl, takže si asi budete muset počkat na ráno než se vzbudí kapitán a ostatní řekl hraničář. Ale do "budíčku" jsou ještě dvě hodiny čas dodal
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 9:33 am

Ithilien

Nevím jestli je to nespavost ale vzbudil jse mse v poklidu a jsem celkem vyspalej.Dobrá děkuji za správy předpokládám že zbraně a tak je taky na ,,příděl" něbo jich tu máte dostatek?Potřeboval bych nový luk a nějaké šípy.
Ještě řeknu vojákovi.
No co budu holt muset počkat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 9:39 am

Ithilien

Luk a šípy? To máme ve zbrojnici. Stačí jít stále rovně a pak doleva. Je tam stráž, ale to by neměl byt problem řekl ti.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 9:42 am

Ithilien

Děkuji a hodně štěstí.MYslím že ho budeme potřebovat.
Pokrračoval jse mpodle daných instrukcí temnou chodbou.Všude byla tma a ticho jen tichý hovor těch dvou a zvuk mých kroků rušil tohle krásné ticho.
Doufám že ten strážce nebude mít nějaké problémy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 9:57 am

Ithilien

Strážnej byl sotva vzhuru. Kdyz jsi ho pozdravil otevrel ti dvere a rekl at si vemes co chces jen at nedelas kraval ze ho boli hlava. Vybral sis luk a par sipu. To uz jsi ale slysel zvuk spesnych kroku
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:02 am

Ithilien

Kývnutím hlavy jsem přikývl a nechal ho tak jak byl.Ač nevím z čeho ho bolela hlava.Protože pochybuju že si tu mohli dovolit nějaký alkohol.Vešel jsem dovnitř do zbrojnice která byla obložená zbraněmy hlavně meči luky a svazky šípů ale bylo tu i několik kopí a štítů,.....NAšel jsem si pěkný luk akorát pro hraničáře.Jelikož celkem cestuju tak se bude hodit.Vzal jsem si svazek šípů a dal ho do toulce.Když jsem slyšel spěšné kroky rychle jsem vyběhl ven zjsitit c ose děje.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:04 am

Ithilien

Kolem tebe probehl hranicar a zmizel v chotbe co vedla ke kapitanovi. Za par minut vybehlo nekolik vojaku a zacalo vsechny budit.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:10 am

Ithilien

HRaničář proběhl že se za ním jen jeho plášt zavlnil to není dobré.
To snídaně nebude.
Pomyslím si zkroušeně když vidím jak se všichni vojáci dávají dohromady.Rozpoznal jsem několik vojáků co přišli semnou a udrželi se na nohou.Až ted jsem si uvědomil že naše ztráty byli veliké.
Tak co se bude dít?
Běželo my hlavou.Odchytl jsem jednoho z hraničářů.
Co se děje?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:13 am

Ithilien

Vojsko temneho pana se hnulo. Tisice skurutu... a pred nimi jde strach. Musime okamzite varovat Osglitiath a Minas Tirith. vychrlil ze sebe hranicar, vyskubl se ti a bezel dal
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:16 am

Ithilien

Cože?Sakra!
Řeknu tak abych to slyšel jen já.Podívám se na hraničářova záda a rychle běžím tam kam ostatní vojáci kteří jsitě ví kam mají jít narozdíl odemně.Který se tady sotva vyznal.Myslím že zpět do pokoje bych už asi netrefil tenhle komplex vypadá hrozně rozsáhlý.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:34 am

Ithilien

Dobehli jte do velke mistnosti kde byla asi stovka vojaku a hranicaru. Kapitan zrovna zacinal nejaky proslov. Vojaci, vojska temneho pana se hnula a nasi povinnosti je dat vedet do Minas Tirith a varovat je. Proto jsem rozhodl nasledovne. Muzi kapitana Nawakiho musi okamzite odjet do Minas Tirith a odvest ranene. Dostnaou vsechny kone ktere mame. My ostatni se spojime s ostatnimi vojaki v Ithilienu a pokusime se nepritele zpomalit pri kazde mozne prilezitosti. Chci aby VSICHNI byli pripraveni odjet do 10 ti minut !!! zakricel a vojaci se rozebehli na vsechny strany. Na tebe kapitan kyvl abys sel k nemu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 10:47 am

Ithilien

Ten počet který se skrýval v tomto kopci se my zdál až nemožný ale zařadil jsem se a poslouchal proslov kapitána.Čekal jsem že pošle jen několik poslů ale nás všechny?Je pravda že toto bylo důležité a větší počet o něco zvyšuje šanci na úspěch.Chtěl jsem něco zakřičet na Amrothské vojáky ale všiml jse msi kapitánova kývnutí přistoupil jsem k němu a postavi lse do pozoru.
Ano pane?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 11:10 am

Ithilien

Poslu s vama jednoho sveho muze ktery vas povede nejkratsi cestou. Priorita je predani varovani o skrutech, potom jsou vase zivoty a zraneni jsou na poslednim miste. Kdyby hrozilo nesplneni ukolu musite podniknout nezbtne kroky. Vyrazite za 7 minut tak s pospeste
rekl ti kapitan kdyz jsi prisel bliz
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 11:17 am

Ithilien

Rozkaz pane rozumím udělám co bude v mých silách.Když už pro nic tak pro kapitána.
Řeknu a chytnu pevně jílc meče.Rychle se otočím k mým mužům.
RYchle ke koním.
Zařvu na vojáky a vyrazím ke vchodu odkud se ozývá odfrkávání koní.
Tohle bude těžké hlavně s tolika zraněnými.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:46 pm

Ithilien

Velice rychle jste vyrazili vztric mestu. Nebylo to zase tak daleko ale popohanel te strach. Tisice skurutu v patach a proti nim? Par stovek hranicaru kteri je mohli aorat tak zpomalit... Jeli jste dva dny s velice kratkymi prestavkami. Vsichni sjte byli na smrt unaveni kdyz se pred vami objevilo polorozbroene mesto na Anduině...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 12:52 pm

Ithilien

NAložili jsme zásoby jen aby jsme se najedli jednou za den čas nebyl a my museli vyjet.Neustále jsem musel myslet na ty statečné muže za námi kteří se postaví nepříteli.Věděl jsem že jsou msitři v maskování a jsitě pobijí spoustu nepřátel.A jistě se jcih i spousta vrátí.Zastávky jsem enchával krátké.Napojili jsme koně a sami něco pojedli a pokračovali dál v cestě.Bylo to úmorné.Viděl jsem že jeden těžce ranněný voják spadl z koně.Nikdo mu ale nepomohl jeli jsme dál jeho kůn uháněl dál s námi.MRzelo mně že jsem tam musel toho statečného vojáka nechat ale nedalo se svítit.Musel jsem.KDyž jsem zahlédl Osgiliath.Spadl my obří kámen ze srdce.Ještě nikdy jsem enviděl to město tak rád.Pobídl jsem koně k ještě většímu spěchu......
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:10 pm

Ithilien

V Osgliliathu jsi nemel moc casu. Hranicar ktery jel s tbou ti rekl, ze musis za Denethorem a on ze da zpravu zde. Taky se postara o vsechny vojaky. Nasedl jsi tedy na kone a pokracoval. Pred tebou se jako klenot sazaeny ve skale objevila Minas Tirith, strazni vez. Projel si Rammas i Pelennorem a jako vitr jsi se hnal k první bráně. U brány tě zastavila stráž
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:15 pm

OSgiliath-Minas Tirith

Děkuji ti že si nás sem dovedl.
Řeknu hraničářovi a nasednu zpět na svého koně.RYchle vyjedu směrem na Minsas Tirith.Město bylo krásné ale jáí neměl čas se nějak zabírat jeho krásou.Projel jsem Rammasem a Pelenorskými poli.Hnal jsem se k hlavní bráně.TAm stále ¨stála stráž jenž my kopími zahradila cestu.
ZDravím pustte mně přivážím spěšnou a velice důležitou zprávu panu Denethorovi.
Křiknu na hlídku u brány.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:26 pm

OSgiliath-Minas Tirith

Hlídka radši ustoupila z cesty a nechala tě projít. Tak to šlo i s ostatními až jsi stanul před sedmou branou. Tak koně nesměli. Sesedl si a vešel na prostranství. Naproti sobě jsi viděl bílí strom a bílou vež na které vlála zástava zprávců, zatajil se ti dech
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitimeWed Oct 08, 2008 1:29 pm

Ithilien

Rychle jsem popohnal koně kupředu.Všechna patra jsem projel jak nejrychleji to šlo.NEchal sjem v péči hlídky svého koně a rychle poklusem vyrazil ke dveřím správce.Byl oto krásné strom a věž na které vlála naše zástava.Rychle jsem přiběhl k hlídce která stála u dveří.
Rychle musím mluvit se Správcem Denethorem.Je to zpráva nejvyšší důležitosti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: