Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise2-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 12:38 pm

Pevnůstka

Ještě hodinu bojovat no to je blbý
Už ted jsem skoro padal únavou byli jsme se tvrdě.Mněl jsem protri sobě dva soupeře skřety.Za)točili zároven.Jednoho srazím štítem pryč a dalšího seknu mečem.Po tom vrazím štít do hlavy tomu druhéhu.Řítí se na mně další.Vyrazím mu vstříct.
Za Gondor!
ZAřvu a vrhnu se proti němu.Kupředu do průlomu ve zdi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 1:19 pm

Pevnůstka

Vy, ustupte dozadu a vytvořte barikádu v hlavní chotbě, vy držte bránu a vy pojdte sem křičel kapitán rozkazy a držel dál průlom. Několik vojáků odběhlo, zůstalo vás asi 20
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 1:54 am

Pevnůstka

Sakra tohle je na nic
Běží my v hlavě když za průlom vracím jednoho z horalů.Kapitán rozdává rozkazy a ty se hned plní.Vojáci z okolních pevnůstek by mohli hejbnout.Na chvíli se zamyslím a to se my málem stalo osudným.Nebýt toho že skřet zakopl o kus trosek rosekl by my hrudník.Takhle dopadl přede mně a já ho dorazil mečem do zad.V průlomu se objevil lučisník a vypálil po mně šíp.Vykryju ho štítem a srazím zpátky.Trochu ustoupím a podívám se jak si stojí u brány a jak v chodbě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 2:42 am

Pevnůstka

Viděl jsi, jak skřeti vtáhly jdnoho vojáka ven. Další dva vyběhli aby ho zachránili. Ani jeden z nich se nevrátil. Posádka u brány začla ustupovat. Nebylo jich už dost na to, aby dokázali skřety a horaly udržet venku. USTUP, ustupte křičel kapitán a dal povel střelcům, aby ustup kryli palbou
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 2:45 am

Pevnůstka

Viděl jsem ty dva jak běží také ven.
Nééééé nechodte tam.
Neslyšeli mně a už se nevrátili.Na rozkaz kapitána jsme začali ustupovat.Spojili jsme se s těmi od brány a ustupovali do hlavní chodby.Skřeti a horalové na nás doráželi jako divá zvěř.Šípy nám dost pomáhali je držet od těla ale bylo jich tolik že postupovali nehledě na ztráty.Většinou je jen srážím štítem a ustupuji dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 3:37 am

Pevnůstka

Tlak nepřátel vás tlačil zpátky. V tom jsi je uviděl. V houfu skřetů se stále bojovalo. Několik vojáků tam bylo odžiznuto. Ale proboha... vždy to byl Haldan... a Ranmaru... spolu s dalšími 3mi vojáky stáli zády k sobě a odráželi utoky skřetů
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 3:41 am

Pevnůstka

V houfu jsem viděl Haldana.Mého snad největšího přítele z mých vojáků a syna kapitána jak se ještě z několika vojáky drží v kruhu proti skřetům.
Pane!Támhle je 5 vojáků odříznutých.Váš syn a 4 vojáci.Musíme jim pomoci.
Zařvu a snažím se trochu zatlačit zpět na skřety a probojovat se směrem k těm odříznutým.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 4:13 am

Pevnůstka

RANMARU vykřikl kapitán Nawaki a skočil dopředu. Mohutným uderem mečem setnul 4 hlavy a zkopnul další dva co mu přili do cesty. VYDRZTE křičel na vojáky a cpal se dopředu
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 4:17 am

Pevnůstka

Kapitán zařval a rval se dopředu.Já nezůstával vzadu.Rozrážel jsem si cestu štítem a mečem a sekal skřety hlava nehlava.
Pojdte nám někdo pomoct musíme odsud dostat.
Křiknu na několik vojáků kteří bylki nejblíže.Jeden ze skřetů my naběhl přímo na meč.Sestřesu ho a jdu dál.Skřetů a horalů jako by neubývalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 4:56 am

Pevnůstka

VYDRZ SYNKU vykrikl kapitán a dál si klestil cestu. Viděl jsi, jak Haldan klesl pod náporam ran na zem. Na nohou byl už jen Ranmaru a jeden další. Ostatní vojáci se talčili za vámi. ZA GONDOR kříčeli
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 5:01 am

Pevnůstka

Nééé Haldane!
Zařvu a začnu si ještě zuřivě klestit cestu těmy bestiemi.TAková vlna nenávisti mně nezasáhla už dlouho.Jeden ze skřetů se snažil bránit svým rezavým štítem.Rozsekl jsem mu ho ve dvý a pak mu odstranil hlavu.
Za Gondor!Bijte ty bestie!
Křičím a biju skřety.Do cesty se my postaví horal a začne se rozmachovat sekyrou.Než stihne udeřit válí se po zemi s dírou v břiše.Pokračuji dál.Co nejrychleji abych se dostal za Haldanem a těmy neštěastnými vojáky.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 5:36 am

Pevnůstka

Přiběhli jste ke zkupince. To už se zhroutil i Ranmaru. Kapitán Nawaki se rozmáchl a popravil další. Za vámi se rozeběhli vojáci. Skřety jste zase zatlačili až za prolomy. V tom se ozvalo z venku troubení
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 6:24 am

Pevnůstka

ZAchvíl ise zhroutil ještě jeden a Ranmaru se zhroutil ve chvíli když jsme tam přišli.Opatrně abych na ně nešlápl jsem se dal do skřetů a začal je tlačit zpět.Skřeti kteří nešli dost rychle spadli a byli zašlapáni.Máchal jsem mečem jak smyslů zbavený.U brány se je také podařilo vytlačit.Když se náhle ozvalo troubení rohu!Ten zvuk byl rajská hudba.Konečně posili.S novým nadšením jsem se vrhl nahoru na průlom.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 6:37 am

Pevnůstka

Nepřítel začal utíkat, ale cestu mu zkřížili další vojska. Všude v okolí pevnůstky se bojovalo. Vojáci vyběhli z pevnosti a dokončili obklíčení nepřátel.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 6:40 am

Pevnůstka

Nepřítel nám ukázal záda.Ale naběhl do přicházejících čerstvých posil.Horal se otočil že uteče ale já ho sekl do zad.A pokračoval dál.Nepřítele jsme chytli do velkého kruhu který se pomalu stahoval.Jeden skřet chtěl přezemne proběhnout.Nastavil jsem štít a srazil ho zpět dovnitř.Pokračovali jsme v stahování smyčky
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 6:44 am

Pevnůstka

Skřeti se snažili utect kdejakou dírou. Horalové bojovali do posledního. Byli zuřiví ale byli hůže vyzbrojeni ï vycvičeni. Přiběhl jsi a vrazil jsi meč jednomu horalovi do oka. Bojovalo se ještě dlouho. Všichni nepřátelé padli do posledního
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 6:48 am

Pevnůstka

Jeden z horalů se po mně díval a vypadal že zaútočí.Nečekal jsem a probodl mu hlavu.Trefil jsem se do oka.Smyčka se stahovala a my vítězili.Skřeti padali pod našimi ranami jako listí na podzim.Poslední horal padl a skřeti chvíli po nich.Rychle jsem se rozběhl zpět do pevnsoti podívat se co je s Haldanem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 7:17 am

Pevnůstka

Přiběhl jsi do pevnosti. Haldan ležel na zemi. Měl zbroj na několika místech proraženou zbroj. Byl v bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 7:21 am

Pevnůstka

Cestou jsem odhodil štít který se podobal více zmačkané kouli než štítu a běžel jsem do pevnosti.Skřetí mrtvoli byli všude.Promíchaní s našimi mrtvými a raněnými.Odvalil jsem z Haldane jednoho ze skřetů kteří na něm leželi.A začnu ho aspon částečně ošetřovat jak to jde.
Haldane.Haldane prober se.
Mluvím na Haldane aby se probral.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 7:42 am

Pevnůstka

Haldeth neodpověděl. Přiběhlo několik vojáků. Po dvojicích začali odnášet vojáky. Z celé pevnosti se sbíhali léčitelé. Dovnitř přibehli léčitelé, kteří přišli spolu s vojáky ostatních pevností.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 7:45 am

Pevnůstka

Léčitelé přibíhali ke zraněným a začali je ošetřovat.
Léčitel, léčitel.
Zavolal jsem a počkal až nějaký přijde.Pak jsem šel pomoci vojákům s odnášením ranněných a mrtvých.Zem pevnosti byla pokryta dvěma barvami.Černou krví skřetů a červenou krví lidí.Byl to těžký boj ale nakonec jsme ho zvítězili.Nebýt pomoci asi by to takhle neskončilo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 7:53 am

Pevnůstka

Léčitelé odnesli Haldana. Ve všem tom zmatku jsi si vůbec nevzpoměl na Turgora. Teprve když byl Haldan v rukou léčitelů vzpoměl sis, že jsi ho nechal nahoře.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 7:56 am

Pevnůstka

Když léčitelé odnesli Haldana.Já jsem mohl konečně jít nahoru za chlapcem.No jít spíš jsem se rozběhl zpět na ubikaci kde jsem Turora nechal.Přeskočil jsem těla skřetů které jsme ještě neodklidili a vběhl dovnitř do budovi.
Snad se mu nic nestalo!
Sem se nepřítel nedostal ale ještě hrozilo nebezpečí že se sem trefil kámen z katapultu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 8:10 am

Pevnůstka

Vběhl si jak blesk do ubytovny. Ve zdi byla velká díra a zem byla poseta troskami. Postele bylo rozházeny. Uviděl jsi Turgora. Krčil se pod stolem u zdi. Rukáv měl zbarvený krví. Klepal se po celém těle.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitimeSun May 04, 2008 8:12 am

Pevnůstka

Když jsem viděl ubytovna srdce my vyskočilo až do krku.Trosky všude postele rozházené.Turgor se krčil pod stolem a mněl krvavý rukáv.Jdu až k němu.Nadzvednu stůl a dám ho pryč.
Už se neboj Turgore.Už je dobře.
Prohlédnu chlapce a jeho zranění,vezmu ho do náruče a nesu k léčiteli.Aby se mu na to podívali.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise2-Rastr - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise2-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise2-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise3-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: