Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise6 - Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeThu Nov 20, 2008 3:18 pm

Minas Tirith

Byl jsi uprostred spanku. Bylo neco kolem jedne rano a ty jsi byl spokojene ponoren do hlubin snu. Najednou s tebou nekdo zacal cloumat. Vztávejte pane. Kapitán Boromir si váš žádá u první brány. Prý je čas velice neochotně jsi se se posadil. Chudák voják co tě budil měl zřejmě strach že ho seřveš, tak byl vyjukanej
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeFri Nov 21, 2008 10:17 am

Minas Tirith

Procházel jse mse po krásné louce ve slunečném dni.Slunce svítilo a v Gondoru vládl mír.Samotné slovo mně naplnovalo optimismem.Celý svět se rozklepal, sen se rozplynul a já otevřel oči a probral se.
Co se....
Nedořeknu protože mocně zývnu.Chudák byl ze mně celý vystrašený.
Jistě, děkuji ti.Pokud to nemáš ještě něco co my máš vyřídit můžeš odejít.
Poděkuju a zároven vyprovodím vojáka ze dveří.Obleču na sebe svou zbroj a obleču si svůj zelený plášt.Opásám se mečem vezmu si toulec se šípy a luk a vyrazím z kasáren ven do chladné noci.Moc teplo nebylo proto jsem se zahalil co nejvíc do pláště a pospíchal tmou dolů k bráně....
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeFri Nov 21, 2008 4:28 pm

Minas Tirith

vsechny brany byli otevrene. U te spodni uz cekala mala zkupinka lidi. Kapitan Boromir ti vysel vztric. Je cas. Osgiliath je oblezen. Skuruti obsadili vychodni breh. Neutrpeli jsme zadne vetsi ztraty, ale pokud nebudeme jednat rychle tak nás přečíšlí. Musíme vyrazit rychle, koně už jsou na cestě. Na otázky bude čas cestou řekl. To už ale někdo přiváděl koně
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 3:08 am

Minas Tirith

Podíval jsme se na hradby kde byl o něco větší počet stráží než obvykle?
Proč posílují stráže hrozí nějaké blízké nebezpečí?
Ptám se sám sebe ale když dojdu k bráně kde postává hlouček našich vojáků je my vše jasné.Boromir umí rychle a jasně zasvětit do plánu.
Dobře pane.
Řeknu a otočím se ke koním.NAsednu na koně jenž my je přidělen a připravuji se na odjezd z brány.Naposled se podívám zpět do města nahoru k citadele a hneed jak se kapitán rozjede vyrazím za ním.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 5:11 am

Pellenorska pole

Vyjelo vás 7. Kapitán Boromir spustil: Takže, v Osgiliathu je připravena malá zkupinka. Ta zaútočí na most a nalaká na sebe pozornost skřetů. My se mezitím dostaneme na druhý břeh na lodkach a zneskodnime velení skřetů. V tu chvíli dáme signál který zahájí protiútok a rozdrtí skřety. Chápout všichni? řekl. Projeli jste Rammas a v dálce si uviděl Osgiliath. Hořelo tam mnoho ohnu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 5:18 am

Pellenorska pole

Vyjeli jsme z bran města a zamířili přes Pellenorská pole k městu na řece.Vyslechl jsem kapitána a jen tiše pokyvoval hlavou.
Ano pane chápu.
Odpovím za sebe a podívám se dopředu kde vidím hořící ohně v Osgiliathu.Tohle bude dlouhá noc možná i den.Probít se do velení nebude hračka.Skřeti jsou možmná tupý ale jejich počet tuto nevýhodu dosti vyrovnává.
Takže vzhůru do té řeže.
VYpsutil jsem následující událsoti z hlavy a jen se soustředil na jízdu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 5:26 am

Zapadni cast Osgiliathu

Minuly jste pevnůstky u silnice a vjeli do Osgiliathu. Všude běhali vojáci, přes řeku přelétali šípy a kameny v obou směrech. Kolem se ozvýval nářek raněných. Velice rychle jste projeli troskami města až k poměrně zachovalé budově. Kapitáni Boromir a Faramir seskočili z koní. Počkejte tady řekl jen kapitán Faramir a oba vešly dovnitř
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 5:35 am

Zapadni cast Osgiliathu

KDyž jsme minuli pevnsůtky všiml jsem si že mněli opevnění plně osazené a byli připraveny odrzait jaký koli útok.Ted mně napadlo co se vůbec stalo s hraničáři kteří se snažilu tuhle masu zastavit nebo spíš spomalit?Doufám že aspon přežili někteří.JSou to dobří vojáci takže snad....Vjeli jsme do města a hned první nás uvítal zmatek co tu vládl.Nepřítel zasypával naše pozice šípy a kameny.My jsme se jim snažili oplacet stejnou mírou ale šlo to těžce.Kámen co zrovna přiletěl zničil část budovi a padající kusy rozmačkli vojáka který byl nejblíž.Musel jsem odvrátit pohled.KDyž jsme dojeli na místo jen jsme všichni tiše pokývli hlavou.Sledovali jsme to běsnění a čekali co bude následovat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 5:58 am

Za pár minut vyšel kapitán Faramir ven. Tak připravte se. Muj bratr povede utok. Mame par minut. Takze pokud potrebujete tak si zajdete tamhle pro neco k jidlu ci piti. Az zacne utok, musime uz byt na ceste na druhou stranu řeky. Takze za 10 minut tady dodal ještě, posadil se a zapálil si dýmku
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:18 am

Osgiliath

Pokývnul sjem hlavou a poklusm se vydal pro něco k jídlu.Neměl sjem hald ale vzal jsem si něco malého co jsem schoval do kapes, nevěděl jsem jak dlouho tam budeme.Napil sjem se vody a vyrazil zpátky ke kapitánovi.Proběhlo to rychleji než jsem čekal.Jak sjem spěchal přejel sem rukou po jílci meče kapitána.ZAdíval jsem se na druhou stranu daleko za město.Kde by někde mněl být.NAjdeme ho.JEdnou určitě.Vrátím se zpátky ke kapitánu Faramirovi.
Pane jsem připraven.
Oznámím kapitánovi s novým odhodláním jenž my do mysli vlil obraz kapitána Nawakiho.Za to skřeti draze zapaltí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:24 am

Osgiliath

Kapitan pockal az vsichni prijdou. Vsiml sis stovek vojaku jak se sikuji. V tu chvili zaznel signal k utoku. Vojaci se vrhli pres most. Ozval se vykrik gondorskych vojaku a v odpoved mu priselo ohnavne vriskani skretu. Zacali letat sipy. Tak ted, rychle do lodky a jedeme. Ihned jak budeme na druhe strane se musime skryt a rozhodnout se do delat dal vykrikl kapitan.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:30 am

Osgiliath

Pohled na jednotky gondoru jak se šikují byl uchvatný, ale když jste se podívali blíž někteří z nich měli v očích strach jiní odhodlání.Spousta jich byla raněná, ale byli připraveni krýt náš psotup za nepřátelské pozice.
Kolik se jich nevrátí?
Ptám se se sám sebe.Roh rozezvučel naší část města a vojáci se v řádách vrhli kupředu.MY jsme se vrhli okamžitě k lodce, která nás měla dostat za řeku.Snad se nám to povede bez potíží.Anduina byla někdy nevyzpitatelná.Skrýt se by neměl být rpoblém v našich pláštích se ve stínech skryjeme celke mdobře tak snad.RYchle se vrhnu do lodky a vyrážíme kupředu...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:39 am

Osgiliath - Anduina

Lodka pomalu plula pres reku. Vojaci pomalu veslovali az na druhy breh. Okamzite vytahli lod na brach a skocili do trosek mesta. Najednou jsi ho uvidel. Temna postava na cernem koni stala na vyvysenem pahorku asi 200 metru od vas. Najednou si pocitil strach, absolutni strach. V zivote si nic podobneho necitil. Jezdec se vzepjal ve trmenech a vydal podivny vykrik. Vsiml sis jak se vojaci rozbihaji na vsechny strany s panickymi vykriky
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:46 am

Osgiliath-Anduina

Pomalu jsme pluli přes řeku.Anduina byla klidná, až na zvuk bitvy nic nerušilo naši cestu.Viděl jsem jak se bijí naši se skřety.Naši bojovali velice statečně.Skřeti padali po hromadách ale přicházeli stále další.Dopluli jsme hned jak jsme vytáh lodku všichni zapadli do úkrytů.Vyhlédl jsem z úkrytu a viděl jezdce celého v černém.Nikdy jsem ho neviděl ale ten starch co mně popadl když jsem ho viděl.Před očima my běhali hrozné výjevy.V křeči jsem se nemohl ani pohnout a když vydal ten svůj pištivý zvuk...schoulil jsem se do klubíčka a zacpal si uši.Vojáci co pluli semnou se panici rozběhli všemy směry.Já nebyl schopen pohybu.
Prober se sakra.Prober se.Nic to enní.Co bude s Turgorem když tu ted zůstaneš takhle ležet a najdou tě skřeti?
Zněl my v hlavě vnitřní hlas.strach jsem měl neuvěřitelný, ale snažil sjem se vzpamatovat a s obrazem Turgora před očima se vzchopit natolik aybch byl schopen vnímat okolí a mohl splnit náš úkol.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 6:54 am

Vychodni Osgiliath

Vykrik odeznel. Podarilo se ti dat se dohromady. Ostatni uz ale byli buhvikde. Rozhledl jsi se kolem ale nikoho nevidel. Jezdec tam vsak porad stal a pozoroval bojiste. Nestacil jsi premyslet kdo to je protoze jsi uvidel nekolik skretu jak jdou tvim smerem
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:03 am

Vychodni Osgiliath

Nikde nikdo.To se my vůbec nelíbilo.Kam mohli všichni zmizet?
Kde je kapitán?
Běželo my halvou věděl jsem že jsou to hraničáři ale i normální vojáci co se umí skrýt ve stínech takže jsem je nemusel vidět.Už jsem se zcela uklidnil a viděl nepřátele jak jdou mím směrem.Ted jsem si nemohl dovolit hluk sice ho bylo na bojišti dost ale nevím koli kskřetů v nejbližším okolí je.Připravil sjem si luk a založil šíp.Schoval jsem se jak nejlépe to šlo pokud ybch byl odhalen muse ljsem jednat rychle a tiše.PA kse můžu vydat dál hledat zbytek jednotky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:20 am

Vychodni Osgiliath

Skreti si te nevsimli, probehli kolem tebe. Vojaci se mezitím sformovali k protiutoku. Nikde jsi ale nevidel nikoho z vaseho "tymu". Jezdec se otocil a zmizel v dalce
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:25 am

Vychodni Osgiliath

Sklidnil sjem dech a připravil se odstřelit prvního skřeta jenž byl u mně nejblíž.Naštěstí proběhli kolem a zmizeli bez povšimnutí.
Co dál?
Svou jednotku jsem tu nikde neviděl.Proto jsem se vydal podél pobřeží hledat.Věděl sjem že kudy se zhruba rozběhli proto jsem se kryt stíny snažil pohybovat a hledat svou jednotku.Šel jsem s lukem jenž jsem mě lneustále připravený ke střelbě.NEstál sjem o to aby se o mně dozvěděl celý břeh a když tu najdou skřeta s šípem v těle mohl ho trefit kdokoli z protějšího břehu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:33 am

Vychodni Osgiliath

Vsude se to hemzilo skrety. Vsichni se stahovali k mostu, zrejme se domnivali ze je to napor cele Gondroské armády. Přesto se ti dařilo postupovat, i když jsi nevěděl vlastně kudy. V tom sis všiml dvou z vaší zkupiny. Leželi na zemi, zmrzaceni a s utatou hlavou. Neutekli moc daleko... zda se ze byli zastreleni sipy z dalky...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:41 am

Vychodni Osgiliath

ODvedení pozornosti od naší jednotky se povedlo na jedničku jen naše jednotka trochu nezvládla toho černého jezdce.
Sakra proč se to muselo stát?
Ptám se sám sebe plížím se stíny a vidím několik skřetů jak stále prochází tam a sem.Viděl jsem dv naše vojáky jak byli skoro razsekáni skřety.Ze zad jim trčeli šípy a jejich hlayv se povalovali daleko od těla.Rychle jsem obhlédl okolí jestli zde nejsou nějací nepřátelští střelci a pokračoval sjem dál v cestě....zvýšil sjem svoji obezřetnsot na maximum.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:50 am

Vychodni Osgiliath

Pokracoval jsi dal. Vsiml sis asi pěti rozcekanych skretu. Nekdo z vasi zkupiny byl zrejme porad nazivu. Pred sebou jsi uvidel starou vez Osgiliatskych kasaren. Jakmile ses priblizil vyletelo z ni nekolik sipu. Uskocil jsi na posledni chvili. Skreti ji premenili na pozorovatelnu a ty jsi byl spatren...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 7:57 am

Vychodni Osgiliath

Skřeti byli poházení po bližším okolí.Zdálo se že byli někým překvapeni a totálně zdecimováni.Aspon se uchovala nějaká naděje že stále někdo žije.Velká kasárna se vypínala nademnou.Pohlédl jsem k věži a hne djsem uskočil před salvou šípů.Skřeti ji měli osazenou a to nebylo dobré.Vyslal jsem šíp do jednoho okna odkud přiletěla nepřátelská střela.Přebil sjem se a snažil se za pomoci stínů dostat co nejdál od té budovi.
To se nemělo stát.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:05 am

Vychodni Osgiliath

Z kasaren vybehl asi tuce skretu a okamzite te zacali hledat. Trosky Osgiliathu poskytovali skvele kryti. Nebyl zase takovy problem se schovat. Kazdopadne skreti ted budou nejspis mnohem ostrazitejsi. Porad si ale nevedel kam jit...
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:56 am

Vychodni Osgiliath

Viděl jsem vybíhat skřety a začátek jejich pátrání.Ještě že tu bylo tolik trosek.Schoval jsem se podjede velký vykouslý balvan kde byl temný stín a nechal jsem přejít pátrače.Vylezl jsem z úkrytu a plížil se dál stíny.Vidal sjem se po přímce od mrtvých skřetů dál do města.Snad se my podaří někoho objevit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitimeSat Nov 22, 2008 9:11 am

Vychodni Osgiliath

Plížil jsi se městem, ale nenacházel jsi nic ani nikoho. Skřetů ubývalo jak si postupoval městem. Utok zrejme stalep okracoval. Sem tam jsi videl hlídky ale ani stopy po nejakych velitelich nebo po ostatnich clenech tymu. Uz si skoro ztracel nadeji, kdyz jsi to uvidel skreti tabor. Taborili mezi nekolika znicenymi domy. Bylo jich tam snad ke stovce. Taky sis vsiml trech mrtvych skretu, zrejme hlidky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise6 - Rastr Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise6 - Rastr   Mise6 - Rastr I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise6 - Rastr
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise2-Rastr
» Mise3-Rastr
» Mise4-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Lidé :: Mise-
Přejdi na: