Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 11:39 am

Farma za Lebbeninem

Dvakrát vedle čekal jsem to horší už podle toho že nejsem trénovaný střelec.Skřet padl a další se na mně řítili.Jeden my nalétl přímo na meč a ti dva se zarazili o štít.ODhodím je ze štítu a trochu couvnu zpět.Budu muset vydržet než dorazí velitel a ostatní.Kryju se že dám štít před sebe a jsem připraven odrazirt mečem útok.Musím zdržovat takže pomalu jdu a couvám zpět k farmě.Čekám co skřeti vymyslí.Musím se jim ubránit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 11:56 am

Farma za Lebbeninem

Odrážel jsi jejich utoky, ale nedali ti šanci zautočit. ODrazil si několik utoku, ale pak ti vyrazili štít z ruky. Jen s mečem jsi měl co dělat, aby jsi jejich utoky vykryl
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 12:00 pm

Farma za Lebbeninem

Útok střídal )tok a já se nestíhal bránit.Štít jsem měl omlácený od jejich úderů a zachvíli my vyletěl z ruky.Používal jsem jen meč ale s tím jsem se nemohl udržet věčně.Nemůžu se ani otočit a běžet jak na mně stále dorážejí.
Kde je velitel když h opotřebuju?
Hej veliteli potřebuju tu pomoct!
ZAkřičím jen tak zbůhdarma.SNad mně uslyší než mně jeden z nich zasáhne.VYkrývat jednoho by šlo, ale proti dvoum to jde dosti obtížně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 1:07 pm

Farma za Lebbeninem

Odrazil jsi další útok když v tom se ti něco mihlo kolem ucha. Ozvalo se zavřísknutí a skřet apdl se šípem v hlavě. Druhý se dal na utěk, ale nedoběhl daleko, padl se šípem v zádech. Přiběhl k tobě velitel. V pořádku vojáku? zeptal se velitel.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 1:13 pm

Farma za Lebbeninem

Oba meče my narazili do mého a my se skřety přeměřovali očima.Když do hlavy trefil šíp.ODpadl a druhý začal utíkat.3íp se mu zabořil do prostřed zad a já si mohl oddechnout pomalu se začnu rozcházet pro štít.Když zalechnu velitele.
ANo pane jsem v pořádku.Co ti lidé?
Zvednu svůj štít a poté si dojdu pro luk abych to tady nepovaloval.Štít byl dosti opýskaný a omlácený.Ještě víc než byl.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 1:28 pm

Farma za Lebbeninem

Ta žena je vážně zraněná, chlapec je v pořádku, musím jí rychle dostat do města řekl a už zase utíkal zpět na farmu.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 1:34 pm

Farma za Lebbeninem

Jistě pane.
Upravím si věci a běžím zpět na farmu.Žena byla poměrna vážně zraněná jak řekl velitel.CHlapec byl u ní a nechtěl se od ní hnout.
Pane myslíte že by jste jí na koni odvezl?MY bysjsme zatím ohli cjlapce odvést pěšky.
Počkám co na to velitel.BY lto docela dobrý plán aspon tedy podle mně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:01 pm

Farma za Lebbeninem

To je můj plán vojáku řekl velitel ale to už ti mizel z dohledu. Pokud žena potřebovala nutně pomoc nemělo smysl otálet. Posbíral jsi si svoje věci a vydal se na farmy
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:05 pm

Farma za Lebbeninem

Ještě vyndám šípy ze země a ze skřeta a jdu na farmu když zrovna vewlitel nakládal ženu tak jsem došel.DOjdu k chlapci abych si s ním promluvil.
Ahoj jak se jmenuješ?Já jsem RAstr.Maminku ted musíme odvézt do města aby jí pomohli a my spolu půjdeme za ní ano?
Řeknu chlapci a pomalu se chystám na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:09 pm

Farma za Lebbeninem

Velitel se otočil na koni. Nikam nejdete, čekáte tady až se vrátím, zatím tu máte velení řekl ti a rozjel se plnou rychlostí zpátky do města.
Chlapec byl asi dost vystrašený, držel v ruce dřevěnou figurku koně a nemluvil
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:21 pm

Farma za Lebbeninem

Aha,rozkaz pane.
Podívám se na chlapce.TA figurka co držel v ruce byla dobře opracovaná a opravdu vypadala jako živý kůn.
Podívám se na zbylé muže kteří byli ted pod mým velením.
RAdši budeme držet hlídky.Střídání po půl hodině.
Určím prvního a sám chytnu chlapce za ruku aby šel se mnou na farmu.
Pojd musíš si odpočinout.
Vedu ho směrem k farmě aby si mohl odpočibnout.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:26 pm

Farma za Lebbeninem

Chlapec asi viděl nebo prožil něco horšího než bandu skřetů. Vedl jsi ho za ruku a on poslušně šel, ale nic neříkal. V budově byly 2 místnsoti a v každé bylo několik postelý. Chlapec se na jednu posadil, klimbal nohama ve vzduchu a hrál si s koníkem
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:29 pm

Farma za Lebbeninem

Chlapec na tom byl špatně ale já stím ted nic neudělám.
Když se t ibude chtít spát tak si lehni a spi nemusíš se bát.
Řeknu a vyjdu se podívat po nějaké vodě a jídle sám mám hlad.Opřu si luk a toulec o zed a přidám k nim i štít nechám si jen meč.Ted nebylo nic víc potřeba.Ted jsme mohli jen čekat a odpočívat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:33 pm

Farma za Lebbeninem

Chlapec si lehl na postel. Odešel jsi. Venku byla stunda krytá težkým dřevěným víkem. Dále jsi našel záhon mrkve a pá planých jabloní. Zdálo se, že se o pole někdo staral. Žádné hotové jídlo jsi ale nenašel. Vojáci se venku bavili o tom, co se asi stalo
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:39 pm

Farma za Lebbeninem

Přemýšel jsem kdo se o ně mohl starat.MYslím žeasi rekruti kteří se zde připravují.Dojdu k jabloním a utrhnu si jablko.Jdu si sednout ven za vojáky.Abych zjistil jejich názor.A vlatně se i seznámil.
Chlapec je v pořádku ve vnitř.Museli zažít něco hrozného.Ještě jsme se vlastně neseznámili já jsem Rastr.
Představím se vojákům po té co jim zdělím chlapcův stav.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:44 pm

Farma za Lebbeninem

Vojáci se představili
Já jsem Beril a jsem z Minas Tirith. Můj otec patří ke strážím citadely řekl první
Já jsem Haldan syn Halthenuv řekl druhý
A já jsem Berelas, střelec. Můj otec byl voják, ale padl v bitvě v jižním Gondoru řekl ten poslední
všichni tři domluvili. Ten co se ředstavil jako Beril vytáhl brousek a začal brosuit meč
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:53 pm

Farma za Lebbeninem

V poklidu sedíme a odpočíváme.Stoupnu a jdu obhlédnout okolí.KDyby náhodou se zde objevili ještě nějací skřeti.POmalu obcházím farmu a nechám aby mně ovíval jemný vánek.Snad se velitel brzy vrátí ne že by se my nelíbilo velet ale ve velitelské funkci se cítím takový nesvůj.RAdši rozkazy plním než j rozdávám.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 18, 2008 2:59 pm

Farma za Lebbeninem

Jak si tam chodil sem a tam najednou jsis všiml že ten kluk už není v postely, ale vytahuje ze záhonku mrkev. OStatní vojáci si ho ani nevšimli a dál si povídali
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 1:17 am

Farma za Lebbeninem

Viděl jsem chlapce ja kdřepí u záhonu s mrkví.Snažil se vytáhnout mrkev.NEšlo mu to a tak jsem se rozhodl že mu pomůžu.
Počkej pomůžu ti.JA kse jmenuješ?
Zeptám se ho abych věděl jak ho oslovovat.Z těch třech budou dobří vojáci pokud si začnou všímat okolí.
Co se mu mohlo stát?6e je takový?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Apr 19, 2008 10:52 am

Farma za Lebbeninem

Podal si chlapci mrkev, kterou si bez portíží vytáhl. Chlapec se na tobě podíval. Byl v obličeji tak ušpiněný, že jsi ani nedokázal říct, jakou barvu mají jeho vlasy. Chvíli jste na sebe zírali. Turgor pípnul nakonec a sklonil hlavu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:31 am

Farma za Lebbeninem

CHlapec jí jen lehce otřel a pustil se do jídla.Z umazaného obličeje mu zářili jeho pronikavé zelené oči.
Jsi statečný Turgore.Už se nemusíš bát.Nechceš napít?
Zeptám se a přesunu se ke studni kde prvně odsunu kryt na vrcholu abych mohl vytáhnout vodu pro sebe a pro Turgora.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:35 am

Farma za Lebbeninem

Uslyšel jsi jen chroupání jak se Turgor pustil do mrkve. Vytáhl si vědro plné vody. V tom jsi uslyšel výkřiky vojáků.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:46 am

Farma za Lebbeninem

Když vytahuju vědro uslyším volání a výkřiky svých kamarádů.Odložím vědro a pohlédnu na chlapce.
Tugore jdi se schovat.Nevím co se děje.Kdyby se nám něco stalo utečeš do lesa tam se ukryješ a poběžíš tímhle směrem do města jasné.
Řeknu chlapci a rozběhnu se za kamarády s rukou na meči.Ted až lituji že jsem si nenechal štít na ruce pokud to jsou nepřátelé.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 5:55 am

Farma za Lebbeninem

Uviděl jsi jak na zemi leží dva mrtví skřeti a další 3 utíkali pryč. VOjáci měli v rukou luky a stříleli po nich. Dva skřeti ještě padli, ale ten třetí zmizel v lese. Jeden z vojáků se na tebe otočil.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:01 am

Farma za Lebbeninem

Vyjdu od zahrady a vidím kamarády jak drží v rukou luky a pálí po utíkajícíh skřetech.Čtyři skřeti padli a jeden utekl.To není dobré jestli tu jsou ještě kamarádi tak budeme mít problém.
Od kud se vzali?Jste v pořádku?
Zeptám se kamarádů kteří si již dnes taky užili skřetů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: