Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise6 - Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:40 am

Vychodni Osgiliath

Soustředil sjem se na každé šustnutí které se kde nachomýtlo.Všiml sjem si jak úbyvalo hlídek které by tu měli být.Všechny se jali odrážet náš útok.KDyž jsem se přiblížil ke spoustě hlaholu a ohnů.Bylo jich tam dost to se my nelíbilo.KDyž jsem viděl mrtvou hlídku začal jsem na tom s morálkou být trochu líp.Takže tu někde jsou.Začal jsem se plížit okolo tábora.Snad je najdu....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 10:49 am

Vychodni Osgiliath

Plizil ses kolem tabora. Vsechny hlidky byli mrtve. Nekdo musel byt pobliz. Ale kdo? a kde...? Z tabora vyrazila zkupina asi 40 skřetů. Nejspíš šli posílit utok. Doufal jsi, ze nenarazi na mrtve hlidky, jinak bude okoli tabora plne skretu. Mel jsi stesti, skreti odesli aniz by si vsimli ze jejich hlidky jsou mrtve. Musel si jednat rychle, byla jen otazka casu, kdy se utok bude muset stahnout
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 10:58 am

Vychodni Osgiliath

Hlídky byli mrtv.Byal to práce Gondorského ostří a ten kdo jím vládl jím vládl velice dobře.HRubý skřetí hals a pár kopanců zvedlo jednotku skřetů kteří šli na pomoci proti útoku který naše jednotky podnikli.Schoval sjem se do stínu a nechal jednotku přejít.Ještě chvíli budu hledat a pak se rozhodnu co dál.
KDe jste kapitána sakra?
Promluvím velice tiše pro seb že to nikdo kolem nemohl slyšet.Potřeboval jsem slyšet svůj hlas než se vydám dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 29, 2008 3:28 pm

Vychodni Osgiliath

Kapitán Faramir byl zkušený hraničář. Pokud se schoval tak si neměl šanci ho najít, ale pořád si doufal, že si on najde tebe. Zatím to tak ale nevypadalo. Byl jsi sám a musel jsise rozhodnout co dělat
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:19 pm

Vychodni Osgiliath

KApitáne doufám že tu někde jste a vytáhnete mne z toho.
Běželo my hlavou.NE že bych byl nějaký sralbotka, ale na území plně ovládaném nepřítelem a bez rozkazů my moc příjemně nebylo.Zapadl jsem do trosek a začal přemýšlet.Měli jsme zklikvidovat velení.Pravděpodobně sídlilo tady v tom ležení.Podle mrtvol hlídek,ale jestli ty hlídky odstranovali jen tak aby je neprozradili tak to bylo něco jinýho.Nakonec jsem se rozhodl jednat.Dodělám čtvrtkolo kolem tábora a zkusím se nějak proplížit do tábora a zjsitit o co jde....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:42 pm

Vychodni Osgiliath

V táboře uz moc skretu nebylo, ale porad dost na to, aby si s tebou poradili. Byl jsi v nezavydenihodne situaci a bylo jen na tobe vo udelas
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 13, 2008 1:36 pm

Vychodni Osgiliath

Netušil jsem co dělat.Naši vojáci na mostě by se dalo říct zbytečně umírali ve prospěch mise která vypadaala že ztroskoala hned na začátku.Rozhodl jsem se aspon trochu potrápit skřety.Začal jsem se plížit tmou a stíny abych se dostal na dostřel skřetovi který tomu v tomhle ležení velí.NEbo abych postupně mohl oddělávat nepřátele jednoho po druém co nejtišeji.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Dec 16, 2008 2:10 am

Vychodni Osgiliath

Uviděl jsi důležitě vypadajícího skřeta urprostřed tábora. Byl větší a lépe vyzbrojený než ti ostatní. Rozhodl si se, že ho zabiješ i kdyby to byla poslední věc co uděláš. Napnul si luk, ale dříve než jsi vystřelil padl skřet se střeou v hrdle. Po něm další, a další. Střely na ně létaly ze dvou stran. Skřeti se zmateně začali krýt a střílet naprázdno
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Dec 18, 2008 7:25 am

Vychodni Osgiliath

Ten skřet se my nelíbil už od pohledu podle zjevu vypadal že už něco zažil a proto jsem mu nechtěl dopřát dalšího dne na světě.Napnul jsem a mířil v klidu pečlivě abych neminul.Dost mně zaskočilo když najednou padl se šípem v hrdle.Viděl jsem šípy jak dopadali do řad skřetů.Podíval jsem se odkud létají a vystřelil po skřetovi který my byl nejblíž.Přebil jsem a snažil se dostat k tomu místu odkud létali šípy a které bylo nejblíž.Vystřelil jsem další šíp do skřeta nejblíž a pokračoval dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 2:31 am

Vychodni Osgiliath

I přes svou zjevnou tupost si skřeti uvědomili okdud létají šípy a začali tyto pozice zasypávat šípy. Nebylo jich ale moc...Přesně mířené rány zabíjeli skřety jednoho po druhém a zdálo se že střelci se přesouvali sem a tam... pak sis jednoho všiml. Hraničář v šedozeleném plášti
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 2:55 am

Vychodni Osgiliath

Skřeti začali pálit do pozic od kud jsme na ně stříleli.Zamířil jsem a vystřelil po jednom střelci.Netrefil jsem ale jak jsem chtěl a střela m proletěla rukou kde se zarazila.Skřeta popadl amok a přestal střílet.Takže šíp ač ho nezabil svůj účel splnil.KDyž jsem uviděl psotavu v šedém plášti srdce my zaplesalo.Schoval jsem se rychle za kus budovy.Nemohl jsem vědět co udělá když na něj zavolám.
Hraničáři!Nestřílej jsem z Gondoru.
Řeknu hraničáři a snažím se být co nejvíc krytý.Pokud si bude myslet že jsu nepřítel hned my sem pošle šíp a to by nebylo dobré.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 2:57 am

Vychodni Osgiliath

Pak bojuj za tři řekl jen když tě uviděl a poračoval ve střelbě. Skřeti k vám vyslali organizovanější zkupinku asi tuctu skřetů.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:00 am

Vychodni Osgiliath

Není problém.
VYlezu ze skrytu abych mohl lépe střílet.Založím šíp a spozoruji skupinku skřetů co se k nám přibližuje.
sakra ještě že jsou to jen skřeti.Naši vojáci by už podnikli dávno podobné kroky jaké se ted snaží udělat oni.
Vystřelím do skupinky skřetů která se přibližuje.Snažím se mířit co nejlépe abych jim zredukoval počty než se přiblíží úplně.Pálím dokud můžu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:03 am

Vychodni Osgiliath

Spolu s hraničářem jste vystřelili. Skřetů se zmocnila panika začali zmateně prchat. Už ani nestříleli jenom se snažili utéct pryč... všichni
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:06 am

Vychodni Osgiliath

Naše šípy skoro stejně zasáhli va skřety a pak další.Skřeti se začali rozbíhat všemy směry.To se my nelíbilo sice byli tupý ale tohle jsem je ještě neviděl dělat.Vystřelil jsem po dalším ze skřetů.
Jaké jsou další rozkazy?
Zeptám se hraničáře.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:11 am

Vychodni Osgiliath

Hraničár tě dovedl kousk dál kde stál kapitán Faramir
Rád vidím že jste naživu, ale naše mise neskončila... zdejší sřekty popohání nějaké zlo... černý jezdec... musíme ho najít a zbavit se ho řekl ti Faramir
Tvé hledání zkončilo, hraničáři... ozval se nejdesivější hlas který si kdy slyšel a do trosek tábora na černém koni vjel jezdec v černé kápi
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:22 am

Vychodni Osgiliath

Když jsem uviděl kapitána srdce my zaplesalo, že to přežil.
Já vás taká pane.Viděl jsem ho a stačilo my to ale pokud ho musíme najít dobře.
Odpovím hlasem kde se mísí odhodlání a strach.Rychle jsem se otočil a uviděl jezdce.Byl to ten který nás tak vyděsil dole u řeky.Rychle jsem zamířil šípem na jezdce.
Tohle nebude pěkný.
S odhodláním jsem čekal na rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 3:31 am

Vychodni Osgiliath

Jezdec vykřikl... podivně vysokým vřiskotem... Cítil jsi, jak se ti rozklepala kolena, samotná krev v tobě jako by zmrzla a zastavila se. Nemohl jsi dýchat a svět kolem tebe zčernal. Jezdec seskočil z koně a vytáhl dlouhý meč. Neříkali jste něco o tom, že mě chce zabít? vysmál se vám a blížil se k tobě
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 4:27 am

Vychodni Osgiliath

Ten křik už jsem slyšel na pobřeží.Strach začal ovládat opět mé tělo.Vůle mně opouštěla a nařizovala ustoupit a utéct.Myslí my ale proběhli obrazy Turgora a kapitána.Ty myšlenky my hned dodali odvahu k tomu abych aspon vypustil šíp který jsem mířil na jezdce.
Chcípni!
zařvu když vypustím jeho směrem šíp.Přehodím luk na rameno a tasím kapitánův meč.Nedělal jsem si velké iluze že bych mohl proti jezdci obstát ale aspon jsem se mohl bránit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 4:37 am

Vychodni Osgiliath

šíp proletěl pláštěm jako vzduchem... udělal do něj malou dirku, ale jezdec se zdál byt neznraěn. Přišel k tobě a odhodil tě stranou, hraničář, terý stál dál ztuhlej na místě odletěl asi dva metry daleko a jezdec se blížil ke kapitánovi. Kapitán tasil meč. Za Gondor... vykřikl a vrhl se na něj. Souboj nebyl dlouhoej asi po pul minutě chytil kapitána po krkem a hodil s ním o trosky domu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 4:45 am

Vychodni Osgiliath

Nečekal jsem že by ten šíp mohl udělat jakoukoliv škoda ale zkusit jsem to musel.Snyžil jsem se ho udeřit mečem ale nedal my k tomu příležitost.ODletěl jsem a tvrdě dopadl na zem.Byl jsem pěkně potlučený musí se mu nechat že mněl sílu.Hraničář letěl zachvíli se stejným výsledkem jako já.Dopadl kousek odemně tak jsem se k němu pomalu snažil dostat abych zjsitil jak mu je.KDyž jsem viděl že letěl i kapitán došlo my, že proti tomuhle nepříteli nemáme šanci na úspěch.
Kapitáne musíme pryč proti němu nemáme šanci.
Zařvu kapitánovým směrem a s mečem vruce si přeměřuju jezdce.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 5:33 am

Vychodni Osgiliath

Nemáme šanci když budeme utíkat... dostane nás řekl kapitán. Hraničář vstal a presunul se ke kapitánovi. Vrhly se na něj oba. Jezdec mečem odrazil utok kapitána Faramira a hraničáři dal pěstí železnou rukavicí...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 20, 2008 6:31 am

Vychodni Osgiliath

Jak myslíte pane!GONDOR!
Zařvu a vrhnu s kapitánovým mečem na černého jezdce ne ale bezrozmyslu to bych byl hned mrtvej.Snažím se útočit na hlavu toho jezdce.Možná je dobrý ale má furt jen jeden meč a my tři.Možná jen dva když jsme viděl jakou ránu dal tomu hraničáři tak myslím že ten se jen tak nezvedne.
Snad to vyjde a my se odsud dostaneme.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:21 am

Vychodni Osgiliath

Jezdec uhnul a srazil tě na zem. Chvíli bojoval s Faramirem a pak ho odhodil vedle hraničáře
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:28 am

Vychodni Osgiliath

Dopadl jsem tvrdě na zem.
Sakra tohle je špatný...
Pomalu si začínám zoufat.Začnu se zvedat.
Kapitáne jste živý?Je vám něco?
Zavolám na kapitána a začnu si jezdce přeměřovat pohledem.Připravím se k dalšímu boji.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise6 - Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise6 - Rastr
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Lidé :: Mise-
Přejdi na: