Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise5-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:10 pm

Ithilien

Nekolik malo skretu padlo, ale ostatni se vrhly proti vam. I kdyz bylo plni sipu bojovali az do konce. Kdyz byli nebezpecne blizko vybehli proti nim vojaci s tasenymi meci. Nastal stret. Skreti, bez jakehokoliv stylu zacali machat obrovskymi meci na vsechny strany
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:16 pm

Ithilien

SKřet padl a já mohl zamířit na dalšího.Rána ho zasáhla doprostřed hrudi ,ale on se rozběhl proti mně.Nějaký šíp ho zasáhl do hlavy a padl.Vystřelil jsem ještě pár šípů pak už to nešlo všude se bojovalo že už nešlo střílet.Prot jsem tasil meč avrhl se proti nejbližšímu ze skurutů.Z břicha mu trčeli dva šípy ale bil se furt dál.Bojoval s jedním z vojáků proto si mně nevšiml a já ho sekl do zad.Vojá kho pak dorazil.Pokračoval jsem dál v útoku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 1:52 pm

Ithilien

kapitán vytasil meč a skočil na skřeta. jedinou hlavou mu usekl hlavu. Druhého bodl mečem do břicha a stitem ho prastil do hlavy. Tretiho roztal od hlavy k pasu. Dalsimu rozkrapl lebku. Haldan ml plné ruce práce s jedním větším skřetem. Ty jsi vrazil jednomu skřetovi meč do hrdla. Za par minut bylo po boji.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 26, 2008 2:29 pm

Ithilien

Kapitán doslova kosil nepřátele.Já jednoho zranil a dalšího dorazil.Poslední skončil s mečem v hrdle.Když jsem chtěl zajít na pomoc Haldanovi náhle jeho skurutovi projel meč břichem.Rozhlédl jsem se po okolí.
Tohle jsme pane myslím zvládli ale mají výdrž to se jim musí nechat.
Řeknu a dfojdu k jednomu našemu raněnému abych mu pomohl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 4:17 am

Ithilien

Rychle pomocte raněným, musíme do dalšího ukrytu. Mohou byt pobliz dalsi. Pokud vyvolají poplach tak nemáme šanci vykřikl kapitán. Vetsina ranenych byli zraneni lehce, ale bylo pár, kteří nemohli chodit. Taove muselo vzi nekolik muzu. Pospeste rekl kapitán a pomohl jednomu zranenemu na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 5:59 am

Ithilien

Začali jsme sbírat raněné.Pomohl jsem několika vojákům zvednout se na nohi a jednoho předal do péče dvou kteří ho ponesou.Ztráty celkem lehké na to jak zuřivě bojovali.To čištění nebude tak lehké jak jsem si to představoval.Posbírali jsme všechny a vydali se dál.Hnal nás obraz nepřátel číhajících všude kolem.Ještě že moc skřetů se neumí pohybovat tiše.
Kapitána jak je to daleko?S těmi ranněnými nemůžeme moc rychle.
Zeptá mse když přijdu k němu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:01 am

Ithilien

Dve, nejvejs tri mile timhle smerem. Musime to zvladnout. řekl a vsichni se dali do pohybu. Postupovali sjte zoufale pomalu. Pokazde kdyz se po ceste ozval podivny zvuk vsichni se zacali rozhlizet. Svetla ubyvalo. Za chvili jste videli sotva par metru pred sebe.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:33 pm

Ithilien

Sakra to je moc daleko.
Kývnu odhodlaně na kapitána.A postupně chodím po skupině a pomáhám zraněným vojákům aby se jim lépe šlo.Tma houstla a se plížili horzně pomalu.Všichni měli nervi na dranz.Haldan chodil většinou se mnou.Když jsme sotva viděli došel jsem si zase dopředu za kapitánem.
Pane, vidíme sotva na pár kroků.Snad už jsme tam.Zranění i ti lehce už ztrácí taky síly.A ti těžce o nich nemluvím.
RYchle řeknu kapitánovi tohle už musí skončit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:15 am

Ithilien

Uz by to nemelo byt daleko, ale musime si pospisit. Skuruti jsou blízko, cítím je. Musíme zrychlit řekl kapitán a zrychlil krok. Vojaci zrychlili taky. Vedels dobre, stejne jako kapitan, ze zraneni uz dlouho nevydrzi, ale pokud se nedostanete do ukrytu tak se dost dobre nemusite dozit rana. Najednou se kapitán zastavil. Jsou pred nami, mezi námi a ukrytem... řekl
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 28, 2008 5:28 am

Ithilien

Dobře pane snad to zvládneme.
řeknu potichu ani já jse msi nebyl jsitý.Šli jsme sice rychleji ale furt pomalu.Vojáci mněli nervozně ruce na mečích připraveni kdykoli se bránit.Jelikož jsme šel za kapitánem tak jsem do něj málem vrazil.Všichni náhle ztichli a zastavili.
Tohle je na nervi hrozný.Co když o nás ví?
MYslíte že o nás ví?
Potichu šeptnu kapitánovi u ucha nevím jak dobře slyší ještě jsem s nimi moc nebojoval.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 12:52 pm

Ithilien

Kapitan zvedl prst abys mlcel. Chvili poslouchal a pak rekl potichu Vi o nas, vi ze jsme zde, ale nevi kde, vi jen ze jdeme jejich smerem, nase jedina sance je zautocit driv, nez o nas budou vedet řekl s uskosti v hlase. Vsichni se pripravte řekl a vytasil meč
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 1:15 pm

Ithilien

Vytasil sjem meč a za sebou jsem slyšel lehké šustení mečů o pochvy.Všichni byli připraveni být se o své životy.Tohle vypadá na větší ztráty než jsme čekali.
Tak jdeme na ně.At už je to za náma.
Ve tmě najdu očima Haldana a zjistím že se kouká na mně.Kývnu hlavou v pozdravu a připraví mse k útoku.Postavím se po bok kapitána a čekám na rozkaz.Ještě myslím na Turgora.Nejsem si jist jak tohle dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 29, 2008 2:50 pm

Ithilien

Kapitán beze slova vyskočil dopředu. Muži ho beze slova následovaly. Bez jakéhokoli výkřiku se celá vaše zkupina hnula dopředu. Teprve když kapitán viděl nepřítele tesne pred sebou zakricel zplnahrdla. Vsichni zacali kricet s nim. Kapitan se rozmachl a setnul nekolik hlav. Vsimnl sis ze mnozi skreti sedi nebo dokonce lezi. Ve tme jsi jejicj pocet mohl jen spatne odhadnout, ale videl si jich minimalne ke stovce, a to nebylo urcite vsechno. Skreti byli zaskoceni, ale rychle se vzpamatovavaly. Bez boje ses ale nehodlal vzdat
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 30, 2008 2:02 am

Ithilien

Šel jsem za kapitánem.Nepřítel o nás nevěděl nebo spíš nás nečekal.
Gondor!!!Bijte je!
Zařvu společně s ostatními a setnu pár překvapených skřetů.
Je jich tu moc sakra!
POmyslím když odrážím útok jednoho ze skurutů a zároven mu ho vracím skřet padá k zemi.Slyším za sebou nějaký řev když se na mně žene skurut.Náhle padl jako podtatý.ZA ní mstál jeden z našich vojáků.Pokračoval jsem dál v boji a vrhl se na jednoho ze skurutů který bojoval s jedním naším zraněným vojákem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 30, 2008 6:16 am

Ithilien

Roztal si skurutovi lebku ve dví. Zlomkem oka jsi zahlédl Haldana jak bodl jednoho skuruta do oka. To už se na tebe hnal další. Odrazil si jeho ránu a sekl ho do hrudi. Kolem tebe se ozvýval nářek, řev a cinkot mečů. Zvuky bitvy prořízl zvuk trubky. Věděl si co to znamená, byl to signál volající o pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 30, 2008 11:50 pm

Ithilien

Všichni jsme se byli jako lvi.Když jsme vytahoval meč z hrudi jednoho ze skurutů ozval se čistý krásný hlas naší trubky.Překročil jsem jednu mrtvolu.Ani jsem si nevšiml jestli je naše nebo jejich.Vrhl jsem se po další skurutovi.V očích my planula nenávist.
KDyž zatroubili dali vědět těm v úkrytu ale i případným skurutům v okolí to není pěkný.
Skurut padl k zemi a já pkoračuju dál.Masy nepřátel vypadalio jako by nikdy neměli skončit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Aug 31, 2008 5:35 am

Ithilien

Kolem tvé hlavy proletelo kopí a zapíchlo se jednomu skurutovi do bricha. Videl jsi jak skuruti obklicili jednoho vojakam, utali mu hlavu a rozsekali jeho telo na kousky. Prilis pozde mu prispechal na pomoc kapitan se dvema muzi. Najednou se zatrasna zeme
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:46 am

Ithilien

Další skurut padl pod mou ranou.Něc ose my myhlo kolem halvy.Otočím se a vidím skřeta který běžel na má záda s zabodlým kopím v břiše.Utal jsem ruku dalšímu skurutovi.A odkopl ho pryč.Viděl jsem vojáka jak se udatně bránil skupině skurutů.Rozsekali ho.Bylo my špatně.Kapitán sice skuruty ztrestal ale jemu to už nepomůže.Vrhnu se s novou vervou na dlšího skuruta.
Za Gondor!
Zařvu plný nové chutě k boji.Země se začla třást .
Co to sakra je?
Pomyslím si když se koukám okolo co to mohlo způsobit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 6:36 am

Ithilien

Citil si jemne vibrace v zemi. Prvni co te napadlo bylo ze se blizi velke zvire, mozna Haradsky Mumakil ale pak jsi uvidel neco daleko horsiho. Videl jsi velkou siluetu, nejmin 10 sahu vysokou jak se blizi zpoza kopce. Nikdy jsi nic podobneho nevidel...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 7:26 am

Ithilien

NEbylo to nic co jsme kdy viděl byla tma a já viděl jen vysoký obrys.Ohně které mněli zapálené skřeti už pomalu uhasínali jak byli udupané.Příchod toho stvoření zaskočil asi všechny protože okolo mně postupně utichali zvuky boje.
Sakra co to je?
Kapitáne co to je?
Řeknu do davu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:32 am

Ithilien

Skuruti, kteří přežili se dali na ustup. To obrovké cosi na ně nedbalo a blážilo se to k vám. Jeden z vojáků který stál poblíž začal hlasitě křičet Skalní obr, je to skalní obr Mezi vojáky se začala šířit panika. Čekal jsi že kapitán něco řekne, neozývalo se však nic a ty jsi ho nikde neviděl
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:23 am

Ithilien

Skuruti ustupovali čemuž jsem se divil.
Sakra obr.Kde je kapitán?
Všichni se stáhněte do stínů at vás nevidí.Potřebujem lukostřelce zastřelte ho!!!
Zařvu na vojáky a začnu si hledat luk.Snažím se krýt ve stínu stromů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 7:19 am

Ithilien

Po kapitánovi nebylo nikde ani stopy. Vojáci se stáhli do stínů. Obr došel blíž a rozhlédl se. Sklonil se k zemi a zvedl jednoho z umírajích skurutů a snědl ho. Vojáci napnuli luky a čekali na povel.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 10:56 am

Ithilien

Tohle se my nelíbilo kapitán byl bud mezi padlímy nebo zmizel neznámo kam.Když jsem viděl jak zlobr jí jednoho ze skurutů málem se my zvedl žaludek.Podíval jsem se okolo kde kolem něj leželi další mrtví ale mezi nima i naši.
Tohle ne!
Pal!
Zařvu a vystřelím taktéž z luku který jsem našel na bojišti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Sep 16, 2008 1:33 pm

Ithilien

Vzduch prořízl zvuk šípů. Obr zařval když se do něj zapíchly dva tucty šípů. Praštil rukama do země a rozběhl se přímo proti tobě. Ukrutně řval a slintal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise5-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise5-Rastr   Mise5-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise5-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: