Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Trenink-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:05 am

Farma za Lebbeninem

Vojáci kývli. nevím, prostě vyběhli z lesa. kdyby tak neřvali ani bysme si jich nevšimli. Ale jestli přijdou další tak nevím co budeme dělat řekl ti jeden z nich. V tom přiběhl Turgor a chytil se tě. Když jsi se otočil, uviděl si další skřety jak běží z druhé strany
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:14 am

Farma za Lebbeninem

Ještě že dělají takový rámus.
TO bylo o skřetech známe že se neuměl ichovat tiše a dělali povyk na půl GOndoru.Někdo mně chytil ze zadu a když jsem se chtěl ohnat zjistil jsem že je to Turgor.
CO je chlap...
Nedořeknu větu a vidím další skřety co na nás běží z druhé strany.
Turgore schovej se za nás a dávej pozor na další.Stále platí co jsem ti řekl.Asi jim nedáme spát.PAlte do nich.
VYtasím meč a rychle se rozhlížím jestli jeden z těch skřetů neměl štít který by se my ted hodil.Že já pitomec ho nechal v té farmě.Nějak to budu muset zvládnout.Chytnu meč a připravím se na odražení skřetů.
proč jen jksme nemohli jít s velitelem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:20 am

Farma za Lebbeninem

Vojáci začali pálit. Několik skřetů padlo, ale ostatní se blížili. Vojáci odložili luky a spoli s tebou se na ně vrhly. Přeci jen jste měli lepší zbraně a větší sílu. Jich bylo ale mnohem víc než vás. Jen co jste zabili ty co jste viděli, všimli jste si, že se blíží další.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 6:26 am

Farma za Lebbeninem

Kolem mně preoletěli šípy a zabořili se do skřetů.Něktaří padli ale zbytek pokračoval na nás.Jejich křivé rezavé šavle se míhali vzduchem.Když byli na dvě délky meče vrhl jsem se proti nim.První skřet my vletěl přímo na meč a byl mrtvej na místě.To už se ale do boje zapojili i kluci a bily je hlava nehlava.KDyž jsme je dorazili mylsel jsem že tomu bude již konec.Z dálky byli opět vidět další skřeti.
SAkra chce to koně.Takhle do nás můžou mlátit do nekonečna.S t ím kolik jich je.Snad už to jsou poslední.Jsou ještě daleko zkus te jich ještě pár trefit.
Řekn ua čekám na skřeti.Snad se z toho dostaneme.A to jsme ještě nezačali vícvik.Při této myšlence jsem se musel trochu pousmát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:00 am

Farma za Lebbeninem

Blížila se k vám asi dvacítka skřetů. V tom jsis všiml že zezadu jich jde dalších tucet. Byly všude a bylo jich plno. Bojovali jste statečně. Podařilo se ti uzmout hnusný štít se značkou rudého oka, no co lepší než umřít řekl sis.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:08 am

Farma za Lebbeninem

Jednomu z mrtvých jsem vzal štít se znakem oka.Nebyl to sice štít jako ten náš ale bude se hodit.Je jich dost asi to bude boj do posledního dechu.
Do kruhu zády k sobě.At se můžeme krýt.
Zavelím kamarádům aby jsme mohli odrážet skřety a krýt se přitom.Skřeti už byli u nás.Srazím jednoho štítem zpět na ostatní a půstím se mečem do dalšího.BYli sice tupý abojovali hrozně ale bylo jich několikrát víc měli jsme se co ohánět.Aspon zamřeme v boji jako pravý vojáci.
ZA Gondor!!!
ZAřvu s plna hrdla a pustím se s novou vervopu do skřetů.Apon at jich vemu sebou co nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 7:27 am

Farma za Lebbeninem

Stáli jste kolem sebe a Turgor se krcil za vámi. Skřetů neubývalo. V tom jste ale zaslechly roh. Skřeti se otočili. Stál tam kapitán na koni a za ním dalších 20 jezdců. Skřeti začali prchat a kapitán jepronásledoval spolu s ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 10:19 am

Farma za Lebbeninem

Turgor se krčil za námi a my jsme se byli za své životy.Když se ozval roh Gondoru.Srdce my pookřálo když jsem slyšel ten zvuk.Sekl jsem po jednom skřetovi a stihl jsem se otočit abych viděl velitele v čele hlídky jezdců.Skřeti začali utíkat a já ještě sekl jednoho přes záda a později ho dorazil.Sednul jsem si na zem a odpočíval jsem.
TAk ted už snad bude chvíli klid. CO hoši?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Apr 20, 2008 12:25 pm

Farma za Lebbeninem

Za chvílí k vám přijel kapitán. Dobrá práce chlapi. Na nováčky dost dobrá pak si tě vzal kousek stranou a říká ti Jinak ta žena bohužel ezmřela při cestě, její zranění byla moc vážná
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 2:47 am

Farma za Lebbeninem

KDyž už se zvedám že se pudu napít a pudu za Turogorem přijel velitel.Jeho chvála mně dosti potěšila.
Děkujeme pane.
Když si mně velitel vzal kousek stranou myslel jsem že my bude něco vytýkat,ale ta zpráva mně šokovala.
Sakra,co bude s tím malým?Musím mu to jít říct.
Počkám na odpověd velitele.A pak se pomalu začnu sunout za tím chlapcem.Bude to pro něj těžké.Ale on je silný snad se s tím vyrovná.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 2:55 am

Farma za Lebbeninem

Asi půjde do sirotčince ve městě co jiného? řekně ti velitel a zase někam poodjede, všiml sis ja kseskočil z koně a da lse do řeči s ostatními vojáky. Ty jsi zahlédl Turgona jak si myje obličej´ve vědru
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:01 am

Farma za Lebbeninem

Turgor si myl obličej a začal se mít k světu byl to dobrý klučina.Dojdu ke studni a Turgorovi.
Pojd sem Turgore musím ti něco říct.
Počkám až ke mně přijde a dřepnu si abych mu viděl do očí přeci jen jsem o něco větší.
NEbude to pro tebe lehké ale ty si silný a si chlap.TVoje maminka zemřela než ji stihli dovést do města.TY ted asi půjdeš do jednoho domu kde je spousta dětí jako ty.
Musel jsem to říct takhle snad to bylo dost aby to pochopil.Z dětmy jsem to moc neuměl.Sám jsem neměl moc kamarádů když jsem cestoval s otcem moc jich nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:04 am

Farma za Lebbeninem

Turgor se na tebe podíval. Po tváři mu tekly slzy a zanéchavaly za sebou cestičky. Zase nic neříkal, jen se na tebe kouknul. Bylo ti ho líto. Vojáci mezitím začali odvlékat mrtvoly skřetů na hromadu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:11 am

Farma za Lebbeninem

Byl to zvláštní chlapec tichý ale zvláštní.BYlo my ho líto.V tak brzkém věku ztratit matku.Nebude to pro něj lehké.
Pojd jdi ted do domu.MY odklidíme ty skřety a pak tě asi odvezeme do města.
ODvedu chlapce do domu a vezmu si odsud svoje zbraně.Přeci jen co kdyby.Vyjdu ven dám si je na kupu poblíž sebe a vyrazím pomoci kamarádům s mrtvolami těch skřetů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:15 am

Farma za Lebbeninem

Turgor šel za tebou. i když jsi mu řekl aby šel dovnitř držel se tě jako klíštěMezitím k tobě zase přišel kapitán. Až tady zkončíme, vracíme se do města, myslím že další zkoušky už nejsou třeba řekl ti kapitán. Vítejte v armádě dodal ještě
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:19 am

Farma za Lebbeninem

Turgor šel za mnou.NEodháněl jsem ho nechal jsem ho jít semnou.Složil jsem zbraně a popadl prvního skřeta abych ho dal na hromadu když se vracím přijde ke mně kapitán.
Dobře pane děkuji.Jestli my to dovolíte až se vrátíme do města rád bych ho do toho sirotčince odvedl já.
Kývnu směrem k chlapci a pak ještě počkám na reakci kapitána a jdu zpět ke skřetům.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:22 am

Farma za Lebbeninem

Já tam nechci pípnul Turgor
Odtáhl si skřeta na hromadu. Ostatní skřeti už byli na hromadě. Sluníčko už se chystalo zapadnout a stíny se dloužily.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:28 am

Farma za Lebbeninem

CHlapec opět promluvil svým pisklavým hláskem.POdívám se na něj a rozumím mu ale...
Já vím Turgore že tam nechceš,ale s námi zůstat nemůžeš a o žádných tvých příbuzných nevím kam by si mohl.Takže tě tam musíme dát.Ale neboj seje tam spousta dětí jako ty není to tam hrozné a když budu mít cestu jistě se zastavím neboj se.
Řeknu chlapci.Vím že to nejsou zrovna slova dobře zvolená ale řekl jsem to jak nejlépe umím.Klidně bych si ho nechal ale v armádě to nejde ještě je moc malý.Slunce už zapadalo a mně zajímalo jestli pojedeme a půjdeme ted nebo až zítra ráno.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:36 am

Farma za Lebbeninem

nechci tam jít pípnul znova a podíval se na tebe. Slzy mu tekly dál. Velite vykřikl: Tak karavano, odcházíme řekl a Všichni jste se vydali zpět do města. Vepředu jeli na koních vojáci s kapitánem a za nimi sjte šly vy.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:41 am

Farma za Lebbeninem

Omlouvám se Turgore ale jinak to nejde.
Sezbíral jsem svoje zbraně vzal Turgora za ruku a šel jsem s ním někde uprostřed karavany.Naposledy se ohlédnu na tu neštastnou ale i štastnou farmu.A jdu pomalu spět do Lebbeninu.Bude těžké nechat toho malého v tom sirotčinci ale musí to být.Ale vím že ho jistě budu jezdit navštěvovat když budu mít čas.Přirostl my poměrně k srdci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:45 am

Farma za Lebbeninem

Turgor šel s tebou. Nic neříkal jen vzĺikal. Šly jste pomaleji a se slunce západem jste dorazili k branám města. Kapitán spustil: Vojáci, rozchod. Zítra Se dostavte do veltielství a to nejpozději v poledne. DOzvíte se víc řekl a spolu s ostatními odjel. Zůstalo vás 6 u brány. Turgor se na tebe díval tak smutně....
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:49 am

[u]Lebbenin/u]

Cesta uběhla na to jak jsme šli celkem rychle.U brány jsme zůstali jen my nový a ještě jeden voják a turgor.Věděl jsem že je to těžké rozhodnutí a bylo my z toho zle ale musdel jsem to udělat.
Tak pojd chlapče půjdeme.MY se uvidíme zítra na velitelství dobrou hoši.
VYrazím pomalým krokem směrem k sirotčinci.Ještě jsem se pár lidí co byli venku přeptal na cestu, ale nakonec jsme stanuli před dveřmi sirotčince.Zaklepu na dveře a čekám jestl ise někdo ozve.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:52 am

Lebbenin

Turgor se tě chytnul
Já tam nechci. Prosím nedávejte mě tam. Prosím prosím škemral
Dveře se otevřely. Stála tam nějaká žena. Ano vojáku copak chcete? zeptala se
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:55 am

Lebbenin

J8 vím Turgore ale nemůžu jinak.Už jsem ti to říkal.A bude se ti tam líbit uvidíš.
Řeknu chlapci když se otevřou dveře.
ZDravím vás.Tento chlapec přišel o matku a bohužel o příbuzných nemáme zprávy.
Řeknu a postrčím Turgora na světlo vycházející ze dveří.BYlo my až skoro do breku,.Sice jsem dospělí muž ale ten chlapec my přirostl k srdci.Snad se mu tu bude dobře dařit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Apr 21, 2008 3:57 am

Lebbenin

Žena jsi vzala Turgora k sobě. Ten se otočil: přijdte se na mě podívat zaprosil. Žena zavřela dveře. Rozhodl jsi se co nejrychleji jít do ubytovny a vyspat se. Zítra bude asi další náročný den.

LOCKED, mise bude
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trenink-Rastr - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trenink-Rastr   Trenink-Rastr - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trenink-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr
» Mise5-Rastr
» Trenink-Ruplikon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: