Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise2-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 8:21 am

Pevnůstka

Turgor se klepal. zdálo se, že má jen několik škrábanců, nic vážného. Stejně si ho ale nesl k léčitelům. Byl jsi ale vyčerpán. Donesl jsi ho k léčitelům a unavou jsise posadil
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 8:26 am

Pevnůstka

Vypadalo to dobře asi byl jen v pořádném šoku.Mněl jsem co dělat abych ho donesl k léčitelům.Když najdu jednoho volného položím Turgora a posadím se.
prohlédněte ho prosím.Nemělo by mu být nic vážného ale chci mít jistotu.
Sedím a oddechuji a sleduji bojiště.Ze země trčela jedna sekera zaseklá do zemně.Na jejím ostří byla vidět krev.Byl to děsný pohled.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 8:52 am

Pevnůstka

Díval si se na bojiště.Vojáci vršili těla mrtých na hromady. Zavírali se ti oči. Moc si toho nenaspal a ten boj tomu nempomohl. Díval si se na Turgora. Jeden z léčitelů mu dal něčeho napít a poté mu opláchl ruku v teplé vodě s bylinkami. Pak ale odběhl pomáhat vážnějším případům. Svět kolem se ponořil do tmy.

Prubudil jsi se. ležel jsi na postely. Všude kolem tebe leželi ranění
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 8:58 am

Pevnůstka

O malého bylo dobře postaráno.A já pomalu usínal.ZAvřeli se my oči a já je ychle otevřel.Ale už jsem nebyl na nádvoří, ale kolem mně byli rannění.Byl jsem někde na ošetřovně.POsadil jsem se a rozhlížel kde to jsem a co se děje.Byl jsem trochu dezorientován ale jinak dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 9:12 am

Pevnůstka

Vztal si a posadil jsi se. Kolem leželo asi 30 vojáků. Turgor tu nebyl. Všimnul sis Haldana. Byl asi 4 postle od tebe. Vypadalo to, že spí
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 9:14 am

Pevnůstka

Chlapec tu nikde nebyl.Ale těch zraněných.Byla to poměrně velká část osazenstva.Haldan ležel o kousek dál, ale spal tak jsem ho nechtěl budit přijdu když tak později.Poohlédnu se po své výzbroji a jdu najít nějakého léčitele a sdělit mu že odcházím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 10:29 am

Pevnůstka

Vztal si a opatrně sis posbíral svoje věci. Vyšel jsi z místnosti. na chotbě byla ale jen stráž. Zdálo se, že léčitelé měli pernou noc.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 11:03 am

Pevnůstka

Posbíral jsem věci abych nikoiho nerušil.všichni léčitelé asi spali po takové noci.Jen kývnu na stráž.
Nevíte kde je kapitán Nawaki a lidé co s ním přišli?
Zeptám se stráží.Abych našel cestu ke kapitánovi a k Tugorovi protože ten jistě nebude daleko.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:00 pm

Pevnůstka

Kapitán Nawaki? Ten by měl být ve velitelském pokoji. Velitel pevnosti padl, takže si jí zatím vzal na starost on, než jsem přiojde někdo nový oznámil ti jeden ze strážných potichü. Nikdo nechtěl rušit zraněné
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:05 pm

Pevnůstka

Děkuji.
Špitnu taky a vydá mse směrem kupředu k velitelským pokojům.I když si t orozmyslím a nebudu rušit kapitána jistě spí po téhle rušné noci a vyjdu směre man ubytovnu vyhledat své spolubojovníky.A malého Turgora.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:09 pm

Pevnůstka

V ubytovně bylo pilno. Vojáci odklízeli trosky a opravovala se zed. Jden z vojáktu ti však řekl že ti co přišli a přežili jsou s kapitánem Nawakim.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:13 pm

Pevnůstka

Děkuji vám.
Tak přec ije nse vydám do za kapitánem abych se přidal ke svým.Jdu něco rychleji.Jsem zvědav jak jsme na tom ve stavech.Nechtěl jsem si připustit že někdo zemřel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:26 pm

Pevnůstka

Došel si opět ke kapitánovu pokoji. Zevnitř jsi slyšel tichý hovor. Zdálo se, že jsou tam už vzhůru. Poznal si hals kapitána Nawakiho a Turgora, ale co slyšeli jsi nerozuměl
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:29 pm

Pevnůstka

Nerozuměl jse mhlasům.Zaklepal jse ma vešel dovnitř.
Kapitáne hlásím se v plné síle.
Řeknu pro jistotu tiše.A rozhlédnu se po pokoji.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:36 pm

Pevnůstka

Uviděl jsi kapitána jak se baví s Turgorem. Z kapitánovi gardy tu byl jediný muž. Z tvých tu chyběl jen Haldan. Turgor vystartoval jak tě uviděl a skočil na tebe. Kapitán Nawaki seděl dál, ani nezvedl oči z postele
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:41 pm

Pevnůstka

S gardy kapitána tu zbyl jediný muž.Jen jwdinný.Chytil jse mTrurgora.
Promin že jsem tě tam nechal.Jak ti je?
Zeptám se Turgora a pohlédmu kradmo na kapitána.Rozhlédnu se po Ranmarovi.Kde je.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 12:45 pm

Pevnůstka

Mě je dobře, jsem v pořádku řekl ti a usmál se. Rozhlédl jsi se. Ranmaru tam nikde nebyl. Kapitán se na tebe podíval a kývnul. Tvoji muži k tobě přišli. Jak se má Haldan? Slyšeli jsme že byl zraněn ptali se
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 7:01 am

Pevnůstka

Tak to jsem rád.Nevím jak mu je.Viděl jsem ho odpočívat na ošetřovně vypadal ale dobře.Když jsem se k němu dostal po bitvě mněl proraženou zbroj a byl v bez vědomí.BYl v těch v tom kruhu...
Z tiším trochu hlas aby mně neslyšel kapitán
...Kde je Ranamru?
Zeptám se mužů stále s Turgorem v náručí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 11:23 am

Pevnůstka

U léčitelů, pořád se ho snaží zachránit řekl tiše kapitán. Zdálo se, že Ranmaru na tom byl daleko hůř než Haldan. Jeden z vojáku ti šepntul: Zdá se, že rána kterou utrpěl byla otrávená a léčitelé nemůžou najít lék
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 11:28 am

Pevnůstka

Nebylo to dost potichu a kapitán mně slyšel.
Aha,nebojte pane oni ho zachrání.
Sakra tohle není dobré.
Sednu si s Turgorem v náručí.
Vidíš a tohle je život který vedu.Pořád se mnou chceš zůstat?
Zeptám se malého.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 11:33 am

Pevnůstka

Chci řekl Turgor a vytáhl dýku, kterou jsi mu kopl. Pan kapitán mě s ní učí zacházet řekl a usmál se na tebe. Kapitán se jen pousmál.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 11:45 am

Pevnůstka

Tak spolu zůstaneme.
Odpovím hochovi a pohlédnu na dýku a poté vděčně na kapitána.
Díky pane.Při mé službě bude často sám proto jsem si říkal že by se to mněl naučit.
Řeknu veliteli.BYlo my ho líto.Tohle utrpení si nezasloužil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 12:35 pm

Pevnůstka

Napadlo mě, že by desátník chtěl nějakého panoše, zvláště když je Roquen* pousmál se mírně kapitán Nawaki

//Roquen = rytíř, vyžší stav než Othar//
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 12:44 pm

Pevnůstka

Ještě jednou díky pane.
Odpovím kapitánovi a jelikož nemám co dělat snažím se Turgora více naučit s dýkou.Sám jsem s ní docela obratný ale moc jí nepoužívám.Ani jsem zatím neměl možnost.Protože zatím jsem byl s nepřítelem vždycky jen v početní převaze a se štítem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitimeMon May 05, 2008 12:53 pm

Pevnůstka

No, čekal jsem větší radsot ze svého povýšení řekl kapitán. V tom vrazil do místnosti léčitel. PANE PANE, váš syn, probral se křičel. Kapitán Nawaki se zvedl a vystartoval za ním
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise2-Rastr - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise2-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise2-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise3-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: