Středozem: the RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Středozem: the RPG

Forum about middle-earth game.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Mise2-Rastr

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 8:25 am

Lebbenin

Přišli jsme ke koním.Viděl jsem, že Turgor na koni ještě mockrát neseděl.Kapitán a jeho syn byli včele s jejich gardou.Vojáci nasedali tak jsem se do toho pustil taky.Chytl jsem Turgora,vyzdvyhl ho a posadil na koně.Po té jsem za ním vylezl i já.
Neboj se Turgore.Drž se a bude to dobré.
Sdělím chlapci a připravím se na povel k odjezdu.Urovnám si meč a štít a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 8:57 am

Lebbenin

Tak vyražíme vykřikl kapitán Nawaki. Všichni se dali pomalu do jízdy. Turgor se nejdříve na koni všemožně vrtěl ale nakonec se zdálo že se mu to celkem líbí. Rozhodně byl krásný den, na nebi nebyl ani mráček, takže špatné počasí zatím nehrozilo. Foukal lehkounký větřík. Kapitán poslaldva své muže napřed, jako zvědy, kdyby něco. Jesli jste asi dvě hodinky když s ze předu ozvalo. Tak co? jak se vám tam vzadu jede? Podle hlasu to byl kapitán a nejspíš se smál
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 9:46 am

Lebbenin

Pomalu jsme vyjeli z města v jedné z ulic jsem zahlédl sirotčinec.
Ne tam už nepůjde hochu.
Pomyslím si.Muži kapitána jeli na výzvědy.Jeli jsme ve dvojstupu.Vedle mně Haldan a za mnou Berelas a Beril.Turgorovi se moc dobře nesedělo ze začátku nevěděl jak se má posadit.Pak se uvelebil a hleděl na svět zvýšky.ZA chvíli jízdy v přírodě se zepředu ozval kapitán.
Mně osobně se jede dobře pane.Co vy tam vepředu?
Zeptám se velitele.Byl krásný den,na nebi nebyl skoro mrak a lehký vánek krásně chladil.
Tak co Turgore jak se ti líbí jízda zatím?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 11:34 am

Lebbenin

Bylo slyšet Nawakiho smich. U nás v Dol Amrothu mame prisloví, zní nějak takhle: Stačí kun na kterem muzes jet a cesta po ktere muzes jet a jsi stastny Turgor se na tebe usmál Je to prima, jezdeni me baví, nebolí mě z toho nohy Uviděl jsi zvědy které kapitán vyslal jak pádí směrem k vám
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 11:46 am

Cesta do Dol Amrothu

Dobré příšlový pane.Bude se my u vás líbit.
Odpovím do předu.Turgor byl štastný a to bylo dobře.Viděl jse mvracet se zvědy.
Já vím.Něco se děje.Když se něco bude dít.Přitiskni se ke krku koně aby si my nepřekážel v boji ano?A hlavně se drž.
Řeknu Turgorovi a zbystřím co se děje.
Něco se děje budte ve střehu.
Řeknu chlapům.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 12:03 pm

Cesta do Dol Amrothu

Pane, PANE blíží se k nám zkupina horalů pane vykřikoval jeden ze zvědů
Nawaki se zachmuřil. Všichni se připravte a držte se u sebe, ale neutočte, nejsems nimi ve válce řekl a pokračoval dál v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 12:12 pm

Cesta do Dol Amrothu

Rozkaz pane.
Křiknu dopředu za kapitánem.
Slyšeli ste.Neútočte jako první.Nepodcenujte je.Sice vypadají divně ale ohánět se umí.
Řeknu mužstvu.
Takže platí co jsem ti řekl chlapče.
Vypnu se vtřmenech a rozhlížím se po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 12:39 pm

Cesta do Dol Amrothu

Za chvíli sjte je uviděli. Bylo jhich asi 50 a běželi směrem k vám. Nawaki jim vyjel vztric a zacal s nimi mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 12:44 pm

Cesta do Dol Amrothu

Zase přesila.
Poslední dobou naše jednotky stále stojí proti více mužům než je nás.Kapitán začal s Horali mluvit.Seděl jsem připraven vyjet hend na pomoc i když mám Turgora u sebe.Sledoval jsem okolí jestli to není nějaká zrada.Budu muset chlapce naučit zacházet s dýkou.Meč je na něj moc velký ale když bude umět zacházet s dýkou a umět jí házet aspon nebude tak bezbranný.Tohle je těžká doba.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 12:54 pm

Cesta do Dol Amrothu

Neměl si tušení co se tam děje. Zdálo se ale, že se hádají. Najednou po něm jeden z horalů zkočil. Kapitán vytasil meč a vrazil jej do něj. Ostatní horalové se na něj vrhly.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 12:57 pm

Cesta do Dol Amrothu

Když horal skočil po veliteli pomalu už jsem se rozjížděl k němu.Tasím meč a vyjedu kupředu.
Chraňte kapitána.Turgore víš co máš dělat.
Vytasím meč a vrhnu se kupředu proti horalům.Je jich dost ale my jsme na koních.Začnu se prosekávat jejich řadami.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeFri May 02, 2008 1:56 pm

Cesta do Dol Amrothu

Turgor se držel, přesně jak jsi mu řekl. Všichni jste se vrhly na horaly. Kapitán Nawaki byl obklopen ze všech stran. Ostatní vojáci se snažili probojovat k němu. Ty jsi zabil asi dva, když v tom na tebe jeden skočil a srazil tě z koně
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 1:07 am

Cesta do Dol Amrothu

Jednomu horalovi jsem rozbil obličej štítem.Spadl na zem a už se nezvedl.Do dalšího jsem vrazil meč a chystal jsem se na dalšího, když mně jeden z nich schodil na zem.Sletěl jsem ze sedla a dopadl na záda.Chvíli jsem nemohl popadnout dech.Když se my vrátil měl jsem co dělat abych hlavou uhnul před sekerou která my měla odělit hlavu od těla.Vztanu na nohy a postavím se proti horalovi.Vykryju jeho úder štítem a pak zaútočím.Musím se přes něj rychle dostat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 2:21 am

Cesta do Dol Amrothu

Horal se po tobě rozmáchl velikou palicí. Ránu jsi vykryl, ale síla té rány tě rozhodila, navíc ti promáčkla štít. Tvůj meč jím však projel ako nůž máslem. Ostatní horále už utíkali k lesu. Na zemi se jich válelo asi tucet.
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 3:49 am

Cesta do Dol Amrothu

Palice my udělala promáčklinu ve štítu, ale meč se muži zabořil do hrudi a bylo po něm.Horalové začali utíkat a já jsem rychle běžel kekoni abych zkontroloval Turgora.Přeskočil jsem mrtvého horala.
Jste všichni v pohodě?Kapitáne?
Zeptám se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 4:54 am

Cesta do Dol Amrothu

Kapitán zrovna otíral krev z meče. Několik vojáku bylo lehce zraněno, ale nic vážného. Turgor seděl na zemi. Kůn ho nejspíš schodil, ale zdálo se, že mu ni není. Všichni rychle na koně, musíme co nejrychleji do Dol Amrothu než přijdou další řekl kapitán
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 4:57 am

Cesta do Dol Amrothu

Dobrý mohlo to dopadnout hůř.
Pomyslím si a otřu krev z meče a zasunu ho do pouzdra.zvednu Turgora zpět na koně.
Není ti nic hochu?
Zeptám se a vylezu za ním a připravím se na odjezd.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 5:40 am

Cesta do Dol Amrothu

Turgor se na tebe usmál. Jsem v pořádku, jen mě bolí zadek To už ale velitel dal povel a všichni sjte e rozjeli dál. Tohle musíme prošetřit, horalové pocestné většinou nenapadají řekl Kapitán
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 5:44 am

Cesta do Dol Amrothu

MYslím že až slezeš z toho koně v Dol Amrothu tak tě bude bolet víc.
Řeknu chlapci a rozjedu se kupředu.Opět se sformujeme jak jsme jeli a pokračujeme.
Je to zvláštní pane.Co je k tomu mohlo vést je záhada.I když v těhlech časech.
Pošlu dopředu k veliteli.A rozhlédnu se po okolí jen tak z obezřetnosti.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 5:52 am

Cesta do Dol Amrothu

Nevím, ale dnes by nebylo moudré nocovat v přírodě. Uhneme trošku ze směru a pojedeme támhle. Před setměním bysmě meli dorazit ke strážním pevnůstkám řekl kapitán a rozjel se tímsměrem. Zbytek "karavany" ho následoval
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 5:57 am

Cesta do Dol Amrothu

Dobře pane.
Cesta plynule ubíhala.Kapitán odbočil lehce na východ dke mněli ležet pevnůstky.Nevyznal jsem se v tomto kraji protro jsem jel za kapitánem.Aspon se tam třeba najde někdo kdo my vyklepe ten štít.S tou promáčklinou se my nechce cestovat.Helma my spadla do čela že jsem skoro nic neviděl.Upravil jsem si ji a jel jsem dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 6:06 am

Cesta do Dol Amrothu

Turgor se usmíval, sluníčko svítilo a cesta ubýhala celkem rychle. Pak už se začalo stmívat. Turgor byl unavený a usínal. Několikrát si ho musel podržet aby nespadl z koně. Koně byli také unavení. Támhle to je řekl konečně kapitán a ukázal na malé pevnůstky pár mil od vás
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 6:10 am

Cesta do Dol Amrothu

Cesta plynula a čas taky.Turgor usínal a málem my spadl.ANi nepostřehl že jsem ho skoro nechytil a on málem sletěl.Opřel jsem si ho obrnění a snažil se ho přidržovat aby už se to neopakovalo.Koně svým tempem jasně naznačovali že už také nemohou.Ten můj o něco víc nesl nás dva.
Už se těším až tam budeme.
Pohlédnu na pevnůstky.Skupina malých pevnůstek jak říkal kapitán byla sice blízko ale těch pár mil ještě je nějaká doba.Pobídl jsem koně a jel jim vstříct s celou kolonou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Admin
Admin
Nawaki


Poeet p?íspivku : 1051
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 10

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 6:23 am

Pevnůstky

Netrvalo ani hodinu a dorazili jste k pevnůstce. Pevnůstky byli od sebe vždy 5 mil a tvořili ochraný pás. Přijeli jste k jedné z nich. Kdo jste a co tu chcete? ozvalo se. Kapitán Nawaki s doprovodem řekl kapitán. A... prominte kapitáne, pojdte dál ozval ose zase a brána pevnosti se otevřela
Návrat nahoru Goto down
Dash
Moder
Moder
Dash


Poeet p?íspivku : 666
Age : 31
Registration date : 10. 04. 08

Píseček
Level: 1

Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitimeSat May 03, 2008 6:28 am

Pevnůstky

Hodina se poměrně vlekla ale zachvíli jsme byli v pevnůstce.Před branou nás zastavili.KDyž zjistili že je to jkapitán brána se nám otevřela a my mohli vjet dovnitř.Byl jsem rád že jsem zase trochu v bezpečí.Mněl jsem toho za dnešek již plné zuby.Pomalu projíždím branou do nitra pevnůstky.
Konečně přátelská půda.
Řeknu si polohlasem pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise2-Rastr - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise2-Rastr   Mise2-Rastr - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise2-Rastr
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mise2-Ruplikon
» Mise5-Rastr
» Trenink-Rastr
» Mise-Rastr
» Mise3-Rastr

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Středozem: the RPG :: Skladiště :: Dokončnené tréninky a mise-
Přejdi na: